22 831 25 21 merserwis@merserwis.pl

Audio Precision APx 6.0 - Nowa wersja oprogramowania

Audio Precision opublikowało nową wersję oprogramowania APx 6.0 wspierającego wielokanałowe wejścia oraz pozwalającego na jednoczesny pomiar do 16 torów cyfrowych oraz 8 torów analogowych sygnałów audio dzięki dodanej funkcji multi input.

Pozwala w analizatorach modułowych serii APx 5xx oraz APx 515 na uruchomienie dodatkowego, niedostępnego dotychczas drugiego rodzaju (jednocześnie) wejścia sygnałowego. Dzięki temu zyskujemy możliwość, np. wykonania jednoczesnego pomiaru tradycyjnymi mikrofonami analogowymi oraz za pomocą PDM 16 i macierzy (zespołu) mikrofonów. W przypadku mikrofonów cyfrowych, otrzymamy wynik prezentujący czułość i wzmocnienie każdego kanału oraz zależność pomiędzy wejściami cyfrowymi i analogowymi.

Tryb multi input dostępny jest z poziomu Sekwencji oraz Bench Mode i pozwala na wykonanie wszystkich niezbędnych pomiarów wykorzystywanych do weryfikacji mikrofonów. Uwzględnia to nowe funkcje wprowadzone w APx 5.3: Transferu oraz dwukanałowej analizy FFT. Funkcja transferu w połączeniu z multi input pozwala na kompleksowe porównanie sygnałów (magnitude, phase) oraz zależności między kanałami analogowymi i cyfrowymi.

Dla analizatorów posiadających wyjścia analogowe i cyfrowe, funkcja pozwala na jednoczesną weryfikację i pomiar tych wyjść, zarówno w zastosowaniu laboratoryjnym jak i produkcyjnym.

Nowe funkcję, wraz z wprowadzonym niedawno modułem PDM 16 mogą okazać się szczególnie przydatne do weryfikacji inteligentnych głośników, smartfonów, zestawu Bluetooth i innych cyfrowych produktów audio.

Nowe wersja oprogramowania dostępna jest bezpłatnie dla posiadaczy analizatorów APx, którzy zakupili je z oprogramowaniem APx 5.0 w okresie Grudzień 2018 - Listopad 2020.

Informujemy, że z dniem 1 listopada 2020 program bezpłatnej aktualizacji został zakończony

W przypadku użytkowników analizatorów Legacy ze starszą wersją oprogramowania APx 4.x (oraz wcześniej) wymagane jest posiadanie nowej wersji Keybox oraz aktywnego pakietu aktualizacji oprogramowania APx oferowanego przez dystrybutorów AP. Oprogramowanie APx 6.0 wymaga systemu Windows 10 w wersji 64 bitowej.

Więcej informacji na temat aktualizacji do oprogramowania: APx 4.6, APx 5.0 oraz możliwości uzyskania nowego klucza sprzętowego Keybox zamieściliśmy w dedykowanym mini poradniku: Zmiany w oprogramowaniu APx i kluczach sprzętowych.

Zainteresowała Cię oferta lub chcesz poznać
szczegóły? Skontaktuj się ze specjalistą!

Robert Maćkowiak

Specjalista ds. Akustyki

Zadzwoń 22 531 00 80
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ostatnio zmienianywtorek, 05 lipiec 2022 07:40
dotpay merserwis

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze


Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Sauermann-Kimo, Presys, Audio Precision, GW Instek, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Meatest, DeltaOhm.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00