22 831 25 21 merserwis@merserwis.pl

Rejestratory Circutor Cir-e

Logo Circutor

Hiszpańska firma Circutor jest jednym z europejskich liderów branży efektywności energii elektrycznej. Jedną z najciekawszych propozycji producenta są przenośne analizatory do przeprowadzania audytu energetycznego, rejestracji parametrów sieci elektrycznej oraz rejestracji zdarzeń napięciowych serii Cir-e. Przyrządy te przede wszystkim cechują się niebywałą prostotą obsługi i bardzo atrakcyjną ceną w stosunku do ich możliwości. Podstawowym założeniem przy projektowaniu urządzenia było wyeliminowanie zbędnych elementów generujących koszty jednocześnie nie ograniczając funkcjonalności rejestratorów. Efektem jest kompaktowa, zwarta, pozbawiona wyświetlacza i zbędnych przycisków obudowa kryjąca w sobie zaawansowane technologicznie podzespoły, realizujące dokładne pomiary i rejestrację parametrów elektrycznych sieci elektroenergetycznych.

 

Cir-e3

Circutor Cir-e3Cir-e3 umożliwia pomiar i rejestrację podstawowych parametrów elektrycznych takich jak: napięcie, prąd, częstotliwość, moc, energia czynna i bierna, indukcyjna i pojemnościowa oraz takich elementów związanych z jakością energii jak THD w prądzie i napięciu, flicker (migotanie) PST, indywidualnych harmonicznych prądu i napięcia aż do pięćdziesiątej składowej. Cir-e3 pozwala na realizację dogłębnej analizy zużycia energii elektrycznej co z kolei pozwala na odpowiednią modernizację instalacji w celu ograniczenia zużycia energii czynnej jak i kompensację mocy biernej.

Cir-eQ

Circutor Cir-eQCir-eQ stoi na straży jakości napięcia zasilającego wychwytując i rejestrując wszelkie niekorzystne zdarzenia i anomalie napięciowe takie jak: wzrosty napięcia, zapady napięcia, stany nieustalone, asymetrię, nierównowagę, flicker (migotanie WA, PST) oraz mierzy współczynnik szczytu i harmoniczne w napięciu do pięćdziesiątej włącznie. Rzadko zdajemy sobie sprawę, że jedną z najczęstszych przyczyn awarii i uszkodzeń odbiorników elektrycznych jest niska jakość napięcia zasilającego, pierwszym krokiem do rozwiązania problemu jest jego prawidłowa identyfikacja do czego Cir-eQ stanowi idealne narzędzie.

 

Urządzenia wyposażone są w kartę SD, na której można dokonać zapisu danych z częstotliwością od minuty do 160 minut w przypadku Cir-e3, pozwalając jednocześnie na ciągłą rejestrację przez lata!

 

mgr inż. Marian Barszczyk

Ostatnio zmienianyśroda, 06 czerwiec 2018 10:08
dotpay

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze


Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Sauermann-Kimo, Presys, Audio Precision, GW Instek, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Meatest, DeltaOhm.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00