22 831 25 21  22 831 42 56  merserwis@merserwis.pl

Mierniki instalacji elektrycznych Metrel Eurotest ze specjalnym rabatem!

Szukasz wielofunkcyjnego miernika instalacji elektrycznej w dobrej cenie? To bardzo dobrze się składa, ponieważ do najczęściej wybieranych mierników instalacji przez profesjonalistów, elektryków i instalatorów - Metrel serii Eurotest - przyznajemy specjalny, dodatkowy rabat od podanych na stronie cen. Napisz szybko do nas zapytanie, a my błyskawicznie przygotujemy indywidulaną ofertę na dany przyrząd w super niskiej cenie! Powyższa promocja obowiązuje tylko do 23.12.2017 lub do wyczerpania zapasów promocyjnych i obejmuje poniższe modele mierników instalacji Metrel Eurotest. Nie czekaj - lepszej oferty na urządzenia pomiarowe tej klasy nie znajdziesz! :)

Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym Działem Handlowym, który specjalnie dla Ciebie przedstawi indywidualną ofertę na poniższe, wybrane mierniki instalacji elektrycznych Eurotest - najczęściej wybieranych przez elektryków. Specjalny, dodatkowy rabat jest udzielany od końcowych cen podanych na stronie www.merserwis.pl

22 831 25 21 22 831 42 56 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mierniki instalacji Metrel Eurotest objęte promocjąMetrel MI 3155
EurotestXD
Nowość: Metrel MI 3155 EurotestXD to najbardziej zaawansowany przyrząd pomiarowy dostępny na rynku. Został zaprojektowany m.in. z myślą o dokładnych i szybkich pomiarach obiektów przemysłowych. Miernik wyróżnia ergonomiczny kształt, niezwykle intuicyjny interfejs, rozbudowany organizer pamięci, dowolnie programowalne testy automatyczne AutoSequence® oraz kolorowy, dotykowy ekran pozwalający na szybkie i intuicyjne sterowanie dostępnymi funkcjami. Tester wykonuje pomiary zgodnie z wymaganiami normy IEC/PN-EN 61557 oraz pozwala wykonywać pomiary w oparciu o wymagania norm powiązanych (np. IEC/PN-HD 60364-6 czy IEC/PN-HD 60364-4-41).
  Metrel MI 3152
EurotestXC
Dotykowy wyświetlacz, wbudowane testy automatyczne, możliwość wykonywania pomiarów w sieciach IT i rozbudowana struktura pamięci pozwalają na szybkie i bardzo wygodne wykonanie niezbędnych pomiarów, a bogate wyposażenie standardowe wersji EU (m.in. oprogramowanie do tworzenia raportów czy cęgi do pomiaru rezystancji uziemienia metodą dwucęgową) sprawia, że miernik ten jest jednym z liderów rynku tego typu aparatury w Polsce.
Metrel MI 3152 H
EurotestXC 2,5 kV
Dotykowy wyświetlacz, wbudowane testy automatyczne, możliwość wykonania pomiaru rezystancji izolacji napięciem 2500V i rozbudowana struktura pamięci pozwalają na szybkie i bardzo wygodne wykonanie niezbędnych pomiarów zarówno instalacji niskiego napięcia jak i kabli energetycznych, a szerokie możliwości rozbudowy i dołączane w standardzie oprogramowanie do tworzenia raportów sprawiają, że przyrząd ten jest bardzo uniwersalnym narzędziem pomiarowym.
Metrel MI 3100 SE
EurotestEASI
Przyrząd do standardowych pomiarów instalacji elektrycznych wyposażony we wszystkie akcesoria niezbędne do tego typu badań. Szybkie wykonywanie pomiarów, pamięć wyników czy oprogramowanie do tworzenia raportów połączone z bardzo korzystnym stosunkiem ceny do oferowanych funkcjonalności i jakości wykonania sprawia, że to podstawowych zastosowań jest to miernik wręcz idealny.
Metrel MI 3102 BT
EurotestXE
Bezpośredni następca legendarnego miernika MI 2086 Eurotest 61557 - wzbogacony m.in. o pomiar impedancji pętli zwarcia bez wyzwolenia wyłącznika RCD, współpracę z aplikacjami mobilnymi, rozszerzoną strukturę pamięci czy nowe oprogramowanie do tworzenia raportów - przy jednoczesnym zachowaniu niezawodności i bogatych możliwości rozbudowy swojego poprzednika to od lat jeden z najczęściej wybieranych przyrządów pomiarowych tego typu w Polsce.
Metrel MI 3102H BT
EurotestXE 2,5 kV
Wielofunkcyjny miernik instalacji elektrycznych, z możliwością pomiaru rezystancji izolacji napięciem 2500V i wygodną strukturą pamięci pozwalający na szybkie i wygodne wykonanie niezbędnych pomiarów zarówno instalacji niskiego napięcia jak i kabli energetycznych, a szerokie możliwości rozbudowy i dołączane w standardzie oprogramowanie do tworzenia raportów sprawiają, że urządzenie to jest bardzo uniwersalnym narzędziem pomiarowym.
Metrel MI 3125
EurotestCOMBO
Najprostszy przyrząd do przeprowadzania okresowych i odbiorczych pomiarów instalacji elektrycznych. Brak pamięci i możliwości komunikacji z komputerem jest kompensowany prostotą obsługi, stosunkowo dużymi możliwościami i bardzo korzystną ceną przyrządu. W promocji dostępny w wersji ST (bez zestawu do badania rezystancji uziemienia) lub wersji EU (z zestawem do badania rezystancja uziemienia).

 

0/10

0/9

Pro forma Za pobraniem Na miejscu DotPay

Płatność przelewem na podstawie wystawionej faktury profoma na podane w formularzu dane. Do przesyłki dołączamy fakturę VAT.

Płatność u kuriera przy odbiorze przesyłki. Do paczki dołączamy fakturę VAT.

Płatność dokonywana na miejscu w salonie Merserwis przy ul. Gen. Wł. Andersa 10 w Warszawie. Możliwość płatności kartą płatniczą i gotówką. Wystawiamy fakturę VAT.

Przy zaznaczeniu opcji zostanie wygenerowany link do płatności w systemie DotPay (płatności kartą płatniczą, przelewem, BLIK) i przesłany na podany adres e-mail po zakończonej usłudze.

Kurier DPD Odbiór osobisty Własny kurier Inny

Przy wyborze płatności na podstawie faktury pro forma koszt kuriera wynosi 17 zł netto; przy opcji za pobraniem koszt kuriera to 27 zł netto.

Niestandardowy sposób dostawy ustalony indywidualnie z Działem Handlowym Merserwis.

Możliwość odbioru osobistego zamówienia w salonie Merserwis przy ul. Gen. Wł. Andersa 10 w Warszawie od pn. do pt. w godzinach od 8 do 16.

Możliwość zlecenia własnego kuriera po odbiór zamówienia.

Taki jak na fakturze Inny Odbiór osobisty

0/9

Akceptuję regulamin sprzedaży Merserwis.

Zamówienie zostanie zrealizowane po weryfikacji przez Dział Handlowy Merserwis. W momencie, gdy cena lub dostępność będzie odbiegała od informacji na stronie, czy od stanu magazynowego, poinformujemy niezależnie o tym fakcie, przedstawiając aktualną ofertę. Po zaakceptowaniu warunków w niej przedstawionych, przystąpimy do realizacji zamówienia.

Na podany w formularzu adres e-mail przygotujemy dla Państwa szczegółową ofertę cenową, wraz z informacjami o aktualnej dostępności i terminie realizacji. Po zaakceptowaniu warunków w niej przedstawionych przystąpimy do dalszej realizacji.

Wybierając tę opcję skontaktujemy się z Państwem na podane w formularzu dane w celu ustalenia dogodnego terminu zaprezentowania wybranego asortymentu oraz dostępności przyrządów w naszym salonie.

Po zapoznaniu się z pytaniem przez specjalistę od tego asortymentu, skontaktujemy się tak szybko jak będzie to możliwe na podane powyżej dane.

Jeśli potrzebują Państwo szkolenia z wybranego asortymentu, prosimy o wypełnienie formularza. Skontaktujemy się w celu ustalenia możliwości i dogodnego terminu szkolenia. Szczegóły szkoleń są dostępne na naszej stronie w sekcji Szkolenia.

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności w celu kontaktu i przesłania informacji handlowej.

 

dotpay

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze

Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Kimo/Sauermann, Presys, Audio Precision, GW Instek, Circutor, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Keysight.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg, Meatest i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00