producent presys

 

Firma PRESYS stawia sobie na celu wytwarzanie produktów najwyższej jakości. Podstawową ideą przyświecającą jej działalności jest dostarczanie produktów wysokiej klasy w rozsądnej cenie. Firma PRESYS skupiona jest na produkcji aparatury pomiarowej i systemów w dwóch podstawowych branżach: kontroli procesów oraz kalibracji.

PRESYS koncentruje się na zapewnieniu pewnych i rzetelnych rozwiązań dla uznawanych za najtrudniejsze z obszarów rynku kontroli procesów. Mimo bardzo bardzo rygorystycznych wymagań tego działu przemysłu, firma PRESYS staje na wysokości zadania oferując pewne, dokładne i niezawodne rozwiązania dla nawet najbardziej wymagających aplikacji.

Polityka Jakości

Presys to brazylijska firma specjalizująca się w aparaturze pomiarowej i kontroli procesów. Presys produkuje zarówno najwyższej klasy przyrządy pomiarowe jak i zaawansowane oprogramowanie do ich obsługi. Presys obecny jest na brazylijskim rynku od 25 lat, a bardzo duża część obecnej kadry pracuje w firmie od początku jej powstania co sprawia, że jeśli chodzi o wiedzę i doświadczenie firma nie ma sobie równych.

Urządzenia produkowane przez Presys tworzone są pełnym kontekście technologii, łącząc najwyższy poziom jakości i niezawodność. Presys posiada certyfikat ISO 9001 oraz dysponuje w pełni wyposażonym laboratorium spełniającym rygorystyczne wymagania takich instytucji jak INMETRO oraz NIST. Dział R&D opiera się na wysoce wyspecjalizowanej kadrze inżynierów gotowych wesprzeć klienta zarówno w sytuacjach awaryjnych jak i nietypowych potrzebach.

W naszej ofercie