22 831 25 21  22 831 42 56  merserwis@merserwis.pl
Pomiary wentylacji balometrem

Regulamin promocji Door-to-Door

Promocja polega na zaoferowaniu Klientom Laboratorium Badawczo-Wzorcującego Merserwis możliwości skorzystania z usług kurierskich od drzwi do drzwi (Door-to-Door), polegających na odebraniu przesyłki spod wskazanego przez Klienta adresu na terenie Polski oraz dostarczenia po wykonaniu usługi pod wskazany adres na terenie Polski przyrządów za opłatą w wysokości 1+1 zł netto, na zasadach i po spełnieniu poniższych warunków:
  • Wartość zamówienia na usługi wzorcowania musi przekroczyć kwotę 150 zł netto (po uwzględnieniu rabatu) i dotyczy tylko usług świadczonych przez Laboratorium Badawczo-Wzorcujące Merserwis (m.in. nie dotyczy wzorcowania akredytowanego - PCA).
  • Cena promocyjna dotyczy tylko jednej paczki, w której znajduje się przyrząd podlegający wzorcowaniu za min. 150 zł netto. Kolejne paczki nadane w ramach jednej usługi, które nie spełniają tego wymogu zostaną objęte opłatą 17 zł netto za paczkę (standardowy koszt przesyłki kurierskiej). Kwota zostanie doliczona do zleconej usługi.
  • Maksymalne wymiary paczki to 120x60x60 cm (nie dotyczy wzorcowania balometrów).
  • Całkowita masa przesyłki nie może przekraczać 15 kg.
  • Klient sam pakuje i przygotowuje przesyłkę z przyrządami do wzorcowania, którą następnie odbiera od niego kurier. W chwili realizowania odbioru, przesyłka musi być spakowana.
  • Na paczkę należy przykleić list przewozowy, który jest wysyłany do klienta przez firmę Merserwis. W przypadku braku listu zostanie naliczona dodatkowa opłata 15 zł netto za wypisanie listu przez kuriera
  • W przypadku nieodebrania przesyłki z winy klienta w ustalonym wcześniej terminie, zobowiązuje się on pokryć koszty ponownego odbioru, jeśli zostaną naliczone przez spedytora.
  • Organizator promocji oraz spedytor nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenia miernika spowodowane niewłaściwym zapakowaniem przyrządu.
  • Dodatkowe usługi świadczone przez spedytora i nie przewidziane w regulaminie będą doliczone do faktury zgodnie z aktualnym cennikiem spedytora (m.in. usługi typu: płatność przy odbiorze, dostarczenie opakowania spedytora, dostawa w sobotę itp.).

 

Ostatnio zmienianyśroda, 30 wrzesień 2020 09:44
dotpay

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze


Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Sauermann-Kimo, Presys, Audio Precision, GW Instek, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Meatest, DeltaOhm.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00