Wzorcowanie Akredytowane Multimetrów Cyfrowych z 22% Zniżką

Wyróżniony Wzorcowanie Akredytowane Multimetrów Cyfrowych z 22% Zniżką
Cieszymy się ogłosić naszą najnowszą promocję, która jest doskonałą okazją dla wszystkich posiadaczy multimetrów cyfrowych do 7,5 cyfry.

Od 11 października 2023 do 30 listopada 2023 roku, oferujemy wyjątkową okazję obniżenia kosztów wzorcowania akredytowanego o 22% od ceny netto. To doskonała okazja, by zadbać o precyzję i dokładność swoich multimetrów.


Dlaczego warto skorzystać z naszej promocji?


Wszechstronność: Promocją objęte są wszystkie multimetry cyfrowe do 7,5 cyfry, niezależnie od producenta, w zakresie napięcia, prądu i rezystancji.


Akredytacja PCA: Nasze laboratorium posiada akredytacje PCA co świadczy o najwyższym standardzie jakości usług potwierdzonych przez zewnętrzne instytucje i wielu audytorów technicznych.


Stwierdzenie Zgodności: Dodatkowo wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku wprowadziliśmy w standardzie niebinarne stwierdzenie zgodności wg ILAC-G8:09/2019 (rozdział 4.2.3), aby od razu po otrzymaniu świadectwa określić kondycję Twojego multimetru.


Niska Niepewność Pomiarów: Jesteśmy dumni z naszego niskiego poziomu niepewności pomiarów, co gwarantuje, że Twoje multimetry będą zbadane z maksymalną precyzją.


Jak skorzystać z promocji?


Korzystanie z naszej promocji jest proste! Wystarczy w formularzu zamówienia, wybrać opcję wzorcowania multimetru cyfrowego w planie Premium PCA.

Rabat w wysokości 22% zostanie naliczony automatycznie, co pozwoli Ci zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy.Zamów teraz i skorzystaj z promocji Nie przegap tej okazji, by zadbać o jakość pomiarów swojego multimetru cyfrowego.

Przypominamy, że nasza promocja trwa tylko do 30 listopada 2023 roku, więc nie zwlekaj! W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji.


Zapraszamy do korzystania z usług laboratorium Merserwis i cieszenia się precyzyjnymi pomiarami!

Ostatnio zmienianywtorek, 10 październik 2023 14:07
dotpay merserwis

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze, kalibratory

Aparaturę dla branży energetycznej: analizatory jakości energii, pomiary uziemień, pomiary izolacji WN

Aparaturę do pomiarów środowiskowych: anemometry, mierniki temperatury, kamery termowizyjne

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Sauermann-Kimo, Presys, Audio Precision, GW Instek, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Meatest, DeltaOhm.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00