22 831 25 21 | 831 42 56

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

producent hikmicro

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów firmy HIKMICRO, których dystrybucję w Polsce prowadzi firma Merserwis.

HIKMICRO to wiodący dostawca sprzętu i rozwiązań do obrazowania termicznego. Specjalizując się w innowacjach w dziedzinie technologii termicznych, firma oferuje rdzenie termiczne, moduły, kamery, kompleksowe rozwiązania oraz produkty w zakresie wizji nocnej, które mogą być wykorzystywane w branży outdoorowej, przemysłowej i ochrony.

 

 

 

Hikmicro MINI

MINI 1 Kamera termowizyjna 160x120 do smartfona

 

Kamera termowizyjna Hikmicro MINI 1 jest to przystawka do smartfona z systemem operacyjnym Android i złączem USB typu C. Kamera przeznaczona jest do sprawdzania sprzętu elektrycznego, rozdzielni elektrycznych, wyszukiwania obiektów w ciemnościach, rozwiązywanie problemów HVAC. Wyposażona w detektor termiczny HIKMICRO o rozdzielczości 160 x 120. Zakres pomiaru temperatur wynosi od -20°C do 350°C.

 

M1-MINI Kamera termowizyjna 160x120 do smartfona
Kamera termowizyjna HIKMICRO MINI jest to przystawka do smartfona z systemem operacyjnym Android i złączem USB typu C. Kamera przeznaczona jest do badania temperatury ciała, sprawdzania sprzętu elektrycznego, rozdzielni elektrycznych, wyszukiwania obiektów w ciemnościach, rozwiązywanie problemów HVAC. Wyposażona w detektor termiczny HIKMICRO o rozdzielczości 160 x 120. Zakres pomiaru temperatur wynosi od 5°C do 100°C.

 

MINI 2 Kamera termowizyjna 256x192 do smartfona
Kamera termowizyjna Hikmicro MINI2 jest to przystawka do smartfonów z systemem operacyjnym Android i złączem USB typu C. Kamera jest idealna do wielu zastosowań, takich jak przegląd instalacji elektrycznych, fotowoltaicznych, sprawdzanie instalacji HVAC, kontrola urządzeń mechanicznych, a nawet inspekcja budynków z bliskiej odległości. Wyposażona w detektor termiczny Hikmicro rozdzielczości 256 x 192 px. Zakres pomiaru temperatur wynosi od -20°C do 350°C.

 

MINI 2 PLUS Kamera termowizyjna 256x192 do smartfona
Kamera termowizyjna Hikmicro MINI2 Plus, jest przeznaczona przede wszystkim dla serwisantów i elektroników. Małe wymiary i wygodne podłączenie do smartfona przy pomocy 40-centymetrowego przewodu powodują, że kamera świetnie się sprawdza podczas badania temperatury m.in. elementów o niewielkich wymiarach i w trudno dostępnych miejscach. Regulowana ostrość pozwala również na uzyskanie bardzo wyraźnego obrazu, np. elektronicznych elementów na drukowanych płytkach PCB. Kamerę można wykorzystać także do standardowych zastosowań takich jak przegląd instalacji elektrycznych, sprawdzanie instalacji HVAC i kontrola wszystkich urządzeń mechanicznych.

 

Mini3 Kamera termowizyjna do smartfona
Hikmicro Mini3 - to najlepsza kamera termowizyjnych przeznaczonych do współpracy ze smartfonem. Charakteryzująca się bardzo wysoką rozdzielczością oraz możliwością ręcznego ustawienia ostrości. Jest odpowiednia do każdego zastosowania.

 

 

 

 

Hikmicro B

B20 Kamera
termowizyjna
256x192


Kamera termowizyjna HIKMICRO B20 przeznaczona jest do pomiaru temperatury w celu lokalizacji usterek. Wyposażona jest w detektor termiczny HIKMICRO o rozdzielczości 256x192px oraz obiektyw optyczny 2MP. Zakres pomiaru temperatur wynosi od -20°C do 550°C. Kamera HIKMICRO B20 ma zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, takich jak budownictwo, HVAC, przemysł samochodowy, itp.

 

B1L Kamera
termowizyjna
160x120


HIKMICRO B1L to niezwykle wszechstronna kamera termowizyjna o wysokiej rozdzielczości termicznej, która pozwala na badanie większości obiektów, począwszy od rozdzielnic elektrycznych, silników, łożysk, aż po wyszukiwanie ukrytych usterek w instalacjach wodnych lub elektrycznych w budynkach. Wskaźniki hot i cold spot oraz temperatury w centralnym punkcie ułatwiają odczytywanie obrazów.

 

B21L Kamera
termowizyjna
256x192


Hikmicro B21L to niezwykle wszechstronna kamera termowizyjna o wysokiej rozdzielczości termicznej, która pozwala na badanie większości obiektów, począwszy od rozdzielnic elektrycznych, silników, łożysk, aż po wyszukiwanie ukrytych usterek w instalacjach wodnych lub elektrycznych w budynkach. Wskaźniki hot i cold spot oraz temperatury w centralnym punkcie ułatwiają odczytywanie obrazów.

 

BX20 Kamera
termowizyjna
256x192 Certyfikat ATEX
 

Certyfikowany produkt i producent

Nie tylko iskrobezpieczna kamera termowizyjna HIKMICRO BX20 uzyskała certyfikaty ATEX i IECEx. Ponadto firma HIKMICRO jest zweryfikowanym producentem sprzętu do pracy w niebezpiecznych miejscach i posiada Powiadomienie o Zapewnieniu Jakości (QAN) ATEX i Raport Dotyczący Zapewnienia Jakości (QAR) IECEx.

 

 

 

 

Hikmicro M

M11 Kamera termowizyjna 192x144


Hikmicro M11 kamera termowizyjna o wysokiej rozdzielczości, wąskim polu widzenia i ręcznym ustawieniu ostrości. Pozwala na uzyskanie bardzo wyraźnego obrazu termowizyjnego badanych obiektów. Kamera może rejestrować zarówno obrazy termiczne, obrazy światła widzialnego, jak i obrazy łączone, które znacząco pomagają w orientacji i lokalizacji usterki. Wskaźniki hot i cold spot oraz temperatury w centralnym punkcie ułatwiają odczytywanie obrazów. Istnieje również możliwość nagrywania filmów w termowizji.

 

M11W Kamera termowizyjna 192x144


HIKMICKRO M11W kamera termowizyjna o wysokiej rozdzielczości i szerokim polu widzenia. Pozwala na uzyskanie wyraźnego obrazu termowizyjnego badanych obiektów. Kamera może rejestrować zarówno obrazy termiczne, obrazy światła widzialnego, jak i obrazy łączone, które znacząco pomagają w orientacji i lokalizacji usterki. Wskaźniki hot i cold spot oraz temperatury w centralnym punkcie ułatwiają odczytywanie obrazów. Istnieje również możliwość nagrywania filmów w termowizji.

 

M20 Kamera termowizyjna 256x192


Hikmicro M20 to wszechstronna kamera termowizyjna o wysokiej rozdzielczości termicznej, która pozwala na badanie większości obiektów, począwszy od rozdzielnic elektrycznych, silników, łożysk, aż po wyszukiwanie ukrytych usterek w instalacjach wodnych lub elektrycznych w budynkach. Kamera może rejestrować zarówno obrazy termiczne, obrazy światła widzialnego, jak i obrazy łączone, które znacząco pomagają w orientacji i lokalizacji usterki. Wskaźniki hot i cold spot oraz temperatury w centralnym punkcie ułatwiają odczytywanie obrazów. Istnieje również możliwość nagrywania filmów w termowizji.

 

M20W Kamera termowizyjna 256x192


Hikmicro M20W to wszechstronna kamera termowizyjna o wysokiej rozdzielczości termicznej, która pozwala na badanie większości obiektów, począwszy od rozdzielnic elektrycznych, silników, łożysk, aż po wyszukiwanie ukrytych usterek w instalacjach wodnych lub elektrycznych w budynkach. Kamera może rejestrować zarówno obrazy termiczne, obrazy światła widzialnego, jak i obrazy łączone, które znacząco pomagają w orientacji i lokalizacji usterki. Wskaźniki hot i cold spot oraz temperatury w centralnym punkcie ułatwiają odczytywanie obrazów. Istnieje również możliwość nagrywania filmów w termowizji.

 

M30 Kamera termowizyjna 384x288


Hikmicro M30 to niezwykle wszechstronna kamera termowizyjna o bardzo wysokiej rozdzielczości termicznej, która pozwala na badanie większości obiektów, począwszy od rozdzielnic elektrycznych, paneli fotowoltaicznych, silników, łożysk, aż po wyszukiwanie ukrytych usterek w instalacjach wodnych lub elektrycznych w budynkach. Kamera może rejestrować zarówno obrazy termiczne, obrazy światła widzialnego, jak i obrazy łączone, które znacząco pomagają w orientacji i lokalizacji usterki. Ostrość można ustawiać ręcznie, dostępny jest również 8-krotny zoom. Wskaźniki hot i cold spot oraz temperatury w centralnym punkcie ułatwiają odczytywanie obrazów. Istnieje również możliwość nagrywania filmów w termowizji.

 

M60 Kamera termowizyjna 640x480


Hikmicro M60 to kamera termowizyjna o rozdzielczości termicznej 640 x 480 px i szerokim polu widzenia 41,9° × 33.3°. Pozwala na badanie dowolnych obiektów m.in: budynków, rozdzielnic elektrycznych, paneli fotowoltaicznych, silników, łożysk, instalacji wodnych lub elektrycznych. Ostrość kamery można ustawiać ręcznie, dostępny jest również 8-krotny zoom. Wskaźniki hot i cold spot oraz temperatury w centralnym punkcie ułatwiają odczytywanie obrazów. Istnieje również możliwość nagrywania filmów w termowizji.

 

 

 

 

Hikmicro G 

G31 Kamera termowizyjna 384x288


Przenośna kamera termowizyjna Hikmicro G31 to kamera na podczerwień z detektorem termicznym o rozdzielczości 384 x 288 pikseli oraz obiektywem optycznym o rozdzielczości 8MP. Kamera G31 posiada czułość termiczną na poziomie poniżej 35mK i umożliwia pomiar w zakresie temperatur od -20°C do +650°C, z dokładnością do ±2°C/2%. Obrazy są wyświetlane na 4,3-calowym dotykowym ekranie LCD. Czas pracy kamery wynosi do czterech godzin bez przerwy.

 

G40 Kamera termowizyjna 480x360


Przenośna kamera termowizyjna HIKMICRO G40 to kamera na podczerwień z detektorem termicznym o rozdzielczości 480 x 360 pikseli oraz obiektywem optycznym o rozdzielczości 8MP. Kamera G40 posiada czułość termiczną na poziomie poniżej 35mK i umożliwia pomiar w zakresie temperatur od -20°C do +650°C, z dokładnością do ±2°C/2%. Obrazy są wyświetlane na 4,3-calowym dotykowym ekranie LCD. Czas pracy kamery termowizyjnej G40 wynosi do czterech godzin bez przerwy.

 

G60 Profesjonalna kamera termowizyjna 640x480


Hikmicro G60 to profesjonalna kamera termowizyjna o bardzo wysokiej częstotliwości odświeżania obrazu 50 Hz oraz o ultra wysokiej rozdzielczości termicznej, która pozwala na badanie większości obiektów, począwszy od rozdzielnic elektrycznych, układów elektronicznych, paneli fotowoltaicznych, silników, łożysk, aż po wyszukiwanie ukrytych usterek w instalacjach wodnych lub elektrycznych w budynkach. Dodatkowo opcjonalne wymienne obiektywy umożliwiają badania obiektów z dużej odległości. Kamera może rejestrować zarówno obrazy termiczne, obrazy światła widzialnego, jak i obrazy łączone, które znacząco pomagają w orientacji i lokalizacji usterki. Ostrość można ustawiać ręcznie lub automatycznie. Wskaźniki hot i cold spot oraz temperatury w centralnym punkcie ułatwiają odczytywanie obrazów. Istnieje również możliwość nagrywania filmów w termowizji.

 

G61 Profesjonalna kamera termowizyjna 640x480


HIKMICRO G61 to profesjonalna kamera termowizyjna o bardzo wysokiej częstotliwości odświeżania obrazu 50 Hz oraz o ultra wysokiej rozdzielczości termicznej, która pozwala na badanie wszystkich obiektów, począwszy od rozdzielnic elektrycznych, układów elektronicznych, paneli fotowoltaicznych, silników, łożysk, aż po wyszukiwanie ukrytych usterek w instalacjach wodnych lub elektrycznych w budynkach.

 

 

 

 

Hikmicro SP

SP40 Kamera
termowizyjna
480x360

 

Zaawansowana ręczna kamera termowizyjna Hikmicro SP40 jest idealna do zastosowań w przemyśle, a także przy inspekcji obiektów użyteczności publicznej.

Hikmicro SP40 posiada detektor VOx o wysokiej czułości (NETD < 30 mK) i wysokiej rozdzielczości (480 × 360), a zakres pomiaru temperatury wynosi do 650°C. Kamery termowizyjne z serii SP40 posiadają obracany o 180° obiektyw, co ułatwia wykonywanie długotrwałych inspekcji na zewnątrz.

 

SP40H Kamera
termowizyjna 640x480
z pomiarem temperatury do 2200°C

 

Zaawansowana ręczna kamera termowizyjna Hikmicro SP40H jest idealna do zastosowań w przemyśle, a także przy inspekcji obiektów użyteczności publicznej.

Hikmicro SP40 posiada detektor VOx o wysokiej czułości (NETD < 30 mK) i wysokiej rozdzielczości (480 × 360), a zakres pomiaru temperatury wynosi do 650°C. Kamery termowizyjne z serii SP40 posiadają obracany o 180° obiektyw, co ułatwia wykonywanie długotrwałych inspekcji na zewnątrz.

 

SP60H Kamera termowizyjna do wysokich temperatur 640x480

 

Zaawansowana ręczna kamera termowizyjna HIKMICRO SP60H jest idealna do zastosowań w przemyśle, a także przy inspekcji obiektów użyteczności publicznej.

HIKMICRO SP60H posiada detektor HIKMICRO VOx o bardzo wysokiej czułości (NETD < 30 mK) i wysokiej rozdzielczości (640 × 480), a zakres pomiaru temperatury wynosi do 2200°C. Kamery termowizyjne z serii SP60 posiadają elektroniczny wizjer i obracany o 180° obiektyw, co ułatwia wykonywanie długotrwałych inspekcji na zewnątrz. Zaawansowane funkcje, takie jak adnotacje GPS i kompas, automatyczny zoom cyfrowy oraz funkcja 1-Tap Level & Span, ułatwiają profesjonalistom z dziedziny termografii badanie urządzeń i znajdowanie oznak awarii.

 

 

 

 

Hikmicro ECO

ECO Kamera termowizyjna 240x240


Kamera termowizyjna HIKMICRO Eco wyposażona jest funkcję SuperIR Resolution, która pozwala na uzyskanie bardzo wyraźnego obrazu termowizyjnego o rozdzielczości 240 x 240. Kamera umożliwia natychmiastowy i bezdotykowy pomiar temperatury, dzięki czemu można skutecznie zlokalizować ukryte usterki. Zakres mierzonych temperatur od -20°C do 550°C jest odpowiedni do sprawdzania urządzeń elektrycznych, instalacji HVAC lub konserwacji sprzętu mechanicznego. Częstotliwość odświeżania 25 Hz pozwala na uzyskanie płynnego obrazu. Kamerę z serii Eco cechuje kompaktowa konstrukcja i odporność na upadki z wysokości 2 m oraz szczelność IP54.

 

ECO-V Kamera termowizyjna 240x240


Kamera termowizyjna Hikmicro Eco-V wyposażona jest funkcję SuperIR Resolution, która pozwala na uzyskanie bardzo wyraźnego obrazu termowizyjnego o rozdzielczości 240 x 240. Kamera umożliwia natychmiastowy i bezdotykowy pomiar temperatury, dzięki czemu można skutecznie zlokalizować ukryte usterki. Zakres mierzonych temperatur od -20°C do 550°C jest odpowiedni do sprawdzania urządzeń elektrycznych, instalacji HVAC lub konserwacji sprzętu mechanicznego. Częstotliwość odświeżania 25 Hz pozwala na uzyskanie płynnego obrazu. Kamerę z serii Eco cechuje kompaktowa konstrukcja i odporność na upadki z wysokości 2 m oraz szczelność IP54. Model Eco-V posiada również kamerę obrazu rzeczywistego.

 

 

 

 

Hikmicro inne kamery

Pocket 2 Kamera termowizyjna 256x192

 

Kamera termowizyjna Hikmicro z serii Pocket jest wyposażona w detektor Hikmicro VOx o wysokiej rozdzielczości, obiektyw optyczny 8 MP oraz 3,5-calowy ekran dotykowy LCD. Pomaga szybko i dokładnie zmierzyć temperaturę, dzięki czemu można skutecznie zlokalizować ukryte usterki. Szeroki zakres temperatur od -20°C do 400°C jest odpowiedni przy inspekcji budynków, instalacji HVAC, elektryki lub konserwacji sprzętu mechanicznego. Częstotliwość odświeżania 25 Hz pozwala na prowadzenie szybkich pomiarów, a funkcja Wi-Fi umożliwia udostępnianie obrazów w czasie rzeczywistym. Kamerę Pocket2 cechuje płaska, użyteczna konstrukcja, dzięki czemu można ją łatwo przenosić, np. w kieszeni.

 

FB21 Kamera termowizyjna dla straży pożarnej


Hikmicro FB21 kamera termowizyjna przeznaczona dla straży pożarnej. Może pracować w trudnych warunkach i w wysokiej temperaturze (115°C). Jest odpowiednia do wykrywaniu ognisk pożaru w gęstym dymie i zupełnych ciemnościach, zapewniając bezpieczeństwo strażakom. Rozdzielczość kamery 256 x 192 pozwala na uzyskanie wyraźnego obrazu termowizyjnego.

 

FT31 Kamera termowizyjna dla straży pożarnej


Hikmicro FT31 to bardzo wysokiej jakości, wytrzymała kamera termowizyjna przeznaczona dla straży pożarnej. Jest odpowiednia do pracy w trudnych warunkach i wysokiej temperaturze, nawet do 260°C. Znakomicie sprawdza się w wykrywaniu ognisk pożaru w gęstym dymie i zupełnych ciemnościach, zapewniając bezpieczeństwo strażakom. Wysoka rozdzielczość kamery 384 x 288 px pozwala na uzyskanie bardzo wyraźnego obrazu termowizyjnego.

 

 

 

 

Hikmicro Kamery akustyczne

AI56 Kamera akustyczna

 

Akustyczna kamera Hikmicro AI56 to profesjonalne narzędzie do badania i wykrywania źródła dźwięku. Dzięki 64 mikrofonom MEMS z niskim szumem własnym oraz konfigurowanym zakresem częstotliwości od 2 kHz do 60 kHz, lokalizacja wycieków sprężonego powietrza w środowisku przemysłowym czy wykrywanie częściowego rozładowania w systemach wysokonapięciowych, jest łatwe i efektywne. Wyniki są czytelnie prezentowane na 4,3 calowym ekranie LCD. Maksymalna odległość wykonywania pomiaru może sięgać aż 100 metrów, dzięki czemu operator kamery AI56 może zawsze znajdować się w bezpiecznej odległości podczas inspekcji awarii. Kamera pozwala na zdalne i szybkie wykrycie potencjalnych zagrożeń dla bezpieczeństwa, co za tym idzie na zaoszczędzenie dodatkowych kosztów związanych z awariami i przestojami sprzętu.

 

AI76 Kamera akustyczna

 

Akustyczna kamera obrazująca Hikmicro AI76 to profesjonalny produkt do lokalizacji źródeł dźwięku. Dzięki 136 niskoszumowym mikrofonom i regulowanemu zakresowi pasma od 0 do 96 kHz, AI76 zapewnia łatwy i skuteczny sposób lokalizowania wycieków powietrza i gazów pod ciśnieniem w środowiskach przemysłowych. Umożliwia również wykrywanie wyładowań częściowych w systemach wysokiego napięcia.  Dzięki zastosowaniu dużego ekranu dotykowego LCD o przekątnej 4,3'', wyniki prezentowane na obrazie cyfrowym pozwalają szybko znaleźć źródło problemów.  Maksymalna odległość pomiaru to aż 100 metrów, co zapewnia bezpieczną odległość podczas sprawdzania np. urządzeń pod wysokim napięciem. Kamera pozwala na zdalne i szybkie wykrycie potencjalnych zagrożeń dla bezpieczeństwa, co za tym idzie na zaoszczędzenie dodatkowych kosztów związanych z awariami i  przestojami sprzętu.

 

 

Sprzedaż i dystrybucja
Informacje dotyczące sprzedaży i dystrybucji udzielane są przez dział handlowy firmy Merserwis, pod nr tel.: +48 22 531 00 89+, +48 533 395 222 lub pod adresem email:. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..