22 831 25 21  22 831 42 56  merserwis@merserwis.pl

Oferta jubileuszowa! Profesjonalne zestawy pomiarowe na 30-lecie Merserwis

Z okazji 30-lecia działalności firmy Merserwis przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę na cały 2020 r. Już 20 kwietnia startujemy z pierwszą promocją. Do zestawów trafiły urządzenia do badania bezpieczeństwa stacji i przewodów ładowania pojazdów elektrycznych (EVSE).


Oferta specjalna będzie się zmieniać na przestrzeni całego 2020 r. Zachęcamy do śledzenia aktualnych promocji na naszej nowej dedykowanej witrynie.


EVSE Eco to ekonomiczny zestaw do badania bezpieczeństwa jednofazowych oraz trójfazowych punktów ładowania pojazdów elektrycznych (EVSE).
Zestaw składa się z: 


Cena standardowa: 7 557 zł netto
Cena promocyjna: 6 850 zł netto

Zobacz szczegóły

EVSE Basic to podstawowy zestaw do badania bezpieczeństwa jednofazowych oraz trójfazowych punktów ładowania pojazdów elektrycznych (EVSE).
Zestaw składa się z: 
  • MI 3155 EurotestXD EU Wielofunkcyjny miernik instalacji
  • A 1532 Adapter do badania punktów ładowania pojazdów elektrycznych (EVSE)


Cena standardowa: 10 458 zł netto
Cena promocyjna: 9 450 zł netto

Zobacz szczegóły

EVSE Standard to uniwersalny, a zarazem najczęściej wybierany przez naszych Klientów zestaw do badania bezpieczeństwa jednofazowych oraz trójfazowych punktów ładowania pojazdów elektrycznych (EVSE).
Zestaw składa się z: 

Cena standardowa: 13 599 zł netto
Cena promocyjna: 12 250 zł netto

Zobacz szczegóły

EVSE Expert to rozrzerzony zestaw do badania bezpieczeństwa oraz sprawdzeń funkcjonalnych jednofazowych oraz trójfazowych punktów ładowania pojazdów elektrycznych (EVSE).
Zestaw składa się z: 

Cena standardowa: 26 655 zł netto
Cena promocyjna: 22 700 zł netto

Zobacz szczegóły

EVSE Ultra to najbardziej rozrzerzony zestaw w naszej ofercie do badania bezpieczeństwa oraz sprawdzeń funkcjonalnych jednofazowych oraz trójfazowych punktów ładowania pojazdów elektrycznych (EVSE).
Zestaw składa się z: 

Cena standardowa: 37 965 zł netto
Cena promocyjna: 32 300 zł netto

Zobacz szczegółyJeśli zainteresowała Państwa nasza oferta zachęcamy do kontaktu przez poniższy formularz.


E-mail*
NIP firmy*
0 (Maks. 10 Znaków)
Zestaw/Model*Prosimy o podanie wybranego zestawu/modelu z promocji

Rezerwacja przedmiotu nie oznacza jego dostępności w chwili wysłania formularza. Decyduje kolejność zgłoszeń i będziemy informować o dostępności w osobnej korespondencji. Rezerwacja trwa dwa dni. W przypadku braku zamówienia/kontaktu, zostanie anulowana.

Zarezerwuj!Metrel - Zestawy Jubileuszowe do pomiarów elektrycznychRegulamin promocji

Promocja jest zorganizowana przez firmę Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k. Oferta promocyjna skierowana jest do odbiorców końcowych i obejmuje wybrany asortyment.

Promocja obowiązuje do 12 czerwca 2020 roku lub do wyczerpania zestawów promocyjnych. Wyżej wymienione zestawy stanowią całość wraz z podaną kwotą netto i nie mogą być rozdzielnym przedmiotem sprzedaży w rozumieniu promocji. Firma Merserwis zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia promocji w momencie wyczerpania stanów magazynowych z zestawów promocyjnych wymienionych powyżej.


 

 

 

dotpay

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze

Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Sauermann-Kimo, Presys, Audio Precision, GW Instek, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Meatest, DeltaOhm.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00