22 831 25 21  22 831 42 56  merserwis@merserwis.pl

Metrel Eurotest - Dowiedz się jak wydłużyć gwarancję do 3 lat!

Regulamin uczestnictwa w programie "Metrel EUROTEST Gwarancja na 3 lata"

Organizatorem programu jest Merserwis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą: ul. Gen. Wł. Andersa 10, 00-201 Warszawa.

Celem programu jest wydłużenie standardowego okresu gwarancji na nowe, wielofunkcyjne mierniki instalacji firmy Metrel Eurotest o dodatkowy rok, na łączny okres 3 lat.

Programem objęte są wielofunkcyjne mierniki instalacji Eurotest, modele: Eurotest MI 3102 BT EurotestXE IT i MI 3102H BT EurotestXE 2,5 kV, MI 3100 SE EurotestEASI oraz MI 3125 EurotestCOMBO dostępne w sprzedaży od 01.11.2016 i zakupione w sieci sprzedaży Merserwis.

Warunkiem uczestnictwa w programie i skorzystanie z dodatkowej rocznej gwarancji jest co najmniej dwukrotne wykonanie odpłatnej usługi wzorcowania wielofunkcyjnego miernika instalacji elektrycznych Eurotest w Laboratorium Wzorcującym Merserwis przed upływem 24 miesięcy licząc od daty zakupu, zgodnie z poniższym harmonogramem.

W przypadku nie wykonania usługi serwisowej zgodnie z regulaminem uczestnictwo w programie zostaje automatycznie anulowane.

Przedłużona, roczna gwarancja realizowana jest zgodnie z warunkami gwarancji opublikowanymi na stronie: www.merserwis.pl/gwarancja.html z wykluczeniem pkt. 4 tych warunków.

Usługi serwisowe oraz wzorcowanie realizowane są zgodnie z warunkami realizacji usług Serwisu i Laboratorium wzorcującego Merserwis, opublikowanych na stronie www.merserwis.pl

Koszt wykonania usługi wzorcowania wynosi: 352 zł netto + 23%VAT i obejmuje:
  • Dostawę Kurierem Door-to-Door (od Klienta do Laboratorium i z Laboratorium do Klienta)
  • Przegląd techniczny
  • Wykonanie adiustacji miernika w przypadku konieczności oraz aktualizacji firmware
  • Wykonanie wzorcowania wielofunkcyjnego miernika instalacji obejmującego: sprawdzenie wskazań miernika przy pomiarach: rezystancji izolacji dla wszystkich zakresów napięć, parametrów wyłączników RCD, rezystancji uziemienia, impedancji pętli zwarcia/impedancji linii, napięć i prądów
  • Naprawę bądź wymianę elementów objętych gwarancją
Na czas wykonywania usługi opisanej w pkt. 8 Klient może wypożyczyć na preferencyjnych warunkach finansowych (całkowity koszt wypożyczenia 1 zł netto) przyrząd zastępczy (w sytuacji gdy taki przyrząd jest aktualnie dostępny). Liczba przyrządów zastępczych jest ograniczona.

Termin realizacji usługi serwisowej realizowanej przez Merserwis wynosi ok. 5 dni roboczych (do maks. 14 dni). W przypadku konieczności wykonania usługi poza siedzibą Merserwis termin może być dłuższy i ustalany jest indywidualnie.

 

 

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze

Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Kimo Instruments, Audio Precision, Circutor, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Keysight.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, Era Gost, RelPol, Tanel, Budenberg, Meatest i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie aparatury kontrolno-pomiarowej i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Salon Sprzedaży: Pon. - Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon. - Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Wzorcujące: Pon. - Pt. 8:00-16:00