22 831 25 21  22 831 42 56  merserwis@merserwis.pl

Oscyloskopy, zasilacze, analizatory widma GW Instek w super promocjach!

 • Dział: Blog
Szanowni Państwo, będąc Valuable Added Partner marki GW Instek w Polsce, przedstawiamy niezwykle atrakcyjne oferty cenowe na wybraną aparaturę tego producenta. Firma GW Instek przez kilkadziesiąt lat wypracowywała sobie na całym świecie miano marki, która kojarzy się z ponadprzeciętną jakością swoich produktów w niezwykle atrakcyjnych cenach. Teraz mamy możliwość zaoferowania pełnej oferty GW Instek wzbogaconej o autoryzowany serwis, wsparcie i wzorcowanie w Polsce. A to tylko część możliwości jakie przewidujemy w najbliższym czasie w tym zakresie dla Państwa... Zachęcamy do skorzystania z aktualnych promocji.
Czytaj dalej...

Oscyloskopy wielofunkcyjne - Idealne rozwiązanie dla szkół, uczelni, warsztatów i laboratoriów

 • Dział: Blog
Jeszcze do niedawna aparat, Walkman/Discman/MP3, kamera, czy telefon były zupełnie osobnymi i niezależnymi urządzeniami. Dzisiaj wszystkie te funkcjonalności z powodzeniem zintegrowane są w jednym urządzeniu – smartfonie i trudno uwierzyć, że kiedyś było inaczej. Na tej zmianie chociaż stracili zapewne producenci, ogromny komfort zyskali użytkownicy.

Pomimo, że rynek aparatury pomiarowej jest skierowany znacznie częściej do użytkowników profesjonalnych niż typowych konsumentów i rządzi się on swoimi prawami, także tutaj coraz częściej mamy do czynienia z integrowaniem funkcjonalności w jednym urządzeniu. Od dłuższego już czasu oferowane są oscyloskopy z, np. wbudowanym generatorem arbitralnym przebiegów, łącząc funkcje dwóch urządzeń w jednym. Ostatnio dużą popularnością cieszą się również modele z wbudowanym zasilaczem. Konkurencja na rynku oscyloskopów, zmusza firmy do coraz większych innowacji, co w przypadku firmy GW Instek doprowadziło do opracowania nowej serii oscyloskopów MDO-2000EG oraz MDO-2000EX, oferujących niedostępny dotąd stopień integracji funkcjonalności w oscyloskopie. W poniższym artykule spróbujemy przybliżyć te dwie serie oscyloskopów, a następnie odpowiedzieć sobie na pytanie: czy tyle funkcjonalności oscyloskopu jest warte rozważenia przy zakupie?
Czytaj dalej...

Automaticon 2019 - Zapraszamy na stoisko D6 (Hala 1)

 • Dział: Blog
Szanowni Klienci, przypominamy o jubileuszowych, XXV Międzynarodowych Targach Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON, które odbędą się w Warszawie w Centrum EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14, w dniach 26 – 29 marca 2019 r. Mamy przyjemność zaprosić Państwa na nasze stoisko - D6 w Hali nr 1.

 • W tym roku zaprezentujemy najnowsze, jednofunkcyjne i wielofunkcyjne mierniki instalacji elektrycznych oraz adaptery słoweńskiego producenta Metrel. Dodatkowo prezentowane będą również profesjonalne mierniki do badania stacji ładowania do pojazdów elektrycznych (electric vehicle charging station - EVSE) oraz przyrządy do pomiaru i badania bezpieczeństwa sprzętu elektrycznego (urządzeń przenośnych, rozdzielnic, maszyn oraz testów bezpieczeństwa na liniach produkcyjnych i pomiarów bezpieczeństwa elektrycznego urządzeń medycznych).
 • Nie zabraknie również analizatorów mocy, oscyloskopów, multimetrów, generatorów i zasilaczy laboratoryjnych produkowanych przez tajwańską firmę GW Instek.
 • Dostępne będą również rozwiązania kontrolno-pomiarowe Kimo Instruments - Sauermann idealnie sprawdzające się w branży HVACR, a także rejestratory danych (temperatury, wilgotności...) amerykańskiej firmy Verigo.
 • Zaprezentujemy profesjonalne wyposażenie laboratoriów, warsztatów oraz szkół i uczelni w postaci kalibratorów, oscyloskopów wielofunkcyjnych oraz innych urządzeń kluczowych marek: Presys, GW Instek, Metrel, Meatest, Keysight.
 • Pokażemy również kilka rozwiązań związanych z automatyzacją marki Hanyoung.
 • Przewidziane również liczne promocje związane z targami na aparaturę i usługi! :)

Czytaj dalej...

Zestawy pomiarowe Kimo - Mierniki do pomiarów wentylacji w atrakcyjnych cenach!

 • Dział: Blog
Jako oficjalny dystrybutor firmy KIMO Instruments w Polsce oferujemy specjalnie zaprojektowane zestawy pomiarowe HVAC. Wybrane zestawy zawierają najczęściej zamawiane i wykorzystywane sondy oraz moduły przez specjalistów w branży - instalatorów systemów wentylacyjnych, kominiarzy, serwisantów, inspektorów i kontrolerów. Oprócz samego miernika w zestawie znajdują się sondy wiatrakowe, moduły ciśnienia, sondy wielofunkcyjne, stożki (tuby) pomiarowe, walizki transportowe etc. Poniżej przedstawiamy szczegółowo opisane, skonfigurowane zestawy przygotowane do pomiarów w jeszcze lepszych cenach.

Promocja obowiązuje do 31.03.2019 r. lub do wyczerpania dostępnych zestawów promocyjnych.
Czytaj dalej...

Forum Wentylacja - Salon Klimatyzajca 2019 - Odbierz wejściówkę!

 • Dział: Blog
W związku ze zbliżającym się jednym z największych i najważniejszych wydarzeń branżowych HVACR, mamy przyjemność zaprosić na nasze stoisko (nr 31) na targach Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2019 w Warszawie. Zachęcamy zainteresowane osoby, które pragną nas odwiedzić, sprawdzić naszą ofertę mierników, detektorów, analizatorów czy rejestratorów oraz skorzystać z atrakcyjnych promocji do kontaktu w celu otrzymania wejściówki uprawniającej do bezpłatnego wstępu. Ilość ograniczona!
Czytaj dalej...

Balometr ze świadectwem wzorcowania + anemometr w promocyjnej cenie!

 • Dział: Blog
Promocja na produkty Kimo! Balometr z autonomicznym manometrem Kimo DBM610 w zestawie wraz z Termoanemometrem wiatrakowym Kimo LV130 w atrakcyjnej cenie.

Jako oficjalny dystrybutor marki Kimo w Polsce oferujemy najczęściej wybierane urządzenia przez profesjonalistów z branży HVACR. Zamawiając urządzenia Kimo w poniższym zestawie możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych!


Promocja obowiązuje do 31.03.2019r. lub do wyczerpania dostępnych zestawów promocyjnych.

Czytaj dalej...

Mierniki Metrel Eurotest + Adapter trójfazowy A1507 - Najszybsza metoda pomiarowa!

 • Dział: Blog
Nowy, aktywny adapter trójfazowy Metrel A1507 w zestawie wraz z miernikami instalacji elektrycznych Metrel Eurotest MI 3155 i MI 3152 w promocyjnych cenach!

Jako oficjalny dystrybutor marki Metrel w Polsce oferujemy najczęściej wybierane przez profesjonalnych elektryków, wielofunkcyjne mierniki instalacji. Mierniki Metrel Eurotest oferowane są teraz wraz z najnowszym adapterem trójfazowym A 1507 w niezwykle atrakcyjnych cenach. Proponowane zestawy sprawiają, że pomiary elektryczne sieci trójfazowych jeszcze nigdy nie były tak szybkie

Najnowsze i innowacyjne rozwiązania Metrel sprawiają, że nie ma ona żadnej konkurencji w tej dziedzinie, sprawiając że najważniejsze pomiary są wykonywane bardzo szybko oraz zostają w pełni zautomatyzowane. Zamawiając wybrane mierniki Eurotest w poniższych zestawach z adapterem możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych!

Promocja obowiązuje od 5.12.2018 do 28.02.2019 lub do wyczerpania dostępnych zestawów promocyjnych.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
dotpay

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze

Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Kimo/Sauermann, Presys, Audio Precision, GW Instek, Circutor, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Keysight.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg, Meatest i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00