22 831 25 21 merserwis@merserwis.pl

Formularz zgłoszenia naprawy

Uwaga: Formularz nie obsługuje przeglądarek poprzedniej generacji takich jak Internet Explorer. Prosimy skorzystać z aktualnej wersji, np. Chrome / Firefox / Vivaldi / Opera / Brave etc.

Skorzystaj z formularza w celu zgłoszenia naprawy gwarancyjnej lub pogwarancyjnej miernika Pola oznaczone  gwiazdką  muszą zostać wypełnione. Po wypełnieniu i wysłaniu formularz trafi bezpośrednio do działu serwisu Merserwis.

Imię i nazwisko *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
NIP firmy *Nasza firma współpracuje tylko z innymi firmami. Nie obsługujemy osób fizycznych.
0 (Min. 10 Znaków)
Producent / Model / Nr seryjny *
Opis usterki *
0 (Maks. 1000 Znaków)
Typ zgłoszenia*
Gwarancja
Po gwarancji
Wzorcowanie po naprawie 1*
Tak
Nie
Wzorcowanie po naprawie 2*
Tak
Nie

Cennik usług podany jest na stronie    kalibracja-miernikow.pl

Sposób dostarczenia*
Przesyłka własna
Sposób dostarczenia*
Przesyłka własna
Door to Door

Przyrządy można dostarczyć osobiście, bądź własną przesyłką od pon. do pt. w godz. 8-16 przy ul. Gen. Wł. Andersa 10 w Warszawie (00-201).

Wymiary przesyłki: dł. x szer. x wys. [cm] + masa [kg] *
Adres, który przekażemy kurierowi w celu odebrania paczki *

Cena za usługę Door-to-Door wynosi 17 zł netto. Obowiązuje wyłącznie dla przesyłek standardowych do 15 kg opłaconych przelewem. Dla przesyłek niestandardowych koszt wg cennika przewoźnika. Koszt/koszty te zostaną uwzględnione na fakturze VAT za usługę.

Wymiary przesyłki: dł. x szer. x wys. [cm] + masa [kg] *
Adres, który przekażemy kurierowi w celu odebrania paczki *
DOGODNY TERMIN ODBIORU URZĄDZEŃ PRZEZ KURIERA *
GODZINY, W KTÓRYCH KURIER MOŻE ODEBRAĆ PRZYRZĄDY Brak określenia godzin odbioru przez kuriera będzie traktowany standardowo wg godzin pracy spedytora.

Cena za pobraniową usługę Door-to-Door wynosi 30 zł netto. Obowiązuje wyłącznie dla przesyłek standardowych do 15 kg opłaconych przelewem. Koszt/koszty te zostaną uwzględnione na fakturze VAT za usługę.

Płatność*
Faktura pro forma
Za pobraniem
DotPay
Inna

Płatność po wykonanej usłudze na podstawie wystawionej faktury pro forma. Do mierników, niezależnie od sposobu odbioru, dołącza jest faktura Vat wraz ze świadectwem wzorcowania.

Płatność za wykonaną usługę dokonywana bezpośrednio u kuriera.

Przy zaznaczeniu opcji zostanie wygenerowany link do płatności w systemie DotPay (płatności kartą płatniczą, przelewem, BLIK) i przesłany na podany adres e-mail po zakończonej usłudze.

Sposób indywidualnie i uprzednio ustalony z Laboratorium Badawczo-Wzorcującym Merserwis, np. faktura przelew, odroczony termin płatności, split payment itp.

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności w celu kontaktu i przesłania informacji handlowej.

Akceptuję regulamin Serwisu Merserwis.Zapraszamy do korzystania z usług Serwisu Merserwis. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +48 22 531 00 85
dotpay merserwis

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze


Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Sauermann-Kimo, Presys, Audio Precision, GW Instek, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Meatest, DeltaOhm.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00