22 831 25 21 merserwis@merserwis.pl

DotPay - Zapłać za miernik lub usługę przelewem, kartą lub BLIKiem!

Wychodząc naprzeciw sugestiom i potrzebom naszych Klientów, od teraz umożliwiamy wygodne płatności online za aparaturę kontrolno-pomiarową oraz świadczone usługi (wzorcowanie, naprawy, szkolenia itd.) za pośrednictwem bezpiecznej i popularnej w Polsce platformy płatności DotPay.

Oznacza to, że nasi Klienci mają możliwość wykonania szybkich przelewów online, płatności kartami płatniczymi oraz za pomocą technologii BLIK. To kolejne udogodnienie po możliwości leasingu mierników skierowane bezpośrednio dla wygody i potrzeb naszych Klientów.

Kto może skorzystać z usługi DotPay? 

Tak jak w przypadku wszystkich innych transakcji, nasze usługi świadczymy tylko i wyłącznie dla zarejestrowanych i aktywnych firm czy instytucji. Osoby indywidualne nie mogą dokonać zakupu aparatury oraz usług za pośrednictwem naszej firmy. W przypadku, gdy osoba indywidualna nieopatrznie zapłaci za przedmiot, a my nie będziemy w stanie wystawić faktury - środki zostaną w całości zwrócone na kartę/konto Klienta.

Jak zapłacić za miernik czy usługę za pomocą DotPay?

Żeby wykonać płatność za wybraną aparaturę lub usługę należy skorzystać z formularza kontaktu/zamówienia na podstronie produktu i zaznaczyć w sposobie płatności opcję DotPay. Można również wyrazić taką potrzebę bezpośrednio w korespondencji e-mailowej z danym Działem. Po przesłaniu formularza zweryfikujemy dostępność oraz opis produktu i jeżeli wszystko będzie zgodne z rzeczywistością (opis/cena/dostępność), w odpowiedzi na przesłany formularz odsyłamy wygenerowany, indywidualny link do płatności za pomocą platformy. Przy płatności kartą płatniczą wymagane jest podanie kodu CVV2/CVC2 podanego na odwrocie karty. Kod CVV2/CVC2 to trzy ostatnie cyfry umieszczone na odwrocie karty płatniczej. Przy zakupach internetowych podanie kodu CVV2/CVC2 jest wymagane w celu weryfikacji posiadacza karty przez Dotpay.pl.

Po sfinalizowaniu zapłaty zostanie wystawiona faktura VAT, a aparatura wraz z fakturą zostanie przesłana zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami czy preferencjami zaznaczonymi w formularzu.

W najbliższym czasie postaramy się ułatwić i uprościć możliwość płatności bezpośrednio z naszej strony.


 

 

 

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 04 lipiec 2022 13:37
dotpay merserwis

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze


Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Sauermann-Kimo, Presys, Audio Precision, GW Instek, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Meatest, DeltaOhm.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00