22 831 25 21 merserwis@merserwis.pl

Gotowe zestawy do pomiarów izolacyjności akustycznej

W celu uproszczenia procesu kompletowania odpowiedniej aparatury pomiarowej przygotowaliśmy gotowe zestawy, przeznaczone do pomiarów Izolacyjności od dźwięków powietrznym i uderzeniowych. Stworzone przez nas zestawy sprawdzą się zarówno podczas pomiarów terenowych przy wyznaczaniu izolacyjności konkretnych przegród, jak i w badaniach laboratoryjnych skupiających się na wyznaczeniu izolacyjności akustycznej materiałów.

Wykorzystane w zestawach urządzenia spełniają wymagania postawione przez normy ISO 140-4, ISO 16283 i ISO 3382, dotyczące aparatury do pomiarów izolacyjności akustycznej oraz czasu pogłosu.

Zestawy wyposażone zostały we wszelkie niezbędne akcesoria, takie jak statywy, przewody połączeniowe i pokrowce transportowe, oraz świadectwa wzorcowania, tak by pomiary można było rozpocząć niezwłocznie po otrzymaniu sprzętu.

Każdy zestaw objęty jest dodatkowym szkoleniem produktowym, poświęconym obsłudze aparatury wraz z teoretycznym i praktycznym przygotowaniem do pomiarów zgodnie z procedurami opisanymi w normach.

Zalety zakupu zestawu


Gotowy zestaw pomiarowy

Nasze zestawy zawierają aparaturę pomiarową wraz ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami, takimi jak stojaki, przewody połączeniowe czy walizki transportowe.

Szkolenie produktowe

Szkolenia odbywają się w zakresie obsługi sprzętu oraz przygotowania teoretycznego i praktycznego do przeprowadzania pomiarów i analizy wyników.

Zgodność z normami

Przygotowane zestawy w pełni spełniają wymagania stawiane przez normy branżowe i obowiązujące akty prawne, pozwalając na poprawne przeprowadzanie pomiarów.

Różnorodność producentów

Wykorzystanie aparatury różnych producentów pozwala na optymalizację pod kątem parametrów, spełnianych wymagań i końcowej ceny zestawu. Wszystkie urządzenia są w pełni kompatybilne.

Raporty pomiarowe i arkusze kalkulacyjne

Zestaw obejmuje gotowe arkusze kalkulacyjne i wzory raportów pomiarowych, pozwalające na łatwą analizę i przygotowanie i obróbkę wyników.Dowiedz się więcej i wybierz swój zestaw
lub skontaktuj się z nami:
Zainteresowała Cię oferta lub chcesz poznać
szczegóły? Skontaktuj się ze specjalistą!

Robert Maćkowiak

Specjalista ds. Akustyki

Zadzwoń 22 531 00 80
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ostatnio zmienianyczwartek, 06 październik 2022 13:54
dotpay merserwis

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze


Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Sauermann-Kimo, Presys, Audio Precision, GW Instek, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Meatest, DeltaOhm.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00