Blog

[Page Title]

Lokalizatory kabli - działanie, rodzaje, FAQ.

W nieznanym budynku lub przy nieznanej instalacji bardzo pomocne jest posiadanie lokalizatora okablowania. Za pomocą prostych środków można w ten sposób określić ścieżki na których znajduje się okablowanie. Jaki jest najszybszy sposób na znalezienie pary przewodów? Jakie opcje śledzenia są możliwe? ...
[Page Title]

Poznaj zmiany w przepisach dla branży instalacyjnej – Otwarte szkolenia online dla specjalistów!

Ogłaszamy serię otwartych szkoleń online z zakresu pomiarów hałasu, które odbędą się w dniach 20, 21 i 22 marca 2024 roku.
[Page Title]

Życzenia Świąteczne 2023

Szanowni Państwo, z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku składamy serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności i spełnienia wszystkich marzeń. Niech ten czas będzie dla Państwa czasem radości, miłości i nadziei. Niech przyniesie Państwu wiele ciepła i rodzinnego ciepła.
[Page Title]

Promocja! Analizatory spalin Kane, tańsze o 10%!

W Merserwis rusza promocja na analizatory spalin marki Kane! Od 4.12.23 do 31.01.24 wybrane modele tej marki będą dostępne w specjalnej, obniżonej cenie.
[Page Title]

Historyczne Przekazanie: Zabytkowe Mierniki Trafiły do Muzeum Techniki w Warszawie!

22 listopada 2023 roku mieliśmy niezwykłą przyjemność przekazać kolekcję zabytkowych mierników do Narodowego Muzeum Techniki w Warszawie.
[Page Title]

Black Week w Merserwis 20-30.11 - Okazje na kamery termowizyjne Hikmicro!

W dniach 20-30.11 w Merserwis trwa Hikmicro BLACK WEEK! Z tej okazji, przygotowaliśmy dla was wyjątkową ofertę.
[Page Title]

Game Changer! Analizator spalin KANE460: Nowa Era w Badaniach i Testach HVACR

Analizator spalin, tester pomp ciepła, klimatyzacji i systemów HVACR w jednym urządzeniu - KANE 460. Dowiedz się więcej o przełomowym analizatorze spalin.
[Page Title]

KANE CARE - Nowy program gwarancyjny w Merserwis!

Od listopada 2023 firma Merserwis wprowadza unikalną usługę KANE-CARE, która dotyczy analizatorów spalin angielskiej firmy -KANE - Sprawdź szczegóły!
[Page Title]

PYRAsense - nowe pyranometry Delta OHM z czujnikami diagnostycznymi

Delta OHM, wiodący producent zaawansowanych rozwiązań pomiarowych, dodał nowe produkty do swojej oferty - serię pyranometrów PYRAsense.