Wykorzystujemy ciasteczka
Zaloguj

Zarejestruj


Wczytuję
Aparatura kontrolno-pomiarowa, Mierniki Wzorcowanie mierników, Kalibracja mierników Serwis mierników, naprawa mierników, Merserwis

Jak zmierzyć wydatek powietrza w kanałach wentylacyjnych

  • Dział: Blog
Wykonywanie pomiarów mechanicznej instalacji wentylacyjnej nie jest pracą zarówno łatwą jak i szybką. Aby przeprowadzić poprawnie pomiary wentylacji, trzeba posiadać nie tylko wiedzę inżynieryjną w zakresie projektowania i budowy instalacji wentylacyjnej oraz narzędzia w postaci mierników, ale także odpowiednie doświadczenie i wiedzę jak ta aparatura pomiarowa działa. W tym przypadku niezwykle istotne jest dokładność i cierpliwość, ponieważ od efektów wykonanej pracy może zależeć zarówno sam komfort, jak i zdrowie, i bezpieczeństwo użytkowników takiej instalacji.

Czytaj dalej...

Jak zmierzyć uziemienie? Współczesne metody pomiaru uziemień

  • Dział: Blog
Pomiary rezystancji uziemienia to zadanie proste tylko z pozoru. Stosowana metodyka pomiaru uzależniona jest od wielu aspektów takich jak: rodzaj uziemienia, warunki glebowe, otoczenie badanego obiektu itd. Pomiary uziemienia wymagają nie tylko szerokiej wiedzy i doświadczenia od pomiarowca, ale i rzetelnego oraz dokładnego narzędzia do ich realizacji.

Czytaj dalej...

Święto Wojska Polskiego - Informacja o pracy firmy

  • Dział: Blog
Szanowni Państwo, w dniach 14-15 sierpnia salon sprzedaży przy ul. Andersa 10 będzie nieczynny z powodu obchodów Święta Wojska Polskiego. Zapraszamy ponownie 16 sierpnia (środa) od godziny 8 do godziny 16. Za wszelkie utrudnienia i niedogodności z tego tytułu z góry bardzo przepraszamy. Równocześnie życzymy wszystkim jak najbezpieczniejszej i silnej Ojczyzny dzięki naszym żołnierzom.

 

 

Czytaj dalej...

Do końca wakacji -5% na mierniki Metrel Eurotest oraz -20% na kalibrację luksomierzy i tachometrów

  • Dział: Blog
Wyjątkowa okazja, aby przeprowadzić wzorcowanie swojej aparatury pomiarowej. Do końca sierpnia (31.08) 2017 roku przygotowaliśmy specjalny rabat na kalibrowanie luksomierzy oraz tachometrów w naszym Laboratorium Wzorcującym.

Wystarczy wpisać specjalny kod w formularzu na naszej stronie, lub podać go w wiadomości mailowej, aby obniżyć koszt kalibracji miernika aż o 20%! Kod rabatowy uprawniający do promocyjnej zniżki na wzorcowanie mierników znajduje się w dalszej części artykułu. Skorzystajcie koniecznie!
Czytaj dalej...

Letnia promocja na zestawy pomiarowe HVAC Kimo!

  • Dział: Blog
Letnia, wakacyjna promocja KIMO Instruments na zestawy pomiarowe HVAC dla profesjonalistów! Mierniki do pomiarów wentylacji, klimatyzacji wraz sondami, modułami i akcesoriami niezbędnymi do przeprowadzania kompleksowych pomiarów, teraz taniej w specjalnych zestawach! Nawet o 25%!

Sprawdź koniecznie specjalne zestawy promocyjne, w skład których wchodzą najczęściej wybierane przez profesjonalistów w branży: Balometr DBM 610 z miernikiem wielofunkcyjnym z sondami i oprogramowaniem, Miernik wielofunkcyjny VT 210 z sondami teleskopowymi i oprogramowaniem w dwóch zestawach, Miernik wielofunkcyjny MP 210 z sondami, modułem różnicy ciśnień oraz oprogramowaniem, Detektor czynników chłodniczych i wodoru DF 110 w zestawie z termo-anemometrem z sondą wiatrakową LV110S lub z termo-anemometrem z sondą cieplno-oporową VT110S oraz Termoanemometr LV 130S z zespoloną sondą 100 mm.mm.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2017 roku.
Czytaj dalej...

Jak czytać świadectwo wzorcowania?

  • Dział: Blog
Pomimo nieustającego wzrostu zainteresowania usługami wzorcowania aparatury kontrolno-pomiarowej na co dzień wciąż spotykamy się z pytaniami i wątpliwościami dotyczących zapisów zawartych w wydawanych świadectwach. Jak zatem interpretować treść świadectwa? Jak wykorzystać informacje w nim zawarte w dalszych pomiarach? W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania.  Zalecany układ świadectwa wzorcowania przez Polskie Centrum Akredytacji znajduje się w treści artykułu.

Czytaj dalej...

Kalibracja Mierników taniej o 10% w Laboratorium Merserwis!

  • Dział: Blog
Nie generuj kosztów w trakcie sezonu i przygotuj się do niego odpowiednio wcześniej, taniej kalibrując mierniki i uzyskując niezbędne dokumenty do przeprowadzania dokładnych, bezpiecznych i pewnych pomiarów. Do końca lipca (28.07) 2017 roku przygotowaliśmy specjalny rabat na kalibrowanie mierników w naszym Laboratorium Wzorcującym.

Wystarczy wpisać specjalny kod w formularzu na naszej stronie, lub podać go w wiadomości mailowej, aby obniżyć koszt kalibracji miernika aż o 10%! Kod rabatowy uprawniający do lipcowej zniżki na wzorcowanie mierników znajduje się w dalszej części artykułu. Skorzystajcie koniecznie!
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze

Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Kimo Instruments, Audio Precision, Circutor, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Keysight.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, Era Gost, RelPol, Tanel i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie aparatury kontrolno-pomiarowej i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Salon Sprzedaży: Pon. - Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon. - Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Wzorcujące: Pon. - Pt. 8:00-16:00