22 831 25 21 merserwis@merserwis.pl

Rozdanie nagród w konkursie Poznaj GW Insteka!

Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu Poznaj GW Insteka! Dzięki akcji promocyjnej kilkadziesiąt osób mogło przetestować przez 2 tygodnie wybrane urządzenie aparatury GW Instek oraz zdobyć nagrodę główną w postaci testowanego urządzenia. 

Wyniki konkursowe

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie oraz wysoki merytoryczny poziom recenzji zarówno pisemnych jak i audiowizualnych, postanowiliśmy przydzielić aż dwie nagrody główne. Zwycięzcami konkursu zostali:

Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wkład włożony w wykonanie testów. Pozostali uczestnicy, którzy przesłali recenzję wraz z danymi osobowymi otrzymali bon o wartości 50 zł na zakupy na platformie allegro.pl. 

Wszystkie recenzje przyczynią się do dalszego rozwoju produktów marki GW Instek w Polsce jak i na świecie. Recenzje produktów konkursowych znajdziesz pod linkiem: poznaj-gwinsteka.merserwis.pl/wyniki. Zachęcamy do zapoznania się z pełnymi opisami recenzentów.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą GW Instek - producenta profesjonalnej aparatury kontrolno-pomiarowej przeznaczonej m.in. dla szkół, uczelni, laboratoriów, warsztatów etc. Pełna oferta GW Instek.

Regulamin promocji

Organizatorem promocji był Merserwis Sp. z o.o. Sp. k., Andersa 10, 00-201 Warszawa. Pełny regulamin promocji znajdziesz tutaj.

 

Ostatnio zmienianywtorek, 05 lipiec 2022 12:02
dotpay merserwis

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze, kalibratory

Aparaturę dla branży energetycznej: analizatory jakości energii, pomiary uziemień, pomiary izolacji WN

Aparaturę do pomiarów środowiskowych: anemometry, mierniki temperatury, kamery termowizyjne

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Sauermann-Kimo, Presys, Audio Precision, GW Instek, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Meatest, DeltaOhm.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00