22 831 25 21 merserwis@merserwis.pl

Centrum Szkoleniowe MerserwisSzkolenia Techniczne w Merserwis

Od 1990 roku firma Merserwis zajmuje się dystrybucją i serwisem aparatury kontrolno-pomiarowej. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i posiadanej wiedzy w zakresie aparatury stworzyliśmy nowoczesne Centrum Szkoleniowe - w ramach którego poszerzamy wiedzę naszych Kursantów, zarówno w sferze wymagań prawnych czy normatywnych dotyczących pomiarów - jak i poprawnego posługiwania się nowoczesnym sprzętem pomiarowym (w sposób pozwalający wykorzystać pełny potencjał danego przyrządu).

Szkolenia prowadzimy w trzech trybach:
  • W trybie stacjonarnym realizowanym w siedzibie firmy Merserwis przy ul. Andersa 10, 00-201 Warszawa
  • W trybie wyjazdowym realizowanym na obiekcie udostępnionym przez Kursantów
  • W trybie online
Opis każdego trybu można znaleźć poniżej - natomiast możliwość przeprowadzenia konkretnego szkolenia w konkretnym trybie może być ograniczona ze względu dla dbanie o wysoką jakość prowadzonych przez nas szkoleń oraz różną złożoność czy uniwersalność aparatury będącej tematem szkolenia.

Staramy się, aby nasze szkolenia (niezależnie od typu) były w pełni dostosowane do wymagań Kursantów - dlatego też od pierwszej do ostatniej minuty są one w pełni responsywne (niezależnie od trybu, w którym są prowadzone). Na bieżąco reagujemy oraz odpowiadamy na wszystkie pytania i wątpliwości rodzące się w głowach Kursantów podczas poszczególnych etapów szkolenia. Dążymy do sytuacji, kiedy wszystkie omawiane aspekty obsługi przyrządu czy wykonywania pomiarów są w pełni zrozumiałe dla wszystkich Kursantów. Aby móc spełnić te założenia standardowo wykonujemy szkolenia indywidualnie lub w małych grupach. Szczegóły jednorazowych szkoleń dużych grup ustalane są zawsze indywidualnie i realizowane tylko w sytuacji gdy zapewnione warunki umożliwiają komfortowe przyswojenie wiedzy.

Wiedzę przekazywaną na szkoleniach (oprócz dokumentów prawnych czy normalizacyjnych) opieramy głównie na własnym doświadczeniu zdobytym w trakcie kilkuletniego wykonywania pomiarów, setek przeprowadzonych w różnych warunkach szkoleń - jak również w oparciu o wymianę doświadczeń z Kursantami, z którymi pozostajemy w kontakcie także po przeprowadzonych szkoleniach (służąc dodatkową pomocą czy wymieniając się dalszymi doświadczeniami).

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naszych szkoleń:

dotpay merserwis

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze


Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Sauermann-Kimo, Presys, Audio Precision, GW Instek, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Meatest, DeltaOhm.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00