Wykorzystujemy ciasteczka
 22 831 25 21  22 831 42 56  merserwis@merserwis.pl
Wczytuję

Kup miernik Sonel i odbierz multimetr lub wskaźnik albo Elektronarzędzie BOSCH i 50% rabatu na kalibrację!

Od października 2017 roku do wyczerpania zapasów promocyjnych oferujemy specjalną promocję na mierniki Sonel. Do wybranych modeli mierników Sonel dołączamy profesjonalny multimetr cyfrowy CMM-10 lub wskaźnik napięcia Metrel MD 116, albo profesjonalne elektronarzędzie BOSH. Dodatkowo każdy z mierników w promocji dostaje aż 50% rabatu na pierwsze wzorcowanie między 12, a 13 miesiącem od zakupu w naszym Laboratorium Wzorcującym! Promocja trwa do 31/12/17 lub do wyczerpania zapasów promocyjnych.

Sprawdź poniżej dostępne zestawy promocyjne mierników Sonel z wybranych kategorii

Wielofunkcyjne

Sonel MPI-530IT
+ Multimetr CMM10
+ Młotowiertarka BOSH
GBH 2-26 DFR
+ Odkurzacz warsztatowy
Starmix AR-1220 EHB
+ Wiertarko-wkrętarka
BOSCH GSB 18-2-LI
+ 50% zniżka na kalibrację

Sonel MPI-530
+ Multimetr CMM10
+ Młotowiertarka BOSH
GBH 2-26 DRF
+ Wkrętarka Panasonic
+ Wiertarko-wkrętarka
BOSCH GSB 14,4-2-Li
+ 50% zniżka na kalibrację


Sonel MPI-525
+ Multimetr CMM10 albo
+ Młotowiertarka BOSH
GBH 2-26 DRE
+ Odkurzacz warsztatowy
Starmix AR-1220 EHB
+ Wiertarko-wkrętarka
BOSCH GSB 12-15
+ 50% zniżka na kalibrację

Sonel MPI-520
+ Multimetr CMM10 albo
+ Wiertarka udarowa BOSH
GSB 19-2 RE
+ Wkrętarka akumulatorowa
BOSCH GSR 120-LI
+ 50% zniżka na kalibrację 
Sonel MPI-520 Start
+ Wskaźnik MD 116
+ 50% zniżka na kalibrację

Sonel MPI-505
+ Wskaźnik MD 116
+ 50% zniżka na kalibrację

Sonel MPI-502
+ Wskaźnik MD 116
+ 50% zniżka na kalibrację

Sonel zestaw WME-5
+ Wskaźnik MD 116
+ 50% zniżka na kalibrację

       
     
Sonel WME-6
+ Multimetr CMM10
+ 50% zniżka na kalibrację

     

Do każdego z mierników można wybrać tylko jeden z wymienionych w opisie prezentów promocyjnych plus rabat na pierwsze wzorcowanie tego miernika. Specjalny rabat na wzorcowanie zakupionego miernika marki Sonel wg powyższej promocji jest ważny pomiędzy 12, a 13 miesiącem od daty zakupu. Wzorcowanie miernika Sonel z wymienionym rabatem może się odbyć tylko i wyłącznie w Laboratorium Wzorcującym Merserwis.


Skontaktuj się aby otrzymać szczegółową ofertę!


0/10

0/9

Pro forma Za pobraniem Na miejscu Inny

Płatność przelewem na podstawie wystawionej faktury profoma na podane w formularzu dane. Do przesyłki dołączamy fakturę VAT.

Płatność u kuriera przy odbiorze przesyłki. Do paczki dołączamy fakturę VAT.

Płatność dokonywana na miejscu w salonie Merserwis przy ul. Gen. Wł. Andersa 10 w Warszawie. Możliwość płatności kartą płatniczą i gotówką. Wystawiamy fakturę VAT.

Niestandardowy sposób płatności ustalony indywidualnie z Działem Handlowym Merserwis.

Kurier DPD Odbiór osobisty Własny kurier Inny

Przy wyborze płatności na podstawie faktury pro forma koszt kuriera wynosi 17 zł netto; przy opcji za pobraniem koszt kuriera to 27 zł netto.

Niestandardowy sposób dostawy ustalony indywidualnie z Działem Handlowym Merserwis.

Możliwość odbioru osobistego zamówienia w salonie Merserwis przy ul. Gen. Wł. Andersa 10 w Warszawie od pn. do pt. w godzinach od 8 do 16.

Możliwość zlecenia własnego kuriera po odbiór zamówienia.

Taki jak na fakturze Inny Odbiór osobisty

0/9

Akceptuję regulamin sprzedaży Merserwis.

Zamówienie zostanie zrealizowane po weryfikacji przez Dział Handlowy Merserwis. W momencie, gdy cena lub dostępność będzie odbiegała od informacji na stronie, czy od stanu magazynowego, poinformujemy niezależnie o tym fakcie, przedstawiając aktualną ofertę. Po zaakceptowaniu warunków w niej przedstawionych, przystąpimy do realizacji zamówienia.

Na podany w formularzu adres e-mail przygotujemy dla Państwa szczegółową ofertę cenową, wraz z informacjami o aktualnej dostępności i terminie realizacji. Po zaakceptowaniu warunków w niej przedstawionych przystąpimy do dalszej realizacji.

Skontaktujemy się z Państwem na podane w formularzu dane w celu ustalenia dogodnego terminu zaprezentowania wybranego asortymentu oraz dostępności przyrządów w naszym salonie.

Po zapoznaniu się z pytaniem przez specjalistę od tego asortymentu, skontaktujemy się tak szybko jak będzie to możliwe na podane powyżej dane.

Jeśli potrzebują Państwo szkolenia z wybranego asortymentu, prosimy o wypełnienie formularza. Skontaktujemy się w celu ustalenia możliwości i dogodnego terminu szkolenia. Szczegóły szkoleń są dostępne na naszej stronie w sekcji Szkolenia.

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze

Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Kimo Instruments, Audio Precision, Circutor, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Keysight.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, Era Gost, RelPol, Tanel i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie aparatury kontrolno-pomiarowej i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Salon Sprzedaży: Pon. - Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon. - Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Wzorcujące: Pon. - Pt. 8:00-16:00