22 831 25 21 merserwis@merserwis.pl

Wzorcowanie i odbiór mierników w tym samym dniu!

Z uwagi na potrzeby, zapytania oraz liczne opinie i uwagi naszych Klientów, nieustająco rozwijamy nasze laboratorium, tak aby sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom.

Jedną z potrzeb przed jakimi coraz częściej stają nasi Klienci, jest możliwość wzorcowania aparatury w tym samym dniu, w którym zostałaby dostarczona. Z tego powodu podjęliśmy szereg działań, aby sprostać tym wymaganiom m.in. znacząco powiększyliśmy ilość stanowisk Metrologów w laboratorium, wyposażając je w niezbędne, profesjonalne kalibratory i sprzęt.

Wzorcowanie Instant


Dzięki nieustającemu rozwojowi jesteśmy teraz w stanie, równolegle, oprócz popularnych trybów przyspieszonych (w 48 i 24 godziny), wykonywać kalibrację mierników w przeciągu ok. 6 godzin. Istnieją przy tym pewne warunki, które należy spełnić:
  • Wzorcowanie wykonywane jest dla wybranych modeli - wymagamy wcześniejszego kontaktu celem potwierdzenia możliwości wzorcowania danej aparatury w danym terminie w tym trybie.
  • Mierniki trzeba dostarczyć najpóźniej do godziny 9 we wcześniej ustalonym terminie. Odbiór zlecenia będzie możliwy tego samego dnia pomiędzy godziną 15, a 16.
  • Koszt tej usługi wynosi dodatkowo 150 zł netto do podstawowej ceny wzorcowania urządzenia.
  • Wymagane jest również dostarczenie w pełni naładowanego urządzenia wraz z niezbędnymi akcesoriami, hasłami (jeżeli są), oprogramowaniem.
  • Usługa wykonywana jest z zachowaniem najlepszej praktyki metrologicznej, obowiązujących procedur i spójności pomiarowej.

 

Ostatnio zmienianywtorek, 05 lipiec 2022 09:13
dotpay merserwis

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze


Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Sauermann-Kimo, Presys, Audio Precision, GW Instek, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Meatest, DeltaOhm.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00