22 831 25 21  22 831 42 56  merserwis@merserwis.pl

Forum Wentylacja - Salon Klimatyzajca 2019 - Odbierz wejściówkę!

W związku ze zbliżającym się jednym z największych i najważniejszych wydarzeń branżowych HVACR, mamy przyjemność zaprosić na nasze stoisko (nr 31) na targach Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2019 w Warszawie. Zachęcamy zainteresowane osoby, które pragną nas odwiedzić, sprawdzić naszą ofertę mierników, detektorów, analizatorów czy rejestratorów oraz skorzystać z atrakcyjnych promocji do kontaktu w celu otrzymania wejściówki uprawniającej do bezpłatnego wstępu. Ilość ograniczona!

Na naszym stoisku zaprezentujemy m.in.:
  • Profesjonalne rozwiązania do pomiarów wentylacji (anemometry, balometry, manometry), ogrzewnictwa (analiztory spalin, detektory gazu), klimatyzacji i chłodnictwa (detektory upływności czynnika chłodniczego)
  • rozwiązania do monitorowania świeżości produktów spożywczych w łańcuchu dostaw - Cold Chain (rejestratory temperatury i wilgotności)
  • Oraz inne rozwiązania kontrolno-pomiarowe w branży HVACR
Jeśli mają Państwo chęć otrzymać zaproszenie w formie elektronicznej prosimy o kontakt Działem Marketingu Merserwis pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Procedura rejestracji zaproszenia i odebrania wejściówki:
  • Po otrzymaniu zaproszenia z kodem prosimy o rejestrację na stronie targów www.forumwentylacja.pl
  • Należy wybrać na stronie głównej odnośnik „KUP BILET TANIEJ! ONLINE”, następnie wybrać ścieżkę „REJESTRUJĘ SIĘ, MAM BEZPŁATNE ZAPROSZENIE”.
  • Każdy uczestnik musi wypełnić formularz rejestracyjny oraz założyć indywidualne konto. Należy wpisać kod bezpłatnego wejścia, który znajduje się na zaproszeniu.
  • Po wpisaniu kodu z zaproszenia, na podany w czasie rejestracji adres e-mail wygenerowany zostanie bilet wstępu – identyfikator. Należy go wydrukować i zabrać ze sobą na targi.
  • Wydrukowany identyfikator służy do przejścia przez bramki targowe z pominięciem stanowisk rejestracji.
  • W hallu głównym znajdować się będzie stanowisko, w którym Goście z wydrukowanymi identyfikatorami będą mogli otrzymać etui na identyfikator oraz pakiet materiałów dla odwiedzających.
Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja odbędzie się w dniach 5-6 marca w nowej lokalizacji, czyli w Centrum Targowo-Kongresowym Global EXPO, przy ul. Modlińskiej 6D: wskazówki dojazdu.
Targi czynne są w godzinach: 5 marca godz. 09.00- 17.00, 6 marca godz. 09.00-16.00. Zapraszamy!


 

dotpay

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze

Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Sauermann-Kimo, Presys, Audio Precision, GW Instek, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Meatest, DeltaOhm.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00