22 831 25 21 merserwis@merserwis.pl

Zestaw do pomiaru natężenia promieniowania UVC

Kontrola promieniowania UVC urządzeń do dezynfekcji


Pomiar natężenia promieniowania UVC jest istotny dla kontroli i sprawdzenia urządzeń emitujących promieniowanie UV-C. Dezynfekcja przy użyciu UVC może być bardzo skuteczna. Światło UV jest używane do uzdatniania wody oraz dezynfekcji powierzchni i powietrza. Ważne jest, aby stosować odpowiednią dawkę UV-C. Tylko wtedy sprawia, że dezynfekcja jest skuteczna. Lampy UVC używane do dezynfekcji muszą być regularnie sprawdzane, aby upewnić się, że emitują właściwą dawkę promieniowania.

Zestaw Delta Ohm UVC-CK01 zawiera wszystkie części niezbędne do bezpośredniego pomiaru, rejestrowania i raportowania zmierzonych wartości promieniowania UV-C.
  • PROSTE I SZYBKIE POMIARY - Bardzo wysoka dokładność wyników.
  • PRZENOŚNY MIERNIK W WYTRZYMAŁEJ OBUDOWIE - Łatwy w transporcie, prosty w obsłudze i zapewniający pewność pomiarów.
  • BEZPŁATNE OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA - Brak dodatkowych kosztów oprogramowania lub licencji. Możliwość konwersji wyników do Excela.
  • GWARANCJA RZETELNYCH WYNIKÓW - Delta OHM posiada 6 laboratoriów ISO 17025 i jest akredytowana do wzorcowania sond radiometrycznych.
Połączenie czujnika UVC LP471UVC z ręcznymi urządzeniami HD2102.2 to idealny sposób na szybki i efektywny pomiar promieniowania UVC. Stosowanie lamp emitujących fale o długości od 100 do 280 nm jest od dawna z powodzeniem stosowane w walce z groźnymi wirusami i bakteriami. Dezynfekcja światłem UVC jest obecnie badana na dużą skalę w celu zmierzenia wpływu na wirusa COVID-19.

Pomiary są szybkie i proste, a wyniki mogą być przedstawiane w jednostce natężenia promieniowania W/m2 lub całkowitej dawki w czasie pomiaru J/m2. Dzięki temu rozwiązanie Delta OHM jest doskonałym narzędziem do szybkich i efektywnych pomiarów określających wpływ UVC na bakterie i wirusy.

Miernik Delta Ohm HD2102.2 ma możliwość rejestrowania wyników pomiarów w pamięci wewnętrznej. Na stronie internetowej producenta dostępne jest darmowe oprogramowanie, które umożliwia wgląd do pomiarów, generowanie raportów lub konwersję danych do programu Excel.

 

Ostatnio zmienianywtorek, 05 lipiec 2022 07:36
dotpay merserwis

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze


Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Sauermann-Kimo, Presys, Audio Precision, GW Instek, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Meatest, DeltaOhm.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00