22 831 25 21 merserwis@merserwis.pl

Balometr + anemometr Sauermann-Kimo w promocji!

Promocja na produkty Sauermann-Kimo! Balometr z autonomicznym manometrem Kimo DBM 620 w zestawie wraz z termoanemometrem wiatrakowym Kimo LV 130 w atrakcyjnej cenie.

Jako oficjalny dystrybutor marki Sauermann w Polsce oferujemy najczęściej wybierane urządzenia przez profesjonalistów z branży HVACR. Zamawiając urządzenia Kimo w poniższym zestawie możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych!

Promocja obowiązuje do 31.08.2020r. lub do wyczerpania dostępnych zestawów promocyjnych.


Zestaw IZestaw promocyjny Sauermann-Kimo
Balometr DBM 620 ze świadectwem wzorcowania i rurką Pitota + Termoanemometr LV 130S z tubą pomiarową.

Zestaw umożliwia kompleksowe wykonanie pomiarów zarówno na dużych anemostatach sufitowych (przy pomocy najnowocześniejszego na polskim rynku balometru DBM 620), jak i na małych anemostatach naściennych (przy wykorzystaniu wysokiej klasy anemometru LV 130S wyposażonego w specjalną tubę pomiarową o wymiarach 200x200 mm).

Dodatkowo w skład zestawu wchodzi rurka Pitota o dł. 30 cm, która wraz z odłączonym od balometru DBM 620 urządzeniem pomiarowym umożliwia zmierzenie przepływu również wewnątrz kanałów wentylacyjnych.

Promocja obejmuje:
  • Balometr DBM 620
  • Rurka Pitota
  • Termoanemometr LV 130S z tubą pomiarową
Cena katalogowa: 8 685 zł +23%VAT
Promocja do 31.08.20r.: 7 400 zł +23%VAT
Szczegóły...

Zestaw IIZestaw promocyjny Sauermann-Kimo
Zestaw 2: Balometr DBM 620 ze świadectwem wzorcowania + Statyw teleskopowy na kółkach

Zestaw pozwala na wykonanie pomiarów na dowolnych anemostatach sufitowych, również tych, które znajdują się wysoko. Dzięki specjalnemu statywowi na kółkach nie ma konieczności wchodzenia na drabinę, a pomiar jest dużo wygodniejszy, szybszy i bezpieczniejszy. 
Promocja obejmuje:
  • Balometr DBM 620 ze świadectwem wzorcowania
  • Statyw teleskopowy na kółkach

Cena katalogowa: : 8 520 zł +23%VAT
Promocja do 31.08.20r.: 7 200 zł +23%VAT
Szczegóły...


Pomiary wentylacji balometrem


Regulamin promocji

Promocja jest zorganizowana przez firmę Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Oferta promocyjna skierowana jest do odbiorców końcowych i obejmuje wybrany asortyment Sauermann-KIMO. Promocja obowiązuje do 31 sierpnia 2020 roku lub do wyczerpania zestawów promocyjnych. Wyżej wymienione zestawy stanowią całość wraz z podaną kwotą netto i nie mogą być rozdzielnym przedmiotem sprzedaży w rozumieniu promocji. Firma Merserwis zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia promocji w momencie wyczerpania stanów magazynowych z zestawów promocyjnych wymienionych powyżej. Promocje nie łączą się.

Zamówienia, zapytania ofertowe oraz szczegółowe informacje na temat promocji i przyrządów udziela Dział Handlowy Merserwis pod numerem telefonu: 22 531 00 96 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


E-mail*
NIP firmy*
0 (Maks. 10 Znaków)
Zestaw/Model*Prosimy o podanie wybranego zestawu/modelu z promocji

Rezerwacja przedmiotu nie oznacza jego dostępności w chwili wysłania formularza. Decyduje kolejność zgłoszeń i będziemy informować o dostępności w osobnej korespondencji. Rezerwacja trwa dwa dni. W przypadku braku zamówienia/kontaktu, zostanie anulowana.

Zarezerwuj! 

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 07 czerwiec 2021 11:24
dotpay

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze


Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Sauermann-Kimo, Presys, Audio Precision, GW Instek, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Meatest, DeltaOhm.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00