22 831 25 21  22 831 42 56  merserwis@merserwis.pl

UWAGA! Komunikat odnośnie organizacji pracy w siedzibie Merserwis

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego, spowodowanego pandemią wirusa SARS-CoV-2, w trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników firmy, od 16.03.2020 do odwołania, wprowadzamy w Merserwis dodatkowe środki bezpieczeństwa.

  • Wstrzymujemy szkolenia i prezentacje produktów realizowane w naszej siedzibie i u Klientów.
  • Zachęcamy do realizowania zamówień, zapytań, prezentacji i szkoleń realizowanych w formule ONLINE - za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej, wideokonferencji itd.
  • Płatności gotówkowe zostają wstrzymane i zastąpione płatnościami online (przelewem, bądź kartą płatniczą).
  • Wszystkie zamówienia i zlecenia jesteśmy w stanie realizować w formule Door to Door (od drzwi do drzwi) za pomocą przesyłek kurierskich za symboliczną opłatą 1 PLN+VAT.
  • Te zamówienia i zlecenia dla których ustalono odbiór osobisty, zostaną przesłane do Państwa kurierem DPD za opłatą 1PLN+VAT.

Jednocześnie informujemy, że w związku z zamknięciem granic, ograniczeń w poruszaniu się oraz wprowadzenia trybu pracy zdalnej, czas realizacji zamówień, napraw oraz usług wzorcowania może się wydłużyć, za co serdecznie przepraszamy.

Tym samym dołożymy wszelkich starań, aby w tym okresie świadczyć nasze usługi dla Państwa na jak najwyższym poziomie.

 

 

dotpay

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze

Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Sauermann-Kimo, Presys, Audio Precision, GW Instek, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Meatest, DeltaOhm.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00