Logo
Wydrukuj tę stronę

Automaticon 2019 - Zapraszamy na stoisko D6 (Hala 1)

Szanowni Klienci, przypominamy o jubileuszowych, XXV Międzynarodowych Targach Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON, które odbędą się w Warszawie w Centrum EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14, w dniach 26 – 29 marca 2019 r. Mamy przyjemność zaprosić Państwa na nasze stoisko - D6 w Hali nr 1.

  • W tym roku zaprezentujemy najnowsze, jednofunkcyjne i wielofunkcyjne mierniki instalacji elektrycznych oraz adaptery słoweńskiego producenta Metrel. Dodatkowo prezentowane będą również profesjonalne mierniki do badania stacji ładowania do pojazdów elektrycznych (electric vehicle charging station - EVSE) oraz przyrządy do pomiaru i badania bezpieczeństwa sprzętu elektrycznego (urządzeń przenośnych, rozdzielnic, maszyn oraz testów bezpieczeństwa na liniach produkcyjnych i pomiarów bezpieczeństwa elektrycznego urządzeń medycznych).
  • Nie zabraknie również analizatorów mocy, oscyloskopów, multimetrów, generatorów i zasilaczy laboratoryjnych produkowanych przez tajwańską firmę GW Instek.
  • Dostępne będą również rozwiązania kontrolno-pomiarowe Kimo Instruments - Sauermann idealnie sprawdzające się w branży HVACR, a także rejestratory danych (temperatury, wilgotności...) amerykańskiej firmy Verigo.
  • Zaprezentujemy profesjonalne wyposażenie laboratoriów, warsztatów oraz szkół i uczelni w postaci kalibratorów, oscyloskopów wielofunkcyjnych oraz innych urządzeń kluczowych marek: Presys, GW Instek, Metrel, Meatest, Keysight.
  • Pokażemy również kilka rozwiązań związanych z automatyzacją marki Hanyoung.
  • Przewidziane również liczne promocje związane z targami na aparaturę i usługi! :)

Zapraszamy w godz. 9:00-17:00 (26-28 marca) oraz 9:00-15:00 (29 marca) na stoisko D6 w Hali 1. Wstęp na targi wolny, bez potrzeby wcześniejszej rejestracji. Nasi specjaliści z przyjemnością udzielą wszelkich informacji i odpowiedzą na pytania związane z oferowaną przez Merserwis aparaturą kontrolno-pomiarową. Dużym atutem odwiedzin na naszym stoisku będzie możliwość praktycznego sprawdzenia i przetestowania wybranych urządzeń prezentowanych na targach Automaticon.

 

 

Merserwis© Sp. z o.o. Sp. k. | Wszelkie prawa zastrzeżone.