22 831 25 21  22 831 42 56  merserwis@merserwis.pl

Do końca wakacji -5% na mierniki Metrel Eurotest oraz -20% na kalibrację luksomierzy i tachometrów

Wyjątkowa okazja, aby przeprowadzić wzorcowanie swojej aparatury pomiarowej. Do końca sierpnia (31.08) 2017 roku przygotowaliśmy specjalny rabat na kalibrowanie luksomierzy oraz tachometrów w naszym Laboratorium Wzorcującym.

Wystarczy wpisać specjalny kod w formularzu na naszej stronie, lub podać go w wiadomości mailowej, aby obniżyć koszt kalibracji miernika aż o 20%! Kod rabatowy uprawniający do promocyjnej zniżki na wzorcowanie mierników znajduje się w dalszej części artykułu. Skorzystajcie koniecznie!

Kod rabatowy 20%: KALIBRACJA

Aby zlecić wzorcowanie miernika wystarczy przejść na stronę z instrukcją postępowania krok-po-kroku (kod rabatowy należy wpisać w formularzu elektronicznym, podać osobiście w salonie Merserwis lub wysyłając go wraz ze zleceniem drogą mailową). Standardowy czas realizacji usługi trwa od 3 do 5 dni roboczych.


Zachęcamy również do kontaktu bezpośredniego z Laboratorium Wzorcującym Merserwis:

E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon: 22 531 00 87
Czat z Laborantem: W prawym, dolnym rogu naszej strony

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat wzorcowania mierników? Sprawdź koniecznie nasze artykuły na ten temat:

Wakacyjna promocja na mierniki firmy Metrel z serii EuroTest. Wielofunkcyjne mierniki EuroTest są wynikiem nowej generacji przyrządów pomiarowych. Do końca wakacji od cen promocyjnych można uzyskać dodatkowy rabat -5%.


Sprawdź koniecznie szeroki wachlarz wielofunkcyjnych mierników serii EuroTest firmy Metrel TUTAJ.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2017 roku.
Zamówienia, zapytania ofertowe oraz szczegółowe informacje na temat promocji i przyrządów Metrel udziela Dział Handlowy Merserwis pod numerem telefonu: 22 531 00 96 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Regulamin promocji

Promocja jest zorganizowana przez firmę Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k. Oferta promocyjna skierowana jest do odbiorców końcowych i obejmuje wybrany asortyment Metrel.

Promocja obowiązuje do 31 sierpnia 2017 roku lub do wyczerpania zestawów promocyjnych. Firma Merserwis zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia promocji w momencie wyczerpania stanów magazynowych z zestawów promocyjnych wymienionych powyżej.
dotpay

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze

Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Kimo Instruments, Audio Precision, Circutor, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Keysight.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, Era Gost, RelPol, Tanel, Budenberg, Meatest i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie aparatury kontrolno-pomiarowej i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Salon Sprzedaży: Pon. - Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon. - Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Wzorcujące: Pon. - Pt. 8:00-16:00