22 831 25 21 merserwis@merserwis.pl

Sprawdź kamerę Hikmicro - Możesz ją zwrócić w ciągu 7 dni

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą nową usługę - możliwość przetestowania kamer termowizyjnych Hikmicro! Dzięki temu rozwiązaniu, macie Państwo możliwość zwrotu kamery w ciągu 7 dni od daty zakupu. Oferujemy szeroką gamę modeli, które umożliwią dokładne i precyzyjne badanie temperatury w różnych warunkach. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Szczegóły regulaminu znajdują się poniżej.


Regulamin zwrotu kamer Hikmicro zakupionych w sieci dystrybucji Merserwis
  1. Firma Merserwis Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Warszawie udostępnia możliwość zwrotu kamery termowizyjnej firmy Hikmicro zakupionej w Merserwis przez odbiorcę końcowego, któremu takie uprawnienia nie przysługują z tytułu osobno obowiązujących i określających to przepisów lub regulaminów.
  2. Okres zwrotu urządzenia, licząc od dnia zakupu (lub daty dostawy) wynosi 7 dni.
  3. Z uprawnienia do zwrotu można skorzystać wyłącznie jeden raz w okresie obowiązywania regulaminu.
  4. Zwrot kamery kupionej bezpośrednio w lokalu firmy Merserwis możliwy jest tylko za dodatkową zgodą osoby sprzedającej i uwzględnieniu takiej informacji w uwagach faktury.
  5. Kamera nie powinna nosić śladów użytkowania wykraczających poza zakres niezbędny do zapoznania się z działaniem i użytkowaniem urządzenia
  6. Zwrot Kamery należy dokonać wraz z dostarczonymi opakowaniami i wyposażeniem z nią dostarczonym.
  7. W przypadku nie spełnienia punktów 5 oraz 6 użytkownik może otrzymać osobną wycenę - wynikająca z obniżenia wartości urządzenia, co spowoduje zmniejszenie kwoty zwrotu za wypożyczoną Kamerę.
  8. Każdorazowa decyzja określona w pkt 7 zostanie zakomunikowana i uzasadniona nabywcy po wykonaniu oględzin zwróconej kamery.
  9. W przypadku braku zwrotu kamery w terminie 3 dni roboczych po upłynięciu 7 dni od daty zgodnej z punktem 2, możliwość zwrotu zostaje wyłączona.

Modele objęte promocją:
Imię i nazwisko / Firma *
Telefon *
E-mail *Adres e-mail
Który model Cię interesuje? *

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności w celu kontaktu i przesłania informacji handlowej.

Ostatnio zmienianyczwartek, 27 kwiecień 2023 10:41
dotpay merserwis

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze, kalibratory

Aparaturę dla branży energetycznej: analizatory jakości energii, pomiary uziemień, pomiary izolacji WN

Aparaturę do pomiarów środowiskowych: anemometry, mierniki temperatury, kamery termowizyjne

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Sauermann-Kimo, Presys, Audio Precision, GW Instek, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Meatest, DeltaOhm.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00