22 831 25 21 merserwis@merserwis.pl

Promocja GW Instek i Keysight - nawet 25% taniej!

 • Dział: Blog
Wraz ze znanymi producentami profesjonalnej aparatury kontrolno-pomiarowej, firmą GW Instek i Keysight rozpoczynamy specjalną promocję na wybrane serie i produkty. Promocja obowiązuje od 22 marca do 30 kwietnia 2021 r. i pozwala na zakup wybranych produktów po okazyjnej cenie, poniżej przedstawiamy listę produktów w promocji:
Czytaj dalej...

5 niezależnych kanałów w cenie jednego! Generatory funkcyjne GW Instek

 • Dział: Blog
W nawiązaniu do ostatnich publikacji związanych ze szczegółowym opisem działania i funkcjonalności, a także przewodnikiem po modelach generatorów funkcyjnych, przygotowaliśmy dla Państwa specjalną promocję na zakup tych urządzeń marki GW Instek.

GW Instek to tajwańska firma z 45 letnią tradycją, zdobywca wielu nagród, w tym Taiwan Excellence Award, Technology Innovation Award oraz coraz bardziej ceniona wśród użytkowników za solidne wykonanie, niezawodność, zbliżone parametry w połączeniu z często znacznie bardziej korzystną ceną od konkurencyjnych rozwiązań.
Czytaj dalej...

Zestawy do pomiarów fotowoltaiki - Oferta limitowana! [AKTUALIZACJA]

 • Dział: Blog
Z okazji 30-lecia działalności firmy Merserwis przygotowaliśmy specjalną ofertę na zestawy do pomiarów fotowoltaicznych. Zestawy obejmują najczęściej wybierane urządzenia pomiarowe: Miernik instalacji fotowoltaicznych MI 3108 z zestawem ST lub PS, Miernik instalacji fotowoltaicznych MI 3109 z zestawem ST lub PS, Analizator jakości energii MI 2883 AD oraz zestaw pomiarowy rezystancji uziemień S 2026. Wszystko to w różnych konfiguracjach. Oferta limitowana, z ograniczoną ilością na każdy zestaw. Promocja obowiązuje od 1 listopada do 31 grudnia 2020 r lub do wyczerpania zapasów magazynowych.
Czytaj dalej...

Zestawy do weryfikacji poprawności sterylizacji z sondą radiometryczną - Delta OHM

 • Dział: Blog
W obliczu strachu przed chorobą COVID-19, naukowcy na całym świecie koncentrują się na znalezieniu rozwiązań i narzędzi do walki z nowym wirusem. Obejmują one również lampy UV i ich zdolność do zwalczania wirusów. Z ostatnich badań wynika, że zastosowanie promieniowania ultrafioletowego UVC w nowych lampach LED okazało się bardzo skuteczne. Rezultatem jest znaczący wzrost na rynku dostępnych ledowych lamp UV o długości fali ok. 265 i 275 nm, co odpowiada maksymalnemu zakresowi sprawności bakteriobójczej. Czułość tradycyjnych sond do pomiaru promieniowania UVC zmienia się gwałtownie przy długości fali ok. 270 nm.
Czytaj dalej...

Nowy miernik instalacji fotowoltaicznych Sonel MPI-540-PV

 • Dział: Blog
Z dniem 9 października 2020 roku firma Sonel S.A. zaprezentowała nowy, wielofunkcyjny miernik parametrów instalacji elektrycznych i fotowoltaicznych. Miernik Sonel MPI-540-PV łączy w sobie profesjonalne możliwości pomiarowe kilku urządzeń, zapewniając przy tym dobrą dokładność.

Najważniejsze cechy


Przyrządem Sonel MPI-540-PV można wykonać pomiary instalacji fotowoltaicznych zgodnie z normą PN-EN 62446:
 • Ciągłość połączeń ochronnych
 • Rezystancja uziemienia
 • Rezystancja izolacji po stronie DC
 • Napięcie otwartego obwodu UOC
 • Prąd zwarcia ISC
 • Prądy pracy i moce po stronie DC i AC
 • Sprawność inwertera
Czytaj dalej...

System monitorowania temperatury ludzi dla placówek naukowych i edukacyjnych

 • Dział: Blog
Specjalna oferta dedykowana dla placówek edukacyjnych! System monitorowania temperatury ludzi Dahua w zestawach umożliwiających m.in. wykrywanie podwyższonej temperatury oraz badanie jej w czasie rzeczywistym. Rozwiązanie szczególnie istotne w dobie panującej epidemii wirusa COVID-19. Tylko u nas atrakcyjna oferta dla naukowych i dydaktycznych placówek w wyjątkowej cenie!
Czytaj dalej...

Zasilacze i obciążenia GW Instek 10% taniej od września!

 • Dział: Blog
Szanowni Państwo, wraz ze znanym producentem profesjonalnej aparatury kontrolno-pomiarowej, firmą GW Instek zapowiadamy specjalną promocję na wybrane serie i modele popularnych zasilaczy laboratoryjnych oraz obciążeń elektronicznych DC dostępnych w Polskiej dystrybucji.

Promocja obowiązuje od 1 września do 31 marca 2021 r. i pozwala na uzyskanie dodatkowego 10% rabatu od cen standardowych na stronie na wymienione serie i poszczególne produkty.
Czytaj dalej...
dotpay

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze


Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Sauermann-Kimo, Presys, Audio Precision, GW Instek, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Meatest, DeltaOhm.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00