22 831 25 21 merserwis@merserwis.pl

Rejestratory bezprzewodowe temperatury i wilgotności Lascar

Rodzina rejestratorów temperatury EasyLog WiFi, w odróżnieniu od pozostałych rejestratorów firmy Lascar, pozwala na zdalne monitorowanie otoczenia. Dane są przesyłane do komputera PC przy użyciu sieci bezprzewodowej WiFi bez potrzeby ingerencji fizycznej przy zbieraniu danych czy podłączania urządzeń do komputera.

Dlaczego warto używać rejestratorów danych EasyLog WiFi?

Rejestrator danych Lascar EL-WiFi może zostać skonfigurowany tak żeby wysyłał dane w regularnych odstępach czasowych w zależności od potrzeb. Oznacza to, że jednorazowo skonfigurowany rejestrator, może zostać pozostawiony w praktycznie dowolnym miejscu w zasięgu sieci bezprzewodowej. Pozwala to na zdalne monitorowanie danych za pomocą komputera PC bez konieczności przenoszenia rejestratora do komputera i podłączania go tradycyjne przez USB w celu odczytu danych z pamięci.

Rejestratory danych EL-WiFi mogą się połączyć z dowolną siecią bezprzewodową, zarówno w domu, ogrodzie czy firmie. Każde urządzenie oznaczone nazwą “WiFi” musi spełniać standardy sieci zgodne z IEEE 802.11. Rejestratory Lascar są zgodne z 802.11b.

Rejestratory EL-WiFi mają przewagę nad innymi rozwiązaniami opartymi o komunikację bezprzewodową, ponieważ nie potrzebują jednostki centralnej do połączenia z siecią. Wystarczy im zwyczajny router WiFi.

Rodzina rejestratorów danych EL-WiFi

Dostępne urządzenia posiadają czujniki rejestrujące temperaturę, temperaturę i wilgotność. oraz temperaturę z użyciem zewnętrznej sondy pomiarowej:

EL-WIFI-T Bezprzewodowy rejestrator temperatury
EL-WiFi-T+ Bezprzewodowy rejestrator temperatury o wysokiej dokładności
EL-WiFi-TH Bezprzewodowy rejestrator temperatury i wilgotności
EL-WiFi-TH+ Bezprzewodowy rejestrator temperatury i wilgotności o wysokiej dokładności
EL-WiFi-TP Bezprzewodowy rejestrator temperatury z sondą
EL-WiFi-TP+ Bezprzewodowy rejestrator temperatury z sondą o wysokiej dokładności

Co odróżnia rejestratory Lascar?
  • Bardzo atrakcyjna cena
  • Darmowe, łatwe w obsłudze, oprogramowanie - Możliwość konfiguracji urządzeń przez sieć WiFi
  • Solidne wykonanie - Lascar Electronics przykłada szczególną uwagę do wykonania produktów, tak aby były o wiele bardziej wytrzymałe od innych rozwiązań, dlatego długotrwale poddaje je testom, by spełniały najwyższe standardy.
  • Wyświetlacz LCD - Cecha, która znacznie ułatwia monitorowanie danych poprzez odczyt prosto z rejestratora.
  • Zasięg sieci - Rejestratory EL-WiFi posiadają funkcję wyświetlania na ekranie zasięgu sieci bezprzewodowej.
  • Akumulator - Rejestratory wyposażone są w akumulatory, które można ponownie naładować po rozładowaniu, dzięki czemu urządzenia mogą być używane przez wiele kolejnych lat.

Oprogramowanie EasyLog


Jedną z głównych zalet rozwiązania EL-WiFi jest darmowe oprogramowanie dostarczane z każdym rejestratorem. Dzięki prostemu asystentowi użytkownik jest prowadzony przez konfigurację rejestratora po pobranie zapisanych danych z urządzeń.

EL-WiFi-WIN - Oprogramowanie na platformę Microsoft Windows
EL-WiFi-WIN to oprogramowanie stworzone dla rodziny rejestratorów danych EL-WiFi. Jest kompatybilne z systemami Microsoft Windows XP, Vista i 7 w wersjach 32 i 64 bitowych.

Ostatnio zmienianyśroda, 13 lipiec 2022 09:37
dotpay merserwis

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze


Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Sauermann-Kimo, Presys, Audio Precision, GW Instek, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Meatest, DeltaOhm.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00