22 831 25 21 merserwis@merserwis.pl

Lato bez VAT! Wzorcowanie w wakacje tańsze o 23%! [PROMOCJA ZAKOŃCZONA]

Wyróżniony Lato bez VAT! Wzorcowanie w wakacje tańsze o 23%! [PROMOCJA ZAKOŃCZONA]
W okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2021 roku zorganizowaliśmy specjalną promocję w naszym Laboratorium Badawczo-Wzorcującym Merserwis. Dzięki promocji mogą Państwo zaoszczędzić aż 23% na wykonywanej usłudze! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i złożenia zlecenia usługi za pomocą formularza.

Zasady promocji

 1. Promocja dotyczy wykonania usługi wzorcowania określonego rodzaju urządzeń kontrolno-pomiarowych (patrz pkt. 3), wykonywanej w Laboratorium Badawczo-Wzorcującym Merserwis.
 2. Z promocji można skorzystać wybierając wzorcowanie w Planie Premium.
 3. Promocją objęte są wielofunkcyjne mierniki instalacji elektrycznych, mierniki RCD, pętli zwarcia, uziemienia oraz izolacji.
 4. Warunkiem skorzystania z promocji "lato bez vat" jest dostarczenie w określonym terminie sprawnego miernika z kompletem przewodów i naładowanymi bateriami, bez widocznych uszkodzeń i zgłoszeń o naprawach. W innym przypadku Laboratorium może odmówić wykonania usługi w ramach promocji i zaproponować wzorcowanie na standardowych warunkach.
 5. Każde urządzenie, spełniające wymagania promocji, zostanie objęte rabatem w wysokości 23% naliczonym od podstawowej ceny usługi (zobacz: cennik usług).
 6. Umożliwiamy wykonanie wzorcowania w trybie przyspieszonym: 24H/48H za dodatkową opłatą (100/50 zł netto za sztukę) - dopłata za wykonanie usługi w trybie przyspieszonym nie podlega promocji.
  UWAGA: usługa w trybie przyspieszonym będzie realizowana po uprzednim kontakcie z Laboratorium i rezerwacji terminu.
 7. W ramach promocji można skorzystać z usługi logistycznej Door-2-Door za 2zł netto - zadbamy o odbiór urządzeń i ich ponowne dostarczenie (zobacz: regulamin usługi D2D).
 8. Promocja nie łączy się z innymi akcjami rabatowymi.
 9. Promocja obejmuje nowe zlecenia, przekazane w terminie od 1 lipca do 31 sierpnia 2021 r.
 10. Pozostałe kwestie reguluje Regulamin świadczenia usług Laboratorium Merserwis. 

 

Ostatnio zmienianyczwartek, 02 wrzesień 2021 11:53
dotpay

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze


Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Sauermann-Kimo, Presys, Audio Precision, GW Instek, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Meatest, DeltaOhm.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00