22 831 25 21 | 831 42 56

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

producent meatest

 

Aparatura do kalibracji, Kalibratory Meatest

Firma MEATEST powstała w 1991 i od początku działalności specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży aparatury metrologicznej dla sygnałów elektrycznych. Produkty firmy Meatest to przede wszystkim przyrządy do kalibracji, aparatura do zastosowań w automatyce przemysłowej oraz przepływomierze elektromagnetyczne.

Przyrządy do kalibracji

W zakresie przyrządów do kalibracji firma Meatest oferuje następujące rozwiązania: kalibratory wielofunkcyjne, kalibratory mocy, kalibratory impedancji, precyzyjne programowalne dekady rezystancyjne, wzorce rezystancji, wzorce pojemności oraz inne wyspecjalizowane urządzenia dla laboratoriów wzorcujących. Poza najnowocześniejszą technologią i wysokim komfortem użytkowania urządzenia firmy Meatest oferują również wiele rozwiązań do kalibracji automatycznej oraz zarządzania bazami danych.

Automatyka przemysłowa

Automatyka przemysłowa stosowana jest w celu zoptymalizowania procesów produkcyjnych. Dzięki ciągłym innowacjom i rozwojowi nowoczesnych technologii automatyka przemysłowa pozwala na znaczne ograniczenie kosztów produkcji, co przekłada się na większe zyski dla firmy. Przyrządy pomiarowe, kalibratory i inne urządzenia firmy Meatest pozwalają na osiągnięcie maksymalnej efektywności automatyki przemysłowej.

Przepływomierze elektromagnetyczne

Firma Meatest zajmuje się również produkcją przepływomierzy elektromagnetycznych. Wiedza i doświadczenie firmy w zakresie produkcji aparatury metrologicznej i laboratoryjnej została w pełni wykorzystana w procesie projektowania i produkcji innowacyjnych i niezawodnych przepływomierzy elektromagnetycznych.

W naszej ofercie:
- Kalibratory elektryczne
- Kalibratory wysokoprądowe
- Kalibratory prądu stałego
- Kalibratory rezystancji izolacji
- Kalibratory impedancji
- Kalibratory mierników izolacji
- dekady wysokich rezystancji.