producent cirrus

 

Cirrus Research został założony w 1970 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która głównie działała na terenie Wielkiej Brytanii. Po ponad 50 latach firma rozszerzyła swoje działania na całym świecie, obsługując klientów na sześciu kontynentach i w ponad 100 krajach. Cirrus Research składa się z trzech firm i marek, z których każda jest wspierana przez własne zespoły ds. sprzedaży, kalibracji i wysyłki produktów. Wszystkie trzy firmy są również wspierane przez centralne zespoły ds. marketingu, finansów i zasobów ludzkich, wsparcia technicznego, badań i rozwoju oraz produkcji.

 

Firma Cirrus Research zdobyła renomę dzięki swojej dedykacji w dziedzinie badań i rozwoju, tworząc innowacyjne rozwiązania w zakresie monitorowania hałasu i drgań. Ich produkty obejmują zaawansowane systemy pomiarowe, analizatory hałasu, monitory dźwięku otoczenia, analizatory wibracji i wiele innych. Dzięki wysokiej jakości produktom, profesjonalnemu wsparciu i bogatemu doświadczeniu, Cirrus Research zyskał zaufanie klientów na całym świecie.

 

Firma stale inwestuje w rozwój swoich technologii, aby sprostać rosnącym potrzebom klientów w dziedzinie kontroli hałasu i drgań. Zespoły badawczo-rozwojowe oraz produkcja w Cirrus Research pracują nad tworzeniem innowacyjnych rozwiązań, które spełniają najwyższe standardy jakości i zgodności z regulacjami.

 

Dzięki swojej globalnej obecności i zaangażowaniu w doskonalenie dziedziny monitorowania hałasu i drgań, Cirrus Research pozostaje w czołówce branży, zapewniając niezawodne rozwiązania dla klientów na całym świecie.


Sprzedaż i dystrybucja
Informacje dotyczące sprzedaży i dystrybucji produktów Cirrus udzielane są przez dział handlowy firmy Merserwis, pod nr tel.: +48 22 531 00 80 lub +48 731 078 026 lub adresem email:. dh@merserwis.pl.