Wykorzystujemy ciasteczka
 22 831 25 21  22 831 42 56  merserwis@merserwis.pl
Wczytuję
Aparatura kontrolno-pomiarowa, Mierniki Wzorcowanie mierników, Kalibracja mierników Serwis mierników, naprawa mierników, Merserwis

Wielofunkcyjny miernik instalacji elektrycznych najnowszej generacji - Metrel MI 3155 EurotestXD

  • Dział: Blog
Wraz z początkiem marca 2018 roku do sprzedaży w Polsce zostaje wprowadzony najnowszy miernik bezpieczeństwa instalacji elektrycznych słoweńskiej firmy Metrel - model MI 3155 EurotestXD. Przyrząd ten łączy w sobie nowoczesność (dzięki zastosowaniu kilku innowacyjnych rozwiązań zarówno jeśli chodzi o same pomiary jak i sposób obsługi interfejsu i pamięci miernika) jak i niezawodność (dzięki ponad 60 lat tradycji w produkcji przyrządów pomiarowych firmy Metrel oraz ponad 20 lat produkcji mierników z serii Eurotest). Możliwości tego miernika postaramy się przybliżyć w dalszej części niniejszego artykułu.
Czytaj dalej...

Zmiany w ofercie urządzeń Metrel i Sonel

  • Dział: Blog
Uprzejmie informujemy, że wraz z rozpoczęciem nowego, 2018 roku, doszło do aktualizacji produktowej w ofercie producentów Metrel oraz Sonel.

W przypadku Metrela z dniem 31.05 przestaną być produkowane i sprzedawane następujące modele mierników i zostały zastąpione przez nowsze, nowocześniejsze konstrukcje:
W przypadku producenta Sonel zmiany w ofercie na ten moment obejmują:
  • Wycofanie z produkcji miernika bezpieczeństwa sprzętu elektrycznego Sonel PAT-810. Miernik został zastąpiony modelem Sonel PAT-820.
Powyższe modele firmy Metrel są dostępne tylko i wyłączenie do wyczerpania zapasów magazynowych po 31 maja 2018 roku. Przed złożeniem zamówienia na którykolwiek z wymienionych mierników wycofanych z produkcji, prosimy o uprzedni kontakt z naszym Działem Handlowym w celu potwierdzenia dostępności lub zaoferowania odpowiednika.

 

 

Czytaj dalej...

Mierniki izolacji Metrel TeraOhm w GIGA Promocji - Dorzucamy gratis miernik rezystacji izolacji 1 kV!

  • Dział: Blog
Od końca października 2017 roku do wyczerpania zapasów promocyjnych oferujemy specjalną GIGA Promocję na mierniki izolacji Metrel. Do modeli mierników Metrel TeraOhm do pomiarów izolacji napięciem 5 i 10 kV dołączamy gratis w zestawie profesjonalny miernik rezystancji izolacji Metrel GigaOhm MI 3103 1 kV! A wszystko to jak zawsze w super niskich cenach. :)

Sprawdź poniżej dostępne zestawy promocyjne mierników izolacji Metrel TeraOhm.
Czytaj dalej...

Badanie rozdzielnic i sterownic elektrycznych zgodnie z normą PN-EN 61439-1

  • Dział: Blog
Norma PN-EN 61439-1 zawiera spis wymagań stawianych producentom rozdzielnic elektrycznych w zakresie weryfikacji konstrukcji tych rozdzielnic (prototyp), jak również weryfikacji każdego pojedynczego wyrobu. Weryfikacja konstrukcji zgodnie z wymienioną normą odbywa się poprzez badania weryfikujące, porównanie weryfikujące z przebadaną konstrukcją odniesienia lub ocenę weryfikującą, np. potwierdzenie właściwego stosowania obliczeń i zasad projektowania z uwzględnieniem zastosowania odpowiednich marginesów bezpieczeństwa.
Czytaj dalej...

Zestawy pomiarowe HVAC - Gotowe rozwiązania do pomiarów wentylacji w promocyjnych cenach!

  • Dział: Blog
Jeżeli szukasz gotowego rozwiązania pomiarowego do wentylacji, anemostatów, kratek wentylacyjnych, a również do zmierzenia ciśnienia, temperatury czy wilgotności to dobrze trafiłeś. Jako oficjalny dystrybutor firmy KIMO Instruments w Polsce oferujemy specjalnie zaprojektowane zestawy pomiarowe HVAC. Wybrane zestawy zawierają najczęściej zamawiane i wykorzystywane sondy oraz moduły przez specjalistów w branży - instalatorów systemów wentylacyjnych, kominiarzy, serwisantów, inspektorów i kontrolerów. Oprócz samego miernika w zestawie znajdują się sondy wiatrakowe, moduły ciśnienia, sondy wielofunkcyjne, stożki (tuby) pomiarowe, walizki transportowe etc. Poniżej przedstawiamy szczegółowo opisane, skonfigurowane zestawy przygotowane do pomiarów w promocyjnych cenach.
Czytaj dalej...

Mierniki instalacji elektrycznych Metrel Eurotest ze specjalnym rabatem!

  • Dział: Blog
Szukasz wielofunkcyjnego miernika instalacji elektrycznej w dobrej cenie? To bardzo dobrze się składa, ponieważ do najczęściej wybieranych mierników instalacji przez profesjonalistów, elektryków i instalatorów - Metrel serii Eurotest - przyznajemy specjalny, dodatkowy rabat od podanych na stronie cen. Napisz szybko do nas zapytanie, a my błyskawicznie przygotujemy indywidulaną ofertę na dany przyrząd w super niskiej cenie! Powyższa promocja obowiązuje tylko do 23.12.2017 lub do wyczerpania zapasów promocyjnych i obejmuje poniższe modele mierników instalacji Metrel Eurotest. Nie czekaj - lepszej oferty na urządzenia pomiarowe tej klasy nie znajdziesz! :)
Czytaj dalej...

Kup miernik Sonel i odbierz multimetr lub wskaźnik albo Elektronarzędzie BOSCH i 50% rabatu na kalibrację!

  • Dział: Blog
Od października 2017 roku do wyczerpania zapasów promocyjnych oferujemy specjalną promocję na mierniki Sonel. Do wybranych modeli mierników Sonel dołączamy profesjonalny multimetr cyfrowy CMM-10 lub wskaźnik napięcia Metrel MD 116, albo profesjonalne elektronarzędzie BOSH. Dodatkowo każdy z mierników w promocji dostaje aż 50% rabatu na pierwsze wzorcowanie między 12, a 13 miesiącem od zakupu w naszym Laboratorium Wzorcującym! Promocja trwa do 31/12/17 lub do wyczerpania zapasów promocyjnych.
Czytaj dalej...

Dlaczego trzeba wzorcować i kalibrować aparaturę pomiarową?

  • Dział: Blog

1 powód wzorcowania - Wymaga go zleceniodawca


Płacę więc wymagam. Inwestor, płatnik lub audytor czy inspektor działający z jego ramienia chcą mieć pewność, iż przyrządy używane podczas pomiarów są regularnie sprawdzane, a wszelkie odchylenia od normy są korygowane na bieżąco. W przypadku awarii lub zagrożenia zdrowia czy życia, podmiot taki może być pociągnięty do odpowiedzialności majątkowej czy karnej za powstałe szkody. Świadectwo wzorcowania jest jednym z elementów ograniczających możliwość popełnienia błędów w trakcie pomiarów danym przyrządem, które wynikają z nieświadomości o błędnym działaniu urządzenia (niepoprawnych wskazaniach). Najczęściej regularna kalibracja jest zalecana przez producenta aparatury w instrukcji obsługi lub rzadziej na świadectwie fabrycznym.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze

Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Kimo Instruments, Audio Precision, Circutor, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Keysight.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, Era Gost, RelPol, Tanel i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie aparatury kontrolno-pomiarowej i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Salon Sprzedaży: Pon. - Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon. - Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Wzorcujące: Pon. - Pt. 8:00-16:00