22 831 25 21 | 831 42 56

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kompleksowa oferta

Szkolenia Techniczne

Profesjonalne szkolenia w formie stacjonarnej, wyjazdowej i online.

Przekazujemy wiedzę nabytą przez ponad 30 lat doświadczeń w zakresie profesjonalnej aparatury kontrolno-pomiarowej.

Od 1990 roku firma Merserwis zajmuje się dystrybucją i serwisem aparatury kontrolno-pomiarowej. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i posiadanej wiedzy w zakresie aparatury stworzyliśmy nowoczesne Centrum Szkoleniowe - w ramach którego poszerzamy wiedzę naszych kursantów, zarówno w sferze wymagań prawnych czy normatywnych dotyczących pomiarów - jak i poprawnego posługiwania się nowoczesnym sprzętem pomiarowym (w sposób pozwalający wykorzystać pełny potencjał danego przyrządu).

Szkolenia prowadzimy w trzech trybach:

 

  • W trybie stacjonarnym realizowanym w siedzibie firmy Merserwis przy ul. Andersa 10, 00-201 Warszawa
  • W trybie wyjazdowym realizowanym na obiekcie udostępnionym przez Kursantów
  • W trybie online

 

Opis każdego trybu można znaleźć na specjalnie dedykowanej stronie - natomiast możliwość przeprowadzenia konkretnego szkolenia w konkretnym trybie może być ograniczona ze względu dla dbanie o wysoką jakość prowadzonych przez nas szkoleń oraz różną złożoność czy uniwersalność aparatury będącej tematem szkolenia.

Staramy się, aby nasze szkolenia (niezależnie od typu) były w pełni dostosowane do wymagań kursantów - dlatego też od pierwszej do ostatniej minuty są one w pełni responsywne (niezależnie od trybu, w którym są prowadzone). Na bieżąco reagujemy oraz odpowiadamy na wszystkie pytania i wątpliwości rodzące się w głowach Kursantów podczas poszczególnych etapów szkolenia. Dążymy do sytuacji, kiedy wszystkie omawiane aspekty obsługi przyrządu czy wykonywania pomiarów są w pełni zrozumiałe dla wszystkich Kursantów. Aby móc spełnić te założenia standardowo wykonujemy szkolenia indywidualnie lub w małych grupach. Szczegóły jednorazowych szkoleń dużych grup ustalane są zawsze indywidualnie i realizowane tylko w sytuacji gdy zapewnione warunki umożliwiają komfortowe przyswojenie wiedzy.

Wiedzę przekazywaną na szkoleniach (oprócz dokumentów prawnych czy normalizacyjnych) opieramy głównie na własnym doświadczeniu zdobytym w trakcie kilkuletniego wykonywania pomiarów, setek przeprowadzonych w różnych warunkach szkoleń - jak również w oparciu o wymianę doświadczeń z kursantami, z którymi pozostajemy w kontakcie także po przeprowadzonych szkoleniach (służąc dodatkową pomocą czy wymieniając się dalszymi doświadczeniami).

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naszych szkoleń:

Dowiedz się więcej!

Na naszej dedykowanej stronie Akademii Merserwis mogą się Państwo zapoznać z trybami, programem oraz umówić się na szkolenie w dogodnym dla Państwa terminie

Program szkoleń
Tryby Szkoleń
Kadra dydaktyczna
Specjalista ds. Szkoleń

Anna Kielak

Zapraszamy do skorzystania z usług Akademii Merserwis. Jeśli mają Państwo pytania czy wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 22 225 83 61 i adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. od pon. do pt. w godz. 8-16.

Ania Kielak Akademia Merserwis