22 831 25 21  22 831 42 56  merserwis@merserwis.pl

Mierniki Metrel Eurotest + Adapter trójfazowy A1507 - Najszybsza metoda pomiarowa!

  • Dział: Blog
Nowy, aktywny adapter trójfazowy Metrel A1507 w zestawie wraz z miernikami instalacji elektrycznych Metrel Eurotest MI 3155 i MI 3152 w promocyjnych cenach!

Jako oficjalny dystrybutor marki Metrel w Polsce oferujemy najczęściej wybierane przez profesjonalnych elektryków, wielofunkcyjne mierniki instalacji. Mierniki Metrel Eurotest oferowane są teraz wraz z najnowszym adapterem trójfazowym A 1507 w niezwykle atrakcyjnych cenach. Proponowane zestawy sprawiają, że pomiary elektryczne sieci trójfazowych jeszcze nigdy nie były tak szybkie

Najnowsze i innowacyjne rozwiązania Metrel sprawiają, że nie ma ona żadnej konkurencji w tej dziedzinie, sprawiając że najważniejsze pomiary są wykonywane bardzo szybko oraz zostają w pełni zautomatyzowane. Zamawiając wybrane mierniki Eurotest w poniższych zestawach z adapterem możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych!

Promocja obowiązuje od 5.12.2018 do 28.02.2019 lub do wyczerpania dostępnych zestawów promocyjnych.

Czytaj dalej...

Nowość! Aktywny adapter trójfazowy Metrel A 1507

  • Dział: Blog
Firma Metrel od kilkudziesięciu lat produkuje najwyższej jakości przyrządy pomiarowe do bardzo wielu zastosowań w tym mierniki dla elektryki, energetyki czy elektroniki. Od początków funkcjonowania (lata 50-tych XX wieku - poznaj historię Metrel w Polsce i na świecie!) priorytetem firmy jest konstruowanie aparatury wyróżniającej się nie tylko wysoką jakością i bezpieczeństwem obsługi, ale także wygodą użytkowania i dodatkowymi funkcjonalnościami pozwalającymi bardzo szybko wykonywać pomiary bez uszczerbku na ich dokładności. Przedstawiamy kolejne urządzenie marki Metrel, które wpisuje się w tę filozofię - Aktywny adapter 3-fazowy Metrel A 1507. W odróżnieniu od innych rozwiązań dostępnych na rynku, które są ograniczone tylko do jednego pomiaru, innowacyjny adapter Metrel posiada możliwość automatycznego wykonania aż do czterech pomiarów (pomiar izolacji, pętli, RCD, napięcie) co sprawia, że jest to najszybsza metoda pomiarowa.

Czytaj dalej...

Autotransformatory Metrel - Aktualizacja Oferty

  • Dział: Blog
Uprzejmie informujemy, że oferta profesjonalnych autotransformatorów Metrel, zarówno jednofazowych jak i trójfazowych, została zaktualizowana. Poniżej znajdą Państwo tabelę zawierającą obecnie wycofane modele oraz oznaczenia modeli, które zastępują wycofane wraz z odnośnikami. Autotransformatory oznaczone jako wycofane są obecnie niedostępne na naszej stronie. W przypadku pytań czy wątpliwości dotyczących aktualizacji oferty, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Handlowym Merserwis pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub numerem telefonu: 22 531 00 88 / 794 127 320.
Czytaj dalej...

Oświadczenie Merserwis dotyczące Spółki Merservice

  • Dział: Blog
Szanowni Państwo,

w związku z powtarzającymi się zapytaniami kierowanymi do firmy MERSERWIS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. k. w sprawie firmy MERSERVICE Sp. z o.o., oświadczamy, że nie mieliśmy, ani nie mamy żadnego związku z ww. Spółką pomimo podobieństwa w wymowie obu firm.

Dla ułatwienia rozróżnienia obu spółek podajemy co następuje:
- Firma MERSERWIS Sp. z o.o. Sp. k. (NIP 526 005 85 71) z siedzibą w Warszawie przy ul. Andersa 10, od 30 lat zajmuje się sprzedażą, naprawą oraz wzorcowniem profesjonalnej aparatury kontrolno-pomiarowej.
- Firma MERSERVICE Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Franciszka Klimczaka 1 w Warszawie (NIP 951 228 44 42) prowadzi działalność polegającą na świadczeniu usług związanych ze wsparciem procesów sprzedażowych i wokółsprzedażowych.

W związku z powyższym niniejsze oświadczenie kierujemy w kierunku osób, które zamierzają:
- Skontaktować się z firmą MerService
- Ocenić firmę MerService w internecie jako pracodacę czy zleceniobiorcę
- Wystawić fakturę tej firmie
- Nadać przesyłkę do firmy MerService
- Wszczynać postępowania komornicze dotyczące pracowników MerService
- Prowadzić wszelkiego rodzaju inne czynności skarbowe i prawne względem spółki MerService

Gorąco prosimy o dokładne zweryfikowanie zarówno nazwy firmy, jak i danych teleadresowych firmy do której chcą Państwo kierować pytania, zażalenia, przesyłki, faktury, a w szczególności wystawienia publicznej opinii czy oceny.

Tym samym wszelki kontakt z firmą MerService prosimy kierować na nr +48 22 642 83 12 lub e-mail: zapytanie[nosaczsundajski]merservice.pl

Zarząd Merserwis

 

 

Czytaj dalej...

Mierniki instalacji Sonel MPI w zimowej promocji!

  • Dział: Blog
Wraz z polskim producentem mierników Sonel S.A. rozpoczynamy specjalną, zimową promocję na mierniki instalacji elektrycznych serii MPI. Od 19 listopada bieżącego roku do 31 stycznia 2019 roku wymienione niżej mierniki będą dostępne tylko w podanych zestawach i w promocyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi konfiguracjami i skorzystania z tej wyjątkowej oferty. Uwaga, w okresie obowiązywania promocji nie będą dostępne regularne wersje mierników MPI tzn.: WMPLMPI520 / WMPLMPI520S / WMPLMPI525 / WMPLMPI530 / WMPLMPI530IT / WMPLMPI540 / WMPLMPI540S. Zamówienia złożone na ww. mierniki w innej niż podana konfiguracji zostaną zrealizowane po zakończeniu obowiązywania promocji w uprzednio ustalonej cenie.
Czytaj dalej...

DotPay - Zapłać za miernik lub usługę przelewem, kartą lub BLIKiem!

  • Dział: Blog
Wychodząc naprzeciw sugestiom i potrzebom naszych Klientów, od teraz umożliwiamy wygodne płatności online za aparaturę kontrolno-pomiarową oraz świadczone usługi (wzorcowanie, naprawy, szkolenia itd.) za pośrednictwem bezpiecznej i popularnej w Polsce platformy płatności DotPay.

Oznacza to, że nasi Klienci mają możliwość wykonania szybkich przelewów online, płatności kartami płatniczymi oraz za pomocą technologii BLIK. To kolejne udogodnienie po możliwości leasingu mierników skierowane bezpośrednio dla wygody i potrzeb naszych Klientów.
Czytaj dalej...

Uwaga! Wezwanie do zwrotu wadliwych testerów napięcia Fluke

  • Dział: Blog
W związku z wykryciem wady konstrukcyjnej w serii testerów napięcia i ciągłości obwodu Fluke T110, T130, T150 oraz w trosce o bezpieczeństwo użytkowników dostawca i producent zwraca się z prośbą do wszystkich klientów, którzy zakupili poniższe produkty o zaprzestanie ich użytkowania i dobrowolny zwrot wg przedstawionej instrukcji.

Dalsze użytkowanie wadliwych testerów Fluke może skutkować wystąpieniem łuku elektrycznego lub porażeniem prądem, co w efekcie może prowadzić do obrażeń ciała, a nawet śmierci.
Czytaj dalej...

Ważna informacja o zmianie rachunków bankowych Merserwis

  • Dział: Blog
Uprzejmie informujemy, że począwszy z dniem 01.11.2018 roku, spółka Merserwis wprowadza zmianę w zakresie obsługującego spółkę banku, co wiąże się ze zmianą numerów rachunków bankowych.

Nazwa nowego banku:
BGŻ BNP Paribas S.A., ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa
Kod SWIFT/BIC: PPABPLPKXXX

Nowy numer rachunku [format IBAN]:
PL 07 1600 1462 1877 8298 9000 0001

Waluta: PLN
 
Nowy numer rachunku [format IBAN]:
PL 77 1600 1462 1877 8298 9000 0002

Waluta: EUR
 
Nowy numer rachunku [format IBAN]:
PL 50 1600 1462 1877 8298 9000 0003

Waluta: USD
 


Prosimy o wprowadzenie zmian w swoich danych i systemach informatycznych aktualizując powyższe numery rachunków. Niezależnie w celu potwierdzenia zmian do stałych kontrahentów Merserwis zostanie dostarczone oficjalne pismo w tej sprawie

Jednocześnie informujemy, że dotychczasowe rachunki bankowe w Alior Bank S.A. pozostaną aktywne do końca 2018 roku, jednak prosimy o jak najszybsze wprowadzenie odpowiednich zmian.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z Działem Administracji Merserwis pod numerem: +48 22 887 08 54 / +48 22 887 08 58

 

 

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
dotpay

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze

Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Kimo Instruments, Audio Precision, GW Instek, Circutor, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Keysight.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg, Meatest i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00