22 831 25 21  22 831 42 56  merserwis@merserwis.pl

Promocja last minute na wzorcowanie mierników. Zyskaj do 20% rabatu!

Szanowni Państwo,

przygotowaliśmy atrakcyjną promocję na wzorcowanie mierników w naszym Laboratorium Badawczo-Wzorcującym. Oferujemy wzorcowanie tańsze o 10% w gwarantowanym terminie 5 dni. Za każdy dzień roboczy spędzony w laboratorium powyżej 5 dni roboczych do podstawowego rabatu 10% przyznawany jest dodatkowo 1% rabatu.

Przygotuj mierniki do sezonu pomiarowego i skorzystaj z atrakcyjnego rabatu!

Poniżej szczegóły promocji.

Regulamin promocji:
 
1. Promocją objęte są mierniki instalacji elektrycznych, bezpieczeństwa elektrycznego, anemometry oraz mierniki temperatury i wilgotności wzorcowane w Laboratorium badawczo-wzorcującym Merserwis i oferowane w regularnej sprzedaży na rynku Polskim, przekazane do wzorcowania w okresie od 9 do 30 września 2019 r.
2. Warunkiem skorzystania z promocji jest dostarczenie sprawnego miernika z kompletem przewodów i naładowanymi bateriami.
3. Za każdy dzień roboczy spędzony w laboratorium powyżej 5 dni roboczych do podstawowego rabatu 10% przyznawany jest dodatkowo 1% rabatu, licząc od dnia dostawy i przyjęcia w systemie do dnia wysłania powiadomienia o wykonaniu usługi (np. jeśli wzorcowanie będzie trwało 8 dni [5 dni podstawowych + 3 dni dodatkowe], rabat będzie wynosił 13% [10%+3%]). 
4. Maksymalny możliwy przyznany rabat wynosi 20% ceny katalogowej.
5. Promocja obejmuje nowe zlecenia, przekazane w terminie od 9 września do 30 września 2019 r.  

W Laboratorium Badawczo-Wzorcującym Merserwis świadczymy wzorcowanie w specjalnych, opcjonalnych trybach 24 i 48 godzin! Posiadamy również specjalne plany kalibracjiZobacz szczegóły.  

 

Laboratorium Merserwis jest jednym z najdłużej działających laboratoriów w Polsce. Posiadamy niemal 30-letnie doświadczenie w kalibracji mierników każdego typu i adiustacji aparatury wybranych producentów. Dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów naszego laboratorium i przekonaj się dlaczego zadowolenie Klienta jest niezmiennie naszym priorytetem.

dotpay

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze

Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Sauermann-Kimo, Presys, Audio Precision, GW Instek, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Meatest, DeltaOhm.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00