22 831 25 21  22 831 42 56  merserwis@merserwis.pl

Mierniki instalacji Sonel MPI w zimowej promocji!

  • Dział: Blog
Wraz z polskim producentem mierników Sonel S.A. rozpoczynamy specjalną, zimową promocję na mierniki instalacji elektrycznych serii MPI. Od 19 listopada bieżącego roku do 31 stycznia 2019 roku wymienione niżej mierniki będą dostępne tylko w podanych zestawach i w promocyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi konfiguracjami i skorzystania z tej wyjątkowej oferty. Uwaga, w okresie obowiązywania promocji nie będą dostępne regularne wersje mierników MPI tzn.: WMPLMPI520 / WMPLMPI520S / WMPLMPI525 / WMPLMPI530 / WMPLMPI530IT / WMPLMPI540 / WMPLMPI540S. Zamówienia złożone na w.w. mierniki w innej niż podana konfiguracji zostaną zrealizowane po zakończeniu obowiązywania promocji w uprzednio ustalonej cenie.
Czytaj dalej...

DotPay - Zapłać za miernik lub usługę przelewem, kartą lub BLIKiem!

  • Dział: Blog
Wychodząc naprzeciw sugestiom i potrzebom naszych Klientów, od teraz umożliwiamy wygodne płatności online za aparaturę kontrolno-pomiarową oraz świadczone usługi (wzorcowanie, naprawy, szkolenia itd.) za pośrednictwem bezpiecznej i popularnej w Polsce platformy płatności DotPay.

Oznacza to, że nasi Klienci mają możliwość wykonania szybkich przelewów online, płatności kartami płatniczymi oraz za pomocą technologii BLIK. To kolejne udogodnienie po możliwości leasingu mierników skierowane bezpośrednio dla wygody i potrzeb naszych Klientów.
Czytaj dalej...

Uwaga! Wezwanie do zwrotu wadliwych testerów napięcia Fluke

  • Dział: Blog
W związku z wykryciem wady konstrukcyjnej w serii testerów napięcia i ciągłości obwodu Fluke T110, T130, T150 oraz w trosce o bezpieczeństwo użytkowników dostawca i producent zwraca się z prośbą do wszystkich klientów, którzy zakupili poniższe produkty o zaprzestanie ich użytkowania i dobrowolny zwrot wg przedstawionej instrukcji.

Dalsze użytkowanie wadliwych testerów Fluke może skutkować wystąpieniem łuku elektrycznego lub porażeniem prądem, co w efekcie może prowadzić do obrażeń ciała, a nawet śmierci.
Czytaj dalej...

Ważna informacja o zmianie rachunków bankowych Merserwis

  • Dział: Blog
Uprzejmie informujemy, że począwszy z dniem 01.11.2018 roku, spółka Merserwis wprowadza zmianę w zakresie obsługującego spółkę banku, co wiąże się ze zmianą numerów rachunków bankowych.

Nazwa nowego banku:
BGŻ BNP Paribas S.A., ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa
Kod SWIFT/BIC: PPABPLPKXXX

Nowy numer rachunku [format IBAN]:
PL 07 1600 1462 1877 8298 9000 0001

Waluta: PLN
 
Nowy numer rachunku [format IBAN]:
PL 77 1600 1462 1877 8298 9000 0002

Waluta: EUR
 
Nowy numer rachunku [format IBAN]:
PL 50 1600 1462 1877 8298 9000 0003

Waluta: USD
 


Prosimy o wprowadzenie zmian w swoich danych i systemach informatycznych aktualizując powyższe numery rachunków. Niezależnie w celu potwierdzenia zmian do stałych kontrahentów Merserwis zostanie dostarczone oficjalne pismo w tej sprawie

Jednocześnie informujemy, że dotychczasowe rachunki bankowe w Alior Bank S.A. pozostaną aktywne do końca 2018 roku, jednak prosimy o jak najszybsze wprowadzenie odpowiednich zmian.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z Działem Administracji Merserwis pod numerem: +48 22 887 08 54 / +48 22 887 08 58

 

 

Czytaj dalej...

Profesjonalny analizator uziemień Metrel MI 3290 Earth Analyser

  • Dział: Blog
Wartość rezystancji, impedancji uziemienia różnego rodzaju instalacji, czy obiektów elektroenergetycznych jest bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na bezpieczeństwo użytkowania instalacji/obiektu, a dodatkowo w niektórych przypadkach także na bezpieczeństwo osób postronnych znajdujących się w pobliżu instalacji uziemiających podczas wystąpienia awarii lub wyładowania atmosferycznego. Kiedy mamy do czynienia z bardzo rozbudowanymi układami uziemiającymi stosowanymi, np. przy liniach przesyłowych wysokiego napięcia, dokładna diagnostyka uziemienia poszczególnych elementów układu może być problematyczna. Brak kontroli poszczególnych elementów układu może doprowadzić do sytuacji, w której wskutek korozji część elementów układu przestanie spełniać swoją rolę i straci możliwość skutecznego odprowadzenia ładunku do ziemi. Dokładna diagnostyka każdego elementu bywa problematyczna i czasochłonna. Z pomocą może nam przyjść najnowszy analizator uziemień Metrel MI 3290 Earth Analyser, który umożliwia dogłębną analizę każdej gałęzi bez konieczności jakiejkolwiek ingerencji w sam układ.
Czytaj dalej...

Kompleksowy pomiar napięć rażenia przyrządami Metrel

  • Dział: Blog
Napięcia rażenia czyli niewidzialne zagrożenia w otoczeniu obiektów elektroenergetycznych

Obiekty elektroenergetyczne dedykowane do wytwarzania, przetwarzania czy dystrybucji energii z wykorzystaniem średniego i wysokiego napięcia oraz ich bezpośrednie otoczenie mogą okazać się w niektórych sytuacjach śmiertelnie niebezpieczne ze względu na możliwość wystąpienia tzw. napięć rażenia. Napięcie rażenia to różnica potencjałów pomiędzy dwoma punktami, w kontakcie z którymi, jednocześnie może znaleźć się człowiek. Różnica ta spowodowana jest przepływem prądu doziemnego o dużej wartości (np. wskutek zwarcia linii przesyłowej z konstrukcją słupa). Napięcia rażenia dzielimy na napięcia dotykowe (gdy mamy do czynienia z kontaktem bezpośrednim człowieka z obiektem pod napięciem - droga przepływu prądu rażeniowego zależy od tego, którą częścią ciała dotkniemy obiektu - najczęściej jest to ręka - noga) lub napięcia krokowe (gdy nie mamy do czynienia z bezpośrednim kontaktem z obiektem pod napięciem lecz różnica potencjału pomiędzy punktami, w których nasze stopy stykają się z podłożem jest na tyle duża, że powoduje przepływ prądu rażeniowego na drodze noga - noga).
Czytaj dalej...

Analizatory spalin w zestawach do kompleksowej analizy kotłów grzewczych!

  • Dział: Blog
Zestawy pomiarowe KIMO. PROMOCJA na analizatory spalin w gotowych zestawach!

Szukasz gotowego rozwiązania do pomiaru spalin? Jako oficjalny dystrybutor marki KIMO Instruments w Polsce oferujemy gotowe zestawy pomiarowe w atrakcyjnych cenach. Wybrane zestawy zawierają najczęściej zamawiane analizatory spalin, sondy i akcesoria oraz wykorzystywane przez specjalistów w branży  - instalatorów systemów wentylacyjnych, inspektorów, kontrolerów i serwisantów urządzeń grzewczych.  Poniżej przedstawiamy szczegółowo opisane, skonfigurowane zestawy przygotowane do pomiarów w promocyjnych cenach.

Promocja trwa do 31 grudnia 2018 roku.
Czytaj dalej...

Odwiedź Merserwis na targach Energetab 2018!

  • Dział: Blog
W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach na targach Energetab, będziemy prezentować kompleksową ofertę producentów profesjonalnej aparatury kontrolno-pomiarowej w tym: Metrel, GW Instek, Sonel, Kimo czy Meatest. Oprócz najnowszych rozwiązań pomiarowych przygotowaliśmy specjalne materiały i tablice prezentacyjne na których będzie można zapoznać się z praktycznym działaniem m.in. najnowocześniejszego miernika instalacji na rynku - Metrel MI 3155 EurotestXD. Badania sieci trójfazowych, czy stacji ładowania pojazdów elektrycznych EVSE. Dostępne będą również nowości w postaci m.in. nowych tablic szkoleniowych sieci zasilających marki Metrel dla szkół i firm. Na naszym stoisku (Merserwis - N-1) będzie również dostępny przedstawiciel firmy Metrel ze Słowenii, który w wyczerpujący sposób zaprezentuje najnowsze rozwiązania i odpowie na pytania. Oprócz tego na stoisku nie zabraknie także rewelacyjnych oscyloskopów wielofunkcyjnych GW Instek łączących kilka urządzeń pomiarowych w bardzo przystępnych cenach. Pojawi się również profesjonalny analizator widma, multimetr cyfrowy i zasilacz marki Meatest. Dodatkowo prezentowane będą mierniki wielofunkcyjne polskiego producenta Sonel. Prezentowaną ofertę na naszym stoisku dopełni dział pomiaru wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa (HVAC) pod logo KIMO Instruments.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
dotpay

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze

Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Kimo Instruments, Audio Precision, Circutor, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Keysight.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, Era Gost, RelPol, Tanel, Budenberg, Meatest i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie aparatury kontrolno-pomiarowej i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Salon Sprzedaży: Pon. - Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon. - Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Wzorcujące: Pon. - Pt. 8:00-16:00