22 831 25 21 merserwis@merserwis.pl

Regulamin serwisu Merserwis

Właścicielem katalogu produktów pod adresem www.merserwis.pl jest:

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa

NIP: 526 005 85 71
REGON: 012012494

1. Serwis pod adresem www.merserwis.pl nie jest sklepem internetowym.

Wszystkie narzędzia i określenia w serwisie jako: Koszyk, Zamówienie, Wysyłka
należy traktować jako część funkcjonalną katalogu, umożliwiającą przesłanie zapytania ofertowego.

Wysłane zapytania nie są traktowane jako zamówienia.

2. Umieszczone w serwisie ceny, zdjęcia i opisy produktów nie stanowią oferty w rozumieniu Art. 66 § 1 KC - a jedynie zaproszenie do rozpoczęcia negocjacji (Art. 71 KC).

3. Zakup produktów w firmie Merserwis może nastąpić tylko i wyłącznie na podstawie indywidualnie ustalonych warunków.

4. Za pośrednictwem aplikacji Katalog produktów istnieje możliwość założenia spersonalizowanego konta wraz z danymi kontaktowymi, a następnie wysłania zapytania ofertowego na wybrane produkty.

5. Po otrzymaniu zapytania firma Merserwis przedstawi telefonicznie lub mailowo ofertę na dostawę tych, lub zbliżonych produktów wraz z ceną i terminem dostawy.

Jeśli Klient zaakceptuje warunki przedstawionej oferty (m.in. cenę i termin dostawy) może na jej podstawie złożyć zamówienie.

6. Zapytania oraz złożone na podstawie przedstawionej indywidualnie oferty zamówienia, można składać poprzez:
- Katalog produktów
- e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- Telefonicznie +48 22 831 42 56

7. Zapytania i zamówienia można przesyłać 24 godziny na dobę
Zapytania i zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 12.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

8. Warunkiem koniecznym przyjęcia do realizacji zamówienia jest podanie dokładnych danych teleadresowych z numerem NIP, numeru telefonu oraz adresu e-mail. Prawidłowo wypełnione zamówienie sprzedawca potwierdza telefonicznie lub (i) poprzez e-mail. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 48 godzin, nie będą realizowane.

9. Zamawiający posiadający skrzynkę e-mail są informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.

10. Potwierdzonego zamówienia nie można anulować. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane. Firma Merserwis, zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości (niekompletne dane, podejrzenie podania fałszywych danych, itp.). 

11. Zamówiony towar zostanie dostarczony pod wskazany przez Zamawiającego adres w ustalonym w ofercie i zaakceptowanym obustronnie terminie.

12. W przypadku braku towaru w magazynie, Zamawiający jest informowany o tym fakcie jak również o wydłużeniu czasu realizacji zamówienia.

13. Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie kupna (faktura VAT).

14. Należność za zamówiony towar Zamawiający reguluje w uzgodnionym trybie:
- gotówką przy odbiorze
- przelewem
- kartą płatniczą i e-przelewem za pośrednictwem Dotpay.pl
- cyklicznie w formie leasingu aparatury za pośrednictwem LeaseLink
- za zaliczeniem
- przedpłatą

Przedpłata:

Należność należy uregulować przelewem na konto bankowe

Dane:

Z dniem 01.11.2018 roku, spółka Merserwis wprowadziła zmianę w zakresie obsługującego spółkę banku, co wiąże się ze zmianą numerów rachunków bankowych.

BGŻ BNP Paribas S.A., ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa
Kod SWIFT/BIC: PPABPLPKXXX

Nowy numer rachunku [format IBAN]:
PL 07 1600 1462 1877 8298 9000 0001

Waluta: PLN
 
Nowy numer rachunku [format IBAN]:
PL 77 1600 1462 1877 8298 9000 0002

Waluta: EUR
 
Nowy numer rachunku [format IBAN]:
PL 50 1600 1462 1877 8298 9000 0003

Waluta: USD
 


- Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać numer zamówienia.
- Po dokonaniu wpłaty należy przesłać faksem potwierdzenie wpłaty (kopii polecenia przelewu lub blankietu pocztowego) na numer faksu: +48 22 831 42 56, bądź poinformować o tym Sprzedającego drogą e-mail.
- Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na koncie firmy Merserwis.

W przypadku płatności przy odbiorze Zamawiający reguluje należność gotówką po otrzymaniu towaru.
 
W przypadku płatności za pośrednictwem Dotpay.pl rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl. Przy płatności kartą płatniczą wymagane jest podanie kodu CVV2/CVC2 podanego na odwrocie karty. Kod CVV2/CVC2 to trzy ostatnie cyfry umieszczone na odwrocie karty płatniczej. Przy zakupach internetowych podanie kodu CVV2/CVC2 jest wymagane w celu weryfikacji posiadacza karty przez Dotpay.pl.Zamawiający
 planujący odbiór towaru osobiście w naszym salonie, wybiera formę: "odbiór własny".

W przypadku wątpliwości
prosimy o kontakt telefoniczny: 22 831 42 56

15. Firma Merserwis zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci serwisu internetowego mają prawo do wglądu w swoje dane, celem poprawiania lub wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania. Więcej informacji na temat przetwarzania i przechowywania danych cyfrowych zamieszczono w dziale Bezpieczeństwo.

16. Przedstawiony powyżej regulamin nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień z tytułu innych obowiązujących norm i aktów prawnych.

17. WYSYŁKA I OPŁATY TRANSPORTOWE

Wszystkie przesyłki wysyłane są kurierem GLS lub DHL.

Jeśli Państwo preferują inny sposób wysyłki prosimy o kontakt.

Wszystkie koszty związane z wysyłką zamówionych towarów i pobraniem należności pokrywa klient.
Koszt przesyłki jest liczony automatycznie wg. wagi zamówienia.
Opłaty transportowe wyliczone w formularzu zamówienia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dla informacji podajemy przykładowe koszty wysyłki w cenach netto:

Masa (kg)               Koszt (PLN)
do 30kg 20,00
półpaleta 120,00
paleta 150,00


Do powyższych cen doliczane jest 23% podatku VAT oraz opłata za pobranie w wysokości 10,00 PLN + 23% VAT za każde 1000 zł kwoty pobrania powyżej 2000 zł - w przypadku płatności przy odbiorze.

18. WYSYŁKA

Koszty przesłania towaru ponosi Kupujący. Płatność za zamówiony towar może nastąpić za pobraniem u spedytora w chwili odbioru towaru lub przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy. W przypadku płatności przelewem zamówiony towar zostanie wysłany do Kupującego po zaksięgowaniu należności na koncie Sprzedającego.

19. ZWROTY I REKLAMACJE

Konsumentom dokonującym zakupu produktów lub usług na odległość i poza siedzibą Dostawcy przysługuje prawo do zwrotu produktów w terminie 14 dni od daty poinformowania o takiej możliwości przez Dostawcę - bez podania przyczyny.

UWAGA: Prawo do zwrotu nie przysługuje w stosunku do w pełni wykonanych usług które zostały wykonane za wyraźną zgodą Konsumenta oraz umów których cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którym przedsiębiorca nie sprawuje kontroli.

1. W celu dokonania zwrotu należy poinformować o tym Dostawcę za pośrednictwem poczty elektronicznej, faksem lub listownie wysyłając oświadczenie o następującej treści:

Ja (imię i nazwisko, adres, dane kontaktowe) oświadczam, że odstępuje od umowy zakupu zawartej na odległość następującego produktu: (nazwa produktu), zakupionego w dniu (data zakupu produktu) w Merserwis Sp. z o.o. Sp. K. Andersa 10, 00-201 Warszawa. Proszę o zwrot kwoty za zwrócony produkt na konto: (nazwa banku i numer konta bankowego).

na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 22 887 08 52,
oraz odesłać produkt na adres: Merserwis, Andersa 10, 00-201 Warszawa
2. Dostawca ma obowiązek potwierdzić przyjęcie zgłoszenia o odstąpieniu od umowy przesłane przez Konsumenta niezwłocznie po jego otrzymaniu.
3. Konsument ma obowiązek zwrócić rzeczy w terminie 14 dni od daty odstąpienia od umowy.
4. Koszt odesłania produktu ponosi Konsument.
5. Zwrot środków za zakupiony produkt nastąpi w terminie nie dłuższym niż 4 dni roboczych licząc od daty dostarczenia produktu.
6. Odsyłany produkt należy dostarczyć wraz z dowolnym dokumentem potwierdzającym dokonanie zakupu produktu w Merserwis.
7. Zwrot środków będzie obejmował koszt produktu oraz koszty wysyłki do Konsumenta w wysokości najtańszej z pośród oferowanych form dostawy/odbioru towaru, nawet jeśli Konsument wybrał droższą metodę wysyłki.
8. W przypadku produktów których wartość handlowa zostanie obniżona na skutek braku opakowań, niekompletnego wyposażenia, noszących ślady użytkowania itp. które były użytkowane w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, Dostawca zastrzega sobie możliwość obniżenia Konsumentowi wysokości kwoty za zwracany produkt, o część stanowiącą realną utratę wartości zwracanego produktu. W takim przypadku Konsument zostanie o tym poinformowany niezwłocznie po dostarczeniu produktu i stwierdzeniu takich rozbieżności.

Reklamacja
Podstawą reklamacji zakupionych produktów lub usług na odległość / poza siedzibą Dostawcy jest rękojmia, przy czym Konsument może niezależnie skorzystać z uprawnień wynikających z udzielonej gwarancji.

Od dnia 1 lipca 2015 roku, firma Merserwis zaprzestaje sprzedaży produktów i usług osobom fizycznym. Sprzedaż produktów i usług będzie prowadzona wyłącznie dla firm i instytucji.

dotpay merserwis

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze


Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Sauermann-Kimo, Presys, Audio Precision, GW Instek, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Meatest, DeltaOhm.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00