22 831 25 21  22 831 42 56  merserwis@merserwis.pl

Tanie wzorcowanie w wakacje - Daj odpocząć miernikom i zyskaj do 20% rabatu!

Szanowni Państwo, w okresie wakacyjnym (od połowy czerwca do 31 sierpnia 2019 roku) zorganizowaliśmy specjalny wypoczynek dla Państwa mierników w naszym Laboratorium Badawczo-Wzorcującym. Zamiast zostawiać aparaturę pomiarową w domu, na półce kiedy udajecie się w tym okresie na plażę, w góry czy nad jeziora i w lasy - przekażcie ją naszemu laboratorium do wzorcowania. Po powrocie z urlopu będą mieli Państwo pewność, że narzędzia miernicze, którymi się posługujecie są w pełni sprawne i gotowe do dalszej pracy! Dzięki specjalnej promocji wzorcowania mogą Państwo zaoszczędzić aż do 20% na wykonywanej usłudze! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i złożenia zlecenia usługi za pomocą formularza.

Zyskaj do 20% rabatu na kalibrację

Promocją tańszej kalibracji objęte są wszystkie urządzenia kontrolno-pomiarowe dowolnego typu i producenta wykonywane w Laboratorium Badawczo-Wzorcującym Merserwis przy ul. Gen. Wł. Andersa 10 w Warszawie. Promocja obowiązuje od 14 czerwca do 31 sierpnia 2019 roku. Progi rabatowe są naliczane wg poniższej tabeli w zależności od ilości zleconych i przesłanych w tym okresie urządzeń. W przypadku stałych Klientów naszego laboratorium, wzorcujących mierniki w zalecanym terminie przewidziany jest dodatkowy rabat w przypadku przysłania większej ilości urządzeń wyrównujący do rabatu promocyjnego. Niniejsza oferta jest skierowana zarówno do nowych jak i stałych Klientów Laboratorium Merserwis posiadających zarejestrowaną i aktywną działalność gospodarczą.

Ilość 1-2 szt. 3-6 szt. 7-9 szt. 10-15 szt. od 16 szt.
Rabat specjalny
10% 12% 15% 17% 20%
Plan kalibracji
Premium
Przesyłka Kurier Door-to-Door* / Własna
Płatność Faktura pro forma / Gotówka / Karta / DotPay
Aparatura Wszystkie mierniki w ofercie laboratorium!
  Formularz Formularz Formularz Formularz Formularz


*Obsługa logistyczna Door-to-Door objęta jest dodatkowym kosztem wysokości 2 zł netto za obsługę odbioru i dostarczenia od i do Klienta.

Wypełnij formularz

Wiele laboratoriów w tym okresie planuje przerwy w świadczeniu usług, stawiając swoich Klientów w trudnej sytuacji, w momencie kiedy potrzebują wykonać wzorcowanie w krótkim terminie (w Laboratorium Merserwis świadczymy wzorcowanie w specjalnych, opcjonalnych trybach 24 i 48 godzin!). Może to być spowodowane różnymi powodami, np. oddania własnych kalibratorów do wzorcowania w laboratorium akredytowanym, bądź zawieszenie działalności (często jednoosobowej) na czas urlopu, co może stawiać pytanie o poziom profesjonalizmu. Tym samym informujemy, że nasze Laboratorium jako jedno z nielicznych będzie dostępne przez cały okres wakacyjny (z wyłączeniem dni świątecznych) dla wszystkich Klientów, którzy potrzebują wzorcować aparaturę. Laboratorium Badawczo-Wzorcujące Merserwis jest jednym z najdłużej działających laboratoriów w Polsce. Posiadamy niemal 30 letnie doświadczenie w kalibracji mierników każdego typu i adiustacji aparatury wybranych producentów. Dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów naszego laboratorium i przekonaj się dlaczego zadowolenie Klienta jest niezmiennie naszym priorytetem.

 

 

dotpay

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze

Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Kimo/Sauermann, Presys, Audio Precision, GW Instek, Circutor, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Keysight.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg, Meatest i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00