22 831 25 21  22 831 42 56  merserwis@merserwis.pl

Merserwis na Forum Wentylacja i Automaticon 2017

Uprzejmie informujemy, że w najbliższym czasie odbędą się dwa bardzo ważne wydarzenia dla branży HVAC jak i branży elektrycznej, energetycznej i automatyki.

Już 7 marca rozpoczyna się 15. edycja targów Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2017 w Warszawie, która od piętnastu lat przyciąga setki wystawców i tysiące zwiedzających, zainteresowanych najnowszymi technologiami i trendami w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji. Firma Merserwis pojawi się na tym wydarzeniu prezentując bogatą ofertę przyrządów kontrolno-pomiarowych francuskiej firmy Kimo Instruments, której rozwiązania są z powodzeniem stosowane na całym świecie. Na naszym stoisku, wysoko wykfalifikowana kadra będzie służyć pomocą w dobrze odpowiedniego przyrządu do instalacji, zaprezentuje mierniki w działaniu i przedstawi bardzo korzystną ofertę na prezentowane przyrządy.
Oprócz tego nasza firma będzie po raz pierwszy jednym z uczestników specjalnej sekcji targów jaką jest "Strefa Instalatora", gdzie w praktyce będzie można zapoznać się z przyrządami, nauczyć sie dokonywać poprawnych pomiarów wentylacji za pomocą, np. balometru DBM610.

W związku z tym wydarzeniem posiadamy pulę bezpłatnych zaproszeń na targi dla naszych Klientów. Jeżeli są Państwo zainteresowani odwiedzeniem nas na targach prosimy o kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a w odpowiedzi otrzymają Państwo specjalne zaproszenie umożliwiające wejście na targi całkowicie za darmo! Liczba zaproszeń ograniczona.

W skrócie:
7-8 marca Targi Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja
Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska
ul. Marsa 56c, 04-242 Warszawa
Zapraszany na stoisko nr 35 Merserwis - KIMO Instruments

Więcej informacji dostępne na stronie organizatora: www.forumwentylacja.pl


Oprócz tego, już w kolejnym tygodniu (14-17 marca) będziemy obecni na targach Automaticon w Warszawie. To wydarzenie przyciąga co roku od 23 lat kilkuset wystawców i kilkanaście tysięcy zwiedzających, zainteresowanych nowościami i trendami w dziedzinie elektryki, energetyki i automatyki. Nie mogło nas również i tu zabraknąć. Będziemy obecni na stoisku nr C 20 w hali 1, prezentując rozwiązania takich producentów jak Metrel, Kimo, Hanyoung, Presys itd. Wśród przedstawianych urządzeń znajdą się najnowocześniejsze rozwiązania i mierniki instalacji elektrycznych, analizatory jakości energii i mocy, mierniki bezpieczeństwa urządzeń PAT, przyrządy przenośne dla elektryki, ponadto znajdzie się aparatura laboratoryjna, np. kalibratory, mierniki do pomiarów w branży HVAC, regulatory, przetworniki i zaawansowane rejestratory zarówno wielokanałowe jak i pojedyncze, bezprzewodowe.

W skrócie:
14-17 marca Automaticon
EXPO XXI WARSZAWA
01-222 Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14 (Wola, wjazd ul. Bema od ul. Kasprzaka)
Godziny otwarcia Targów dla publiczności: 14.03.2017 – 16.03.2017 9.00 – 17.00; 17.03.2017 9.00 – 15.00
Zapraszamy na stoisko Merserwis C 20 HALA 1

Więcej informacji dostępne na stronie organizatora: www.automaticon.pl

 

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze

Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Kimo Instruments, Audio Precision, Circutor, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Keysight.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, Era Gost, RelPol, Tanel, Budenberg, Meatest i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie aparatury kontrolno-pomiarowej i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Salon Sprzedaży: Pon. - Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon. - Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Wzorcujące: Pon. - Pt. 8:00-16:00