22 831 25 21 merserwis@merserwis.pl

Tańsze wzorcowanie multimetrów laboratoryjnych [Promocja zakończona]

Od 5 lipca do 31 sierpnia 2022 roku zorganizowaliśmy specjalną promocję w naszym Laboratorium Badawczo-Wzorcującym Merserwis. Dzięki promocji mogą Państwo zaoszczędzić aż 15% na wzorcowaniu multimetrów laboratoryjnych 5 1/2 oraz 6 1/2 cyfry! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i złożenia zlecenia usługi za pomocą formularza.


Wzorcowanie multimetrów - dlaczego z naszym laboratorium?

Laboratorium Badawczo-Wzorcujące Merserwis wyposażone jest w kalibrator Fluke 5730A oraz wzmacniacz Fluke 5725A. Pozwala to na wzorcowanie większości dostępnych na rynku modeli multimetrów precyzyjnych w pełnym zakresie pomiarowym napięcia, prądu oraz rezystancji. Dodatkowo w przypadku multimetrów wyposażonych w port komunikacyjny USB / RS232 / GPiB cała procedura kalibracji w naszym laboratorium odbywa się w sposób zautomatyzowany, co znacznie przyspiesza cały proces wzorcowania. Dzięki temu możemy zaoferować ukończenie wzorcowania w kilka dni od zgłoszenia. Więcej o kalibratorze Fluke.


Zasady promocji

 1. Promocja dotyczy wykonania usługi wzorcowania multimetrów laboratoryjnych 5 1/2 oraz 6 1/2 cyfry.
 2. Zakres wzorcowania: napięcie AC/DC, prąd AC/DC oraz rezystancja.
 3. Warunkiem skorzystania z promocji jest multimetr wyposażony w jeden z protokołów komunikacyjnych: USB / RS232 / GPiB (IEEE-488).
 4. Każde urządzenie, spełniające wymagania promocji, zostanie objęte rabatem w wysokości 15% naliczonym od podstawowej ceny usługi (zobacz: cennik usług).
 5. Warunkiem skorzystania z promocji jest dostarczenie w określonym terminie sprawnego miernika z kompletem przewodów i naładowanymi bateriami, bez widocznych uszkodzeń i zgłoszeń o naprawach. W innym przypadku Laboratorium może odmówić wykonania usługi w ramach promocji i zaproponować wzorcowanie na standardowych warunkach.
 6. Umożliwiamy wykonanie wzorcowania w trybie przyspieszonym: 48H za dodatkową opłatą (200 zł netto za sztukę) - dopłata za wykonanie usługi w trybie przyspieszonym nie podlega promocji.
  UWAGA: usługa w trybie przyspieszonym będzie realizowana po uprzednim kontakcie z Laboratorium i rezerwacji terminu.
 7. W ramach promocji można skorzystać z usługi logistycznej Door-to-Door za 5zł netto - zadbamy o odbiór urządzeń i ich ponowne dostarczenie (zobacz: regulamin usługi D2D).
 8. Promocja nie łączy się z innymi akcjami rabatowymi.
 9. Promocja obejmuje nowe zlecenia, przekazane w terminie od 5 lipca do 31 sierpnia 2022 r.
 10. Pozostałe kwestie reguluje Regulamin świadczenia usług Laboratorium Merserwis.
Ostatnio zmienianyponiedziałek, 12 wrzesień 2022 10:33
dotpay merserwis

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze


Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Sauermann-Kimo, Presys, Audio Precision, GW Instek, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Meatest, DeltaOhm.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00