22 831 25 21 | 831 42 56

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolenie dla słuchaczy Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim

23 marca 2024 roku mieliśmy ogromną przyjemność poprowadzić szkolenie połączone z prezentacją urządzeń pomiarowych firmy Metrel dla słuchaczy Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim.


Licznie zebrani w sali wykładowej słuchacze, wraz z kadrą szkoleniową, mieli okazję wysłuchać wystąpienia prowadzącego Marcina Stalmacha na temat rodzajów i sposobów wykonywania pomiarów instalacji fotowoltaicznych jak również obejrzeć i zapoznać się z asortymentem marki Metrel powszechnie wykorzystywanym w branży pomiarów elektrycznych. 


Część praktyczna szkolenia została przeprowadzona przy użyciu prezentowanych mierników i dedykowanych przenośnych symulatorów instalacji. Uczestnicy spotkania wykazali duże zainteresowanie i aktywnie korzystali z możliwości poznania prezentowanych przyrządów pomiarowych.


Oficjalne podziękowanie dla Merserwis zostało złożone w dniu szkolenia przez dyrektor Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim Panią Anetę Pierścińską- Maruszewską na ręce prowadzącego.