Wykorzystujemy ciasteczka
Zaloguj

Zarejestruj


Wczytuję
Aparatura kontrolno-pomiarowa, Mierniki Wzorcowanie mierników, Kalibracja mierników Serwis mierników, naprawa mierników, Merserwis

Mierniki instalacji elektrycznych Metrel Eurotest ze specjalnym rabatem!

  • Dział: Blog
Szukasz wielofunkcyjnego miernika instalacji elektrycznej w dobrej cenie? To bardzo dobrze się składa, ponieważ do najczęściej wybieranych mierników instalacji przez profesjonalistów, elektryków i instalatorów - Metrel serii Eurotest - przyznajemy specjalny, dodatkowy rabat od podanych na stronie cen. Napisz szybko do nas zapytanie, a my błyskawicznie przygotujemy indywidulaną ofertę na dany przyrząd w super niskiej cenie! Powyższa promocja obowiązuje tylko do 23.12.2017 lub do wyczerpania zapasów promocyjnych i obejmuje poniższe modele mierników instalacji Metrel Eurotest. Nie czekaj - lepszej oferty na urządzenia pomiarowe tej klasy nie znajdziesz! :)
Czytaj dalej...

Kup miernik Sonel i odbierz multimetr lub wskaźnik i 50% rabatu na kalibrację!

  • Dział: Blog
Od października 2017 roku do wyczerpania zapasów promocyjnych oferujemy specjalną promocję na mierniki Sonel. Do wybranych modeli mierników Sonel dołączamy profesjonalny multimetr cyfrowy CMM-10 albo wskaźnik napięcia Metrel MD 116. Dodatkowo każdy z mierników w promocji dostaje aż 50% rabatu na pierwsze wzorcowanie między 12, a 13 miesiącem od zakupu w naszym Laboratorium Wzorcującym!
Czytaj dalej...

Dlaczego trzeba wzorcować i kalibrować aparaturę pomiarową?

  • Dział: Blog

1 powód wzorcowania - Wymaga go zleceniodawca


Płacę więc wymagam. Inwestor, płatnik lub audytor czy inspektor działający z jego ramienia chcą mieć pewność, iż przyrządy używane podczas pomiarów są regularnie sprawdzane, a wszelkie odchylenia od normy są korygowane na bieżąco. W przypadku awarii lub zagrożenia zdrowia czy życia, podmiot taki może być pociągnięty do odpowiedzialności majątkowej czy karnej za powstałe szkody. Świadectwo wzorcowania jest jednym z elementów ograniczających możliwość popełnienia błędów w trakcie pomiarów danym przyrządem, które wynikają z nieświadomości o błędnym działaniu urządzenia (niepoprawnych wskazaniach). Najczęściej regularna kalibracja jest zalecana przez producenta aparatury w instrukcji obsługi lub rzadziej na świadectwie fabrycznym.
Czytaj dalej...

Merserwis na Energetab 2017 w Bielsku Białej!

  • Dział: Blog
Z radością pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych najnowszymi technologiami w zakresie pomiarów elektrycznych, energetycznych i środowiskowych na nasze stoisko.

Energetab 2017
Bielsko Biała
Merserwis - Stoisko 1 Hala N


Będziemy prezentować najnowocześniejsze rozwiązania Metrel, Kimo, Keysight, Contrex, GHM Messtechnik, Hanyoung, Presys, Meatest czy Sonel. Oprócz prezentacji rozwiązań powyższych producentów na naszym stoisku będzie można skorzystać z gorących promocji, np. ze zpecjalnej oferty na wzorcowanie mierników. Wystarczy zostawić wizytówkę żeby otrzymać niezwykle korzystny rabat na kalibrację mierników w naszym Laboratorium Wzorcującym. :)

Serdecznie zapraszamy!
Czytaj dalej...

Jak zmierzyć wydatek powietrza w kanałach wentylacyjnych

  • Dział: Blog
Wykonywanie pomiarów mechanicznej instalacji wentylacyjnej nie jest pracą zarówno łatwą jak i szybką. Aby przeprowadzić poprawnie pomiary wentylacji, trzeba posiadać nie tylko wiedzę inżynieryjną w zakresie projektowania i budowy instalacji wentylacyjnej oraz narzędzia w postaci mierników, ale także odpowiednie doświadczenie i wiedzę jak ta aparatura pomiarowa działa. W tym przypadku niezwykle istotne jest dokładność i cierpliwość, ponieważ od efektów wykonanej pracy może zależeć zarówno sam komfort, jak i zdrowie, i bezpieczeństwo użytkowników takiej instalacji.

Czytaj dalej...

Jak zmierzyć uziemienie? Współczesne metody pomiaru uziemień

  • Dział: Blog
Pomiary rezystancji uziemienia to zadanie proste tylko z pozoru. Stosowana metodyka pomiaru uzależniona jest od wielu aspektów takich jak: rodzaj uziemienia, warunki glebowe, otoczenie badanego obiektu itd. Pomiary uziemienia wymagają nie tylko szerokiej wiedzy i doświadczenia od pomiarowca, ale i rzetelnego oraz dokładnego narzędzia do ich realizacji.

Czytaj dalej...

Do końca wakacji -5% na mierniki Metrel Eurotest oraz -20% na kalibrację luksomierzy i tachometrów

  • Dział: Blog
Wyjątkowa okazja, aby przeprowadzić wzorcowanie swojej aparatury pomiarowej. Do końca sierpnia (31.08) 2017 roku przygotowaliśmy specjalny rabat na kalibrowanie luksomierzy oraz tachometrów w naszym Laboratorium Wzorcującym.

Wystarczy wpisać specjalny kod w formularzu na naszej stronie, lub podać go w wiadomości mailowej, aby obniżyć koszt kalibracji miernika aż o 20%! Kod rabatowy uprawniający do promocyjnej zniżki na wzorcowanie mierników znajduje się w dalszej części artykułu. Skorzystajcie koniecznie!
Czytaj dalej...

Letnia promocja na zestawy pomiarowe HVAC Kimo!

  • Dział: Blog
Letnia, wakacyjna promocja KIMO Instruments na zestawy pomiarowe HVAC dla profesjonalistów! Mierniki do pomiarów wentylacji, klimatyzacji wraz sondami, modułami i akcesoriami niezbędnymi do przeprowadzania kompleksowych pomiarów, teraz taniej w specjalnych zestawach! Nawet o 25%!

Sprawdź koniecznie specjalne zestawy promocyjne, w skład których wchodzą najczęściej wybierane przez profesjonalistów w branży: Balometr DBM 610 z miernikiem wielofunkcyjnym z sondami i oprogramowaniem, Miernik wielofunkcyjny VT 210 z sondami teleskopowymi i oprogramowaniem w dwóch zestawach, Miernik wielofunkcyjny MP 210 z sondami, modułem różnicy ciśnień oraz oprogramowaniem, Detektor czynników chłodniczych i wodoru DF 110 w zestawie z termo-anemometrem z sondą wiatrakową LV110S lub z termo-anemometrem z sondą cieplno-oporową VT110S oraz Termoanemometr LV 130S z zespoloną sondą 100 mm.mm.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2017 roku.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze

Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Kimo Instruments, Audio Precision, Circutor, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Keysight.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, Era Gost, RelPol, Tanel i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie aparatury kontrolno-pomiarowej i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Salon Sprzedaży: Pon. - Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon. - Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Wzorcujące: Pon. - Pt. 8:00-16:00