22 831 25 21 merserwis@merserwis.pl

I etap znoszenia obostrzeń COVID-19 w Merserwis

Szanowni Państwo, od samego początku pandemii związanej z wirusem COVID-19, podjęliśmy cały szereg czynności związanych z bezpieczeństwem i ochroną zdrowia, zarówno Państwa, jak i naszych pracowników. Zdajemy sobie sprawę, że wiele z nich mogło być w Państwa oczach uciążliwe, niezrozumiałe, może na wyrost - niemniej takie podejście pozwoliło nam praktycznie bez większych utrudnień organizacyjnych zachować ciągłość działania.

Co więcej, natychmiastowo podjęte i wdrożone strategie głównie w zakresie dostosowania obsługi Klienta, sprzedaży aparatury czy szkoleń, sprawiły, że w ten trudny okres w wielu firmach nie pozostawiliśmy naszych Klientów bez wsparcia.

Dziękujemy za szczególne bardzo duże zainteresowanie naszą ofertą szkoleń online, usługami wzorcowania w formule od drzwi do drzwi (Door to Door) oraz prezentacją aparatury, i wsparciem technicznym realizowanym zdalnie.

Dzięki Państwa zrozumieniu i cierpliwości, a z naszej strony determinacji, aby jak najmniej dać Państwu odczuć wszelkie niedogodności możemy przystąpić do kolejnego etapu znoszenia obostrzeń.

Tym samym chcielibyśmy zakomunikować powolny powrót do normalności. Salon Merserwis przy ul. Gen. Wł. Andersa w Warszawie zostanie otwarty dla Klientów. Będzie mogło przebywać w nim maks. do 3 osób jednocześnie.

Nasz Dział Obsługi Klienta zostanie zabezpieczony poprzez szyby oddzielające z pleksi. Personel poprzez przyłbice ochronne, a salon zostanie wyposażony w automatyczny system monitoringu temperatury ciała ludzkiego Dahua, który znajduje się w naszej ofercie.

Postanowiliśmy również ponownie uruchomić realizację szkoleń w naszej siedzibie, zapewniając przy tym ochronę w postaci masek, płynów dezynfekujących i separatorów z pleksi, tak aby zapewnić Państwu odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Kończąc nadmienimy tylko, że na terenie całej firmy rozmieszczone są wydajne oczyszczacze powietrza wyposażone w lampy UV nieprzerwanie stojąc na straży zdrowia nas wszystkich.

Dziękujemy za zrozumienie i życzymy Państwu zdrowia. Do zobaczenia na miejscu!

 

Ostatnio zmienianywtorek, 29 wrzesień 2020 13:59
dotpay

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze


Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Sauermann-Kimo, Presys, Audio Precision, GW Instek, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Meatest, DeltaOhm.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00