22 831 25 21  22 831 42 56  merserwis@merserwis.pl

Regulamin promocji Door-to-Door

Promocja polega na zaoferowaniu Klientom Laboratorium Wzorcującego Merserwis możliwości skorzystania z usług kurierskich od drzwi do drzwi (Door-to-Door), polegających na odebraniu przesyłki z pod wskazanego przez Klienta adresu na terenie Polski oraz dostarczenia po wykonaniu usługi pod wskazany adres na terenie Polski przyrządów za opłatą w wysokości 1+1 zł netto, na zasadach i po spełnieniu poniższych warunków:
  • Wartość zamówienia na usługi wzorcowania musi przekroczyć Kwotę 150 zł netto (po uwzględnieniu rabatu) i dotyczy tylko usług świadczonych przez Laboratorium Wzorcujące Merserwis (m.in. nie dotyczy wzorcowania PCA).
  • Maksymalne wymiary paczki to 120x60x60 cm.
  • Całkowita masa przesyłki nie może przekraczać 30 kg.
  • Klient sam pakuje i przygotowuje przesyłkę z przyrządami do wzorcowania, którą następnie odbiera od niego kurier. W chwili realizowania odbioru, przesyłka musi być spakowana.
  • Na paczkę należy przykleić list przewozowy, który jest wysyłany do klienta przez firmę Merserwis. W przypadku braku listu zostanie naliczona dodatkowa opłata 15 zł netto za wypisanie listu przez kuriera.
  • W przypadku nieodebrania przesyłki z winy klienta w ustalonym wcześniej terminie, zobowiązuje się on pokryć koszty ponownego odbioru, jeśli zostaną naliczone przez spedytora.
  • Organizator promocji oraz spedytor nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenia miernika spowodowane niewłaściwym zapakowaniem przyrządu.
  • Dodatkowe usługi świadczone przez spedytora i nie przewidziane w regulaminie będą doliczone do faktury zgodnie z aktualnym cennikiem spedytora (m.in. usługi typu: płatność przy odbiorze, dostarczenie opakowania spedytora, dostawa w sobotę itp).

 

dotpay

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze

Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Kimo Instruments, Audio Precision, Circutor, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Keysight.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, Era Gost, RelPol, Tanel, Budenberg, Meatest i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie aparatury kontrolno-pomiarowej i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Salon Sprzedaży: Pon. - Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon. - Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Wzorcujące: Pon. - Pt. 8:00-16:00