Wykorzystujemy ciasteczka
Zaloguj

Zarejestruj


Wczytuję
Metrel Eurotest Gwarancja 36 miesięcy 3 lataLogo MetrelMetrel gwarancja

WYDŁUŻAMY GWARANCJĘ

Metrel wzorcowanie

EUROTESTÓW DO 3 LAT

PRZEZ WZORCOWANIE!*

Balometr Kimo DBM 610KIMO Balometr DBM 610

BALOMETR DBM 610
W SUPER CENIE!

Balometr promocja
Metrel MI3152 EurotestXCMetrel MI 3152 Miernik instalacji elektrycznych

POLECAMY

MI 3152 EurotestXC

Metrel MI 3152 Miernik

Wielofunkcyjny miernik instalacji
nowej generacji

TERAZ W PROMOCJI!

Metrel logo
Merserwis - Profesjonalna aparatura kontrolno-pomiarowa

MIERNIKI ELEKTRYCZNE, POMIARY W ENERGETYCE, KALIBRATORY,
MIERNIKI HVAC, WZORCOWANIE MIERNIKÓW
- MERSERWIS

Prowadzimy oficjalną dystrybucję m.in. Metrel, Kimo, Sonel, Keysight.
W naszej ofercie znajdziecie analizatory jakości energii, mierniki elektryczne, testery, rejestratory temperatury, anemometry, balometry, kalibratory, multimetry, mierniki cęgowe etc. Oferujemy również wzorcowanie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny mierników oraz szkolenia techniczne.

Wzorcowanie mierników, Kalibrowanie mierników

Laboratorium Wzorcujące

Wzorcujemy mierniki:
napięcia, prądu, rezystancji, temperatury, częstotliwości, RCD, wilgotności, termowizyjne, ciśnienia, prędkości powietrza, światła, dźwięku, odległości, grubości, pH, redox, wycieku gazu i spalin oraz wiele więcej... Sprawdź!

Wypróbuj nasze

Aparatura kontrolno-pomiarowa, Mierniki Wzorcowanie mierników, Kalibracja mierników Serwis mierników, naprawa mierników, Merserwis

Największe targi przemysłowe w Europie, a na nich Metrel, Presys i Lumel

W dniach od 24 do 28 kwietnia 2017 roku odbywają się największe targi przemysłowe w Europie - Hannover Messe 2017. Tę jedną z najważniejszych imprez technologiczno-przemysłowych otworzyła kanclerz Niemiec Angela Merkel wraz z premier Polski, panią Beatą Szydło. Jest to już 60 edycja edycja tego wydarzenia w którym Polska została uhonorowana tytułem kraju partnerskiego. Na targach będą obecni nasi stali partnerzy, których rozwiązania oferujemy od lat: Metrel w hali 12 na stoisku E68Lumel w hali 12 na stoisku F34 Presys w hali 11 na stoisku D17 Jeżeli będziecie obecni na tym wydarzeniu, odwiedźcie ich koniecznie!    

Czytaj więcej...

Instrukcja aktualizacji firmware w miernikach Metrel na przykładzie MI 3152 EurotestXC

Aktualizacja firmware dotyczy wszystkich urządzeń Metrel z nowym interfejsem współpracujących z oprogramowania Metrel Electrical Safety Manager (MESM).Aby dokonać aktualizacji wewnętrznego oprogramowania przyrządów pomiarowych Metrel MI 3152, MI 3152H, MI 3394, MI 3280, MI 3290 użytkownik będzie potrzebował komputera PC z zainstalowanym oprogramowaniem Metrel Electrical Safety Manager (MESM) oraz dostępem do Internetu. Przed przystąpieniem do aktualizacji firmware należy bezwzględnie upewnić się, że: 1. Ważne dane przechowywane w pamięci przyrządu pomiarowego zostały pobrane i zapisane na komputerze PC lub w inny sposób użytkownik zabezpieczył się przed możliwością ich utraty. 2. Akumulatory przyrządu są w pełni naładowane (przyrząd podczas aktualizacji firmware’u może być podłączony...

Czytaj więcej...

Nowe funkcje mierników Metrel z serii EurotestXC już dostępne!

Od momentu kiedy we wrześniu 2015 roku na Targach Energetab w Bielsku-Białej, pokazany został pierwszy prototyp nowego przyrządu do badania instalacji elektrycznych słoweńskiej firmy Metrel - model MI 3152 EurotestXC, można było przypuszczać, że będzie to przyrząd, który wniesie sporo innowacji na rynek tego typu aparatury. Kolorowy i dotykowy wyświetlacz - pozwalający w całkowicie nowy sposób zarządzać pomiarami i danymi w pamięci, wbudowane testy automatyczne znacznie przyspieszające pomiary, całkowicie nowe oprogramowanie - to tylko niektóre cechy przyrządu, które opisywaliśmy w artykule opublikowanym w tym miejscu w momencie premiery sprzedażowej modeli MI 3152 EurotestXC oraz MI 3152H EurotestXC 2,5kV.

Czytaj więcej...

60 lat Metrel - Poznaj historię firmy i skorzystaj z jubileuszowej promocji na mierniki!

Jubileusz 60-lecia istnienia Metrel na Świecie oraz 20 lat obecności Metrel w PolsceW 2017 roku firma Metrel obchodzi jubileusz 60-lecia swojego istnienia. Z tej okazji chcielibyśmy przedstawić historię firmy Metrel, a także zaprezentować specjalny pakiet korzyści, które firma Metrel we współpracy z firmą Merserwis przygotowała dla Klientów w Polsce. Jest to bowiem Jubileusz podwójny, ponieważ w 2017 roku, firmy Metrel i Merserwis obchodzą razem dwudziestą rocznicę współpracy jak również obecności firmy Metrel na rynku Polskim. Historia Metrel 1957 - 2017 Metrel w Polsce 1997 - 2017 Metrel dzisiaj Zestawy jubileuszowe i promocje

Czytaj więcej...

Merserwis na Forum Wentylacja i Automaticon 2017

Uprzejmie informujemy, że w najbliższym czasie odbędą się dwa bardzo ważne wydarzenia dla branży HVAC jak i branży elektrycznej, energetycznej i automatyki. Już 7 marca rozpoczyna się 15. edycja targów Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2017 w Warszawie, która od piętnastu lat przyciąga setki wystawców i tysiące zwiedzających, zainteresowanych najnowszymi technologiami i trendami w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji. Firma Merserwis pojawi się na tym wydarzeniu prezentując bogatą ofertę przyrządów kontrolno-pomiarowych francuskiej firmy Kimo Instruments, której rozwiązania są z powodzeniem stosowane na całym świecie. Na naszym stoisku, wysoko wykfalifikowana kadra będzie służyć pomocą w dobrze odpowiedniego przyrządu do instalacji, zaprezentuje mierniki...

Czytaj więcej...

Anemometry, Manometry, Balometry KIMO w super promocyjnych zestawach!

Wielka promocja KIMO Instruments na anemometry, manometry, higrometry i balometry w super zestawach pomiarowych. Taniej nawet o 25%! Sprawdź nasze ceny i specjalne zestawy promocyjne w skład których wchodzą polecane przez profesjonalistów: Anemometry wiatraczkowe wraz ze stożkiem/tubą pomiarwą; Anemometry termiczne ze stożkiem/tubą pomiarową; Anemometry z higrometrem wraz z dwiema sondami; Anemometr z manometrem z dwiema sondami i modułem ciśnienia do 2500 Pa; Balometry z manometrem i prostowalnicą w zestawie i więcej - Sprawdź koniecznie!

Czytaj więcej...

Metrel MI 3394 CE MultitesterXA - Nowy tester do certyfikacji CE urządzeń oraz rozdzielnic elektrycznych

CE MultitesterXA czyli nowa odsłona sprawdzonego przyrządu do pomiarów CE W 2016 roku słoweńska firma Metrel wprowadziła na rynek nowy przyrząd do badania bezpieczeństwa oraz certyfikacji CE maszyn, urządzeń oraz rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia - MI 3394 CE MultitesterXA. Przyrząd ten jest bezpośrednim następcą wycofanego z produkcji modelu MI 2094 CE Multitester, który cieszył się w Polsce sporym zainteresowaniem oraz opinią niezawodnego testera ułatwiającego szybkie przeprowadzenie pomiarów i testów bezpieczeństwa urządzeń m.in. na zgodność z normą CE. Funkcjonalność nowego testera zarówno jeśli chodzi o dostępne funkcje pomiarowe, obsługę jak i zapis oraz obróbkę wyników pomiarowych została w stosunku do poprzednika...

Czytaj więcej...

Jaki Anemometr wybrać? Przeczytaj nasz przegląd!

Producenci aparatury pomiarowej oferują bardzo wiele typów anemometrów, czyli urządzeń mierzących prędkość przepływu i wydatku powietrza. Na rynku są dostępne anemometry ze skrzydełkami o małej i dużej średnicy, anemometry z sondami cieplno-oporowymi, z rurkami Pitota oraz tzw. balometry. Duży wybór mierników oraz szeroka rozpiętość cen (od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy złotych) powoduje, że wielu przyszłych użytkowników ma problem z doborem odpowiedniego przyrządu do swoich potrzeb. W tym artykule postaramy się wyjaśnić różnice, wskazać zalety różnych rozwiązań i pomóc w wyborze odpowiedniego przyrządu.

Czytaj więcej...

Wzorcowanie Mierników Taniej!

Tylko w grudniu 2016 roku oferujemy specjalny rabat na wzorcowanie mierników w naszym Laboratorium Wzorcującym. Wystarczy wpisać specjalny kod w formularzu na naszej stronie, lub podać go w wiadomości mailowej, aby obniżyć koszt wzorcowania miernika aż o 10%. Kod rabatowy uprawniający do grudniowej zniżki na wzorcowanie mierników znajduje się w dalszej części artykułu. Sprawdźcie koniecznie!

Czytaj więcej...

Rezystory suwakowe

W tym wpisie przybliżamy jedną z gałęzi naszego asortymentu jakimi są Oporniki Suwakowe. Dowiecie się z niego jakie jest zastosowanie oporników, rezystorów suwakowych, zasada ich działania, jakie są oferowane modele oraz jakie są zasady doboru opornika - na co nalezy zwracać uwagę  i jak odczytywać oznaczenia. Zachęcamy do lektury!

Czytaj więcej...

Metrel Eurotest - Dowiedz się jak wydłużyć gwarancję do 3 lat!

Regulamin uczestnictwa w programie "Metrel EUROTEST Gwarancja na 3 lata" Organizatorem programu jest Merserwis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą: ul. Gen. Wł. Andersa 10, 00-201 Warszawa. Celem programu jest wydłużenie standardowego okresu gwarancji na nowe, wielofunkcyjne mierniki instalacji firmy Metrel Eurotest o dodatkowy rok, na łączny okres 3 lat. Programem objęte są wielofunkcyjne mierniki instalacji Eurotest, modele: Eurotest MI 3102 BT EurotestXE IT i MI 3102H BT EurotestXE 2,5 kV, MI 3100 SE EurotestEASI oraz MI 3125 EurotestCOMBO dostępne w sprzedaży od 01.11.2016 i zakupione w sieci sprzedaży Merserwis.

Czytaj więcej...

Wielka Jesienna Promocja KIMO - Edycja 2016!

Wielka Promocja na mierniki KIMO INSTRUMENTS, tylko do końca 2016! Nawet do 25% taniej!* Sprawdź nasze ceny i specjalne zestawy promocyjne w skład których wchodzą: Anemometr wiatraczkowy wraz ze stożkiem; Anemometr termiczny ze stożkiem; anemometry z higrometrem wraz z dwiema sondami; anemometr z manometrem z dwiema sondami i modułem ciśnienia do 2500 Pa oraz analizatory spalin.

Czytaj więcej...

Regulamin promocji Door-to-Door za 1 zł

Promocja polega na zaoferowaniu Klientom Laboratorium Wzorcującego Merserwis możliwości skorzystania z usług kurierskich od drzwi do drzwi (Door-to-Door), polegających na odebraniu przesyłki z pod wskazanego przez Klienta adresu na terenie Polski oraz dostarczenia po wykonaniu usługi pod wskazany adres na terenie Polski przyrządów za opłatą w wysokości 1 zł + 1 zł, na zasadach i po spełnieniu poniższych warunków:

Czytaj więcej...

Jaki miernik do pomiarów instalacji elektrycznych? Metrel Eurotest!

Historia serii Eurotest Produkowana przez słoweńską firmę Metrel seria mierników Eurotest służących do badania bezpieczeństwa instalacji elektrycznych niskiego napięcia, już od kilkunastu lat ugruntowuje swoją pozycję na światowych rynkach profesjonalnych przyrządów pomiarowych. Początki serii Eurotest (chociaż nie są to pierwsze przyrządy wielofunkcyjne firmy Metrel) sięgają wprowadzonego na rynek w 1999 roku przyrządu MI 2086 Eurotest 61557 (oficjalna premiera na targach Elektronika 1999 w Ljubljanie). Miernik ten pozwalał na bardzo szybkie wykonanie kilku typów pomiarów za pomocą jednego przyrządu.

Czytaj więcej...

Merserwis - Nowe godziny pracy!

Szanowni Państwo,uprzejmie informujemy, że zmieniamy godziny pracy w naszej firmie.Od 1 października będziemy pracować w godzinach: 8:00 - 16:00.Aktualizacja godzin pracy dotyczy wszystkich działów Merserwis.Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności z tego tytułu.Merserwis  

Czytaj więcej...

Jaki miernik wybrać do pomiarów izolacji? Pomagamy!

Na rynku aparatury pomiarowej znajduje się bardzo dużo mierników do rezystancji izolacji. Wielu przyszłych użytkowników zastanawia się, na co zwracać uwagę przy doborze aparatury do pomiarów izolacji odpowiedniej dla swoich aplikacji?

Czytaj więcej...

Podstawy pomiaru izolacji

Materiały izolacyjne są ważnym składnikiem niemal każdego urządzenia elektrycznego. Ich właściwości zależą zarówno od charakterystyki materiału bazowego jak i czynników zewnętrznych takich jak temperatura, stopień zanieczyszczenia, wilgotność, procesy starzeniowe, narażenia elektryczne oraz mechaniczne itd. Aby zapewnić odpowiednio wysokie bezpieczeństwo i niezawodność, konieczne jest okresowe badanie jakości materiału izolacji. W tym celu można wykorzystać wysokonapięciowe metody pomiarowe.

Czytaj więcej...

Jaki multimetr wybrać? Przeczytaj nasz poradnik!

Przenośne multimetry cyfrowe są jednymi z najczęściej wybieranych przyrządów do diagnozowania pracy instalacji lub sprzętu elektrycznego. Szeroki wybór modeli obsługujących różne funkcje pomiarowe może sprawiać problemy przy określeniu, które urządzenie będzie najlepszym dla naszych potrzeb wyborem. Wybór multimetru cyfrowego posiadającego więcej funkcji niż tak naprawdę potrzebujemy będzie oznaczał wyższą cenę zakupu. Z drugiej strony - próba zaoszczędzenia na przyrządach pomiarowych, może skutkować narażeniem użytkownika na zagrażające życiu ryzyko porażenia prądem elektrycznym. Poniższy artykuł powstał, aby wspomóc użytkownika przy wyborze odpowiedniego multimetru cyfrowego, zwracając uwagę na kluczowe cechy przyrządów: specyfikację techniczną, podstawową funkcjonalność, oraz funkcje skierowane dla dedykowanych zastosowań przemysłowych...

Czytaj więcej...
  1. Witamy
  2. Oferta
  3. Sprawdzony Partner

Od ponad 25 lat Merserwis specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych i profesjonalnych rozwiązań dla przedsiębiorstw i instytucji stosujących aparaturę kontrolno-pomiarową oraz automatykę.

Oferta Merserwis to:
- Aparatura kontrolno-pomiarowa dla elektryki, aparatura dla energetyki oraz mierniki dla HVACR
- Automatyka i kontrola
- Akcesoria dla mierników

A także cała gama usług uzupełniających:
- Wzorcowanie, Kalibracja przyrządów pomiarowych
- Naprawa, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny przyrządów pomiarowych
- Dobór elementów automatyki i ich kompletacja
- Szkolenia techniczne z obsługi i zastosowania przyrządów pomiarowych
- Projektowanie i dostarczanie elementów systemów rejestracji danych i oceny efektywności energetycznej

W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.:

Urządzenia do pomiaru bezpieczeństwa elektrycznego:
mierniki wielofunkcyjne, mierniki uziemienia, mierniki instalacji czyli mierniki rezystancji izolacji, mierniki wielofunkcyjne, mierniki izolacji i mierniki rezystancji uziemienia, a także mierniki impedancji pętli zwarcia i mierniki wyłączników RCD, mierniki cęgowe.

PAT Testery bezpieczeństwa maszyn i urządzeń dla serwisów, i wypożyczalni:
dla producentów urządzeń elektrycznych, testery bezpieczeństwa urządzeń medycznych.

Rozwiązania dla energetyki:
analizatory jakości energii przenośne i stacjonarne, analizatory mocy, analizatory sieci, analizatory energii, mierniki tablicowe, testery napięcia rażenia i napięcia krokowego, miliomomierze i mikromomierze.

Przyrządy do pomiaru parametrów środowiska
luksomierze, sonometry, termometry, termohigrometry, a także rejestratory temperatury, regulatory temperatury, pirometry, kamery termowizyjne, czujniki temperatury.

Przyrządy laboratoryjne i warsztatowe:
multimetry, kalibratory, oscyloskopy, rejestratory wielokanałowe, autotransformatory, zasilacze, rezystory suwakowe i oporniki suwakowe.

Urządzenia dla wentylacji, klimatyzacji, ogrzewnictwa:
anemometry, balometry, manometry, termoanemometry, manometry cieczowe, przetworniki temperatury, pyranometry (mierniki promieniowania słonecznego).

Wzorcowanie mierników i serwis aparatury kontrolno-pomiarowej:
kalibracja mierników, legalizacja mierników, naprawa mierników, serwis mierników

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową, a w przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości - do kontaktu, gdzie wysoko wykwalifikowany zespół jest do Państwa dyspozycji.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć szeroką i bogatą ofertę aparatury kontrolno-pomiarowej, mierników, automatyki i usług serwisowych, szkoleniowych i wzorcowania.

Jesteśmy oficjalnym i bezpośrednim dystrybutorem w Polsce m.in. firm:
Metrel, Kimo Instruments, Audio Precision, Keysight, Circutor, Sonel, Hanyoung Hynux, Contrex, Lascar Electronics, GHM Greisinger, Cem, Sinometer, Summit i wielu innych.

A także dystrybutorem krajowym firm:
Adex, Keysight, Apar, Czaki Thermoproduct, EraGost, Lumel, Relpol, Sonel, Tanel, Tolin i innych.

Specjalizujemy się w dostarczeniu rozwiązań pomiarowych dla branż i sektorów:
Sektor badawczo-rozwojowy, Branża elektryczna i instalacyjna, Energetyka, Branża edukacyjna, metalurgiczna, szklarska, drzewna i papiernicza, budowlana, transportowa, Branża medyczna i farmaceutyczna, informatyczna i telekomunikacyjna, Branża spożywcza, rolna i gastronomiczna (HACCP, HORECA), Branża ciepłownicza, wentylacyjna, klimatyzacyjna, chłodnicza.

Wychodzimy naprzeciw klientom

Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu, oferujemy naszym Klientom nowoczesne, sprawdzone i elastyczne rozwiązania. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zawsze usatysfakcjonowani z wybranej aparatury czy usługi.

Załoga Merserwis

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze

Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Kimo Instruments, Audio Precision, Circutor, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Keysight.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, Era Gost, RelPol, Tanel i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie aparatury kontrolno-pomiarowej i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Salon Sprzedaży: Pon. - Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon. - Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Wzorcujące: Pon. - Pt. 8:00-16:00