22 831 25 21 merserwis@merserwis.pl

Przekładniki prądowe Circutor

Firma Merserwis jest jednym z autoryzowanych dystrybutorów hiszpańskiej firmy Circutor w Polsce. Przekładniki prądowe firmy Circutor wyróżniają się na tle innych producentów wysoką jakością wykonania oraz innowacyjną technologią, w ofercie firmy znajdują się przekładniki o klasie 0.5 oraz 0.2S i przeznaczone są do sieci niskiego napięcia (Umax=720 Vac, 50/60Hz). Technologia ich wykonania spełnia wymagania tzw. "wykonania morskiego" mogą być więc stosowane na obiektach pływających.

W ofercie znajdują się m.in.:

Przekładniki wąskordzeniowe, seria TC
od 40 do 4000A Przekładniki serii TC, transformują wysoki prąd znamionowy do niższego by umożliwić jego pomiar. Stosowane w obiektach, gdzie zasilanie może zostać przerwane w celu instalacji przekładników.

Kliknij w tytuł, żeby zobaczyć pełną ofertę.
 
Przekładniki z dzielonym rdzeniem, seria TP
od 100 do 5000A Przekładniki serii TP konwertują wysoki prąd znamionowy do niższego by umożliwić jego pomiar. Stosowane w obiektach, gdzie instalacja przekładników nie może zaburzyć ciągłości zasilania.

Kliknij w tytuł, żeby zobaczyć pełną ofertę.
 
Przekładniki precyzyjne, seria TCH
od 100 do 1000A Przekładniki serii TCH, konwertują wysoki prąd znamionowy do niższego by umożliwić jego pomiar. Stosowane w obiektach, gdzie zasilanie może zostać przerwane w celu instalacji przekładników oraz wymagana jest duża dokładność.

Kliknij w tytuł, żeby zobaczyć pełną ofertę.
 
Przekładniki z uzwojeniem pierwotnym, seria TA
od 5 do 400A Konwertują wysoki prąd znamionowy do niższego by umożliwić jego pomiar. Stosowane w instalacjach gdzie prąd znamionowy nie jest zbyt wysoki lub gdzie moc wydzielana nie przekracza 10 V·A.

Kliknij w tytuł, żeby zobaczyć pełną ofertę.
 
Przekładniki prądowe z wyjściem 4...20mA zasilane zewnętrznie 10...28Vdc
od 2.5 do 1500A Stosowane w liniach przesyłowych w celu uzyskania prądu proporcjonalnego do prądu po stronie pierwotnej - od 4... 20 mA po stronie wtórnej.

Kliknij w tytuł, żeby zobaczyć pełną ofertę.
 
Przekładniki prądowe na szynę DIN na szynę lub przewód
od 100 do 300A Stosowane w instalacjach gdzie prąd nie jest zbyt wysoki i wymagany jest montaż na szynie DIN.

Kliknij w tytuł, żeby zobaczyć pełną ofertę.
 
Energooszczędne przekładniki kompaktowe
MC1
od 150-1500A
MC3
od 63 do 250A
Przekładniki serii MC to wydajne i kompaktowe przekładniki trójfazowe. Stosowane w obiektach dysponujących ograniczoną przestrzenią, (wykorzystują przestrzeń, np. nad wyłącznikami) gdzie zasilanie może zostać przerwane w celu instalacji przekładników.

Kliknij w tytuł, żeby zobaczyć pełną ofertę.Jak zamówić?
Zamówienie lub zapytanie ofertowe należy złożyć:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ostatnio zmienianyśroda, 13 lipiec 2022 14:53
dotpay merserwis

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze


Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Sauermann-Kimo, Presys, Audio Precision, GW Instek, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Meatest, DeltaOhm.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00