22 831 25 21  22 831 42 56  merserwis@merserwis.pl

Centrum Szkoleniowe MerserwisSzkolenia Techniczne w Merserwis

Od 1990 roku Merserwis zajmuje się dystrybucją i serwisem aparatury kontrolno-pomiarowej. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i posiadanej wiedzy w zakresie aparatury przygotowaliśmy Centrum Szkoleniowe, wyposażone we wszelkie niezbędne narzędzia dydaktyczne i audiowizualne.

Naszym celem jest przekazanie profesjonalnej i rzeczowej wiedzy z zakresu teorii i praktyki oferowanej przez nas aparatury kontrolno-pomiarowej uczestniczącym w szkoleniach osobom.

Oferowane przez nas szkolenia obejmują następujący zakres:
  • Teoria poprawnego wykonywania pomiarów
  • Obsługa mierników
  • Obsługa oprogramowania
  • Analiza wyników przeprowadzonych badań i pomiarów
  • Przygotowanie protokołów i raportów
Osoba decydująca się na szkolenie może wybrać zakres jaki ma ono obejmować.

Szkolenia odbywają się w siedzibie firmy Merserwis w Warszawie przy ulicy Gen. Wł. Andersa 10, w sali konferencyjnej pozwalającej na komfortowe przeprowadzenie szkoleń 3-4 osobowych grup.

Oprócz zapoznania się z teorią, kursant ma możliwość poznania danych zjawisk na poziomie praktycznym, prezentowanych na posiadanych przez nas stanowiskach, symulatorach i różnego typu tablicach demonstracyjnych.

dotpay

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze

Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Sauermann-Kimo, Presys, Audio Precision, GW Instek, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Meatest, DeltaOhm.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00