22 831 25 21  22 831 42 56  merserwis@merserwis.pl

Tylko do piątku - 10% na cały asortyment GW Instek!

  • Dział: Blog
Szanowni Państwo, wraz z cenionym producentem profesjonalnej aparatury kontrolno-pomiarowej, firmą GW Instek uruchomiliśmy błyskawiczną promocję na wszystkie produkty tej marki dostępne w Polskiej dystrybucji. Promocja obowiązuje tylko do 25.10.2019 r. do piątku. Od cen podanych na stronie należy odjąć 10% rabatu lub przesłać zapytanie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z zapytaniem ofertowym - w odpowiedzi przygotujemy indywidualną ofertę ze specjalnym rabatem.
Czytaj dalej...

Audio Precision APx500 Flex - Nowa definicja elastyczności w pomiarach audio

  • Dział: Blog
Firma Audio Precision wprowadza do sprzedaży nowy analizator audio APx500 Flex, pozwalający na wykonywanie pomiarów oprogramowaniem pomiarowym APx z wykorzystaniem tradycyjnego komputera PC wyposażonego w współpracującą kartę dźwiękową lub interfejs audio. Dzięki APx500 Flex producenci sprzętu audio, a także osoby odpowiedzialne za pomiary akustyczne mogą zastosować legendarną funkcjonalność analizatorów Audio Precision na liniach produkcyjnych lub w mniej wymagających sprzętowo zastosowaniach akustycznych.
Czytaj dalej...

Wykorzystanie rejestratorów Lascar electronics w branży farmaceutycznej

  • Dział: Blog
Wysokie standardy i wymogi prawne w branży farmaceutycznej wymuszają dbałość o najwyższą jakość, higienę i bezpieczeństwo produktów na wszystkich uczestnikach łańcucha dostaw farmaceutyków. Substancje farmaceutyczne, krew i preparaty krwiopochodne oraz inne materiały biologiczne wymagają ściśle określonych warunków temperaturowych dla utrzymania ich trwałości i zachowania bezpieczeństwa ich stosowania.

Stała kontrola temperatury i wilgotności dostarcza kluczowych informacji o warunkach w jakich znajdowały się produkty podczas transportu. Nawet krótkotrwałe przekroczenie dopuszczalnych temperatur może mieć negatywny wpływ na jakość i higienę preparatów leczniczych.

Spółka Merserwis w swojej ofercie posiada szeroką gamę produktów firmy Lascar, przygotowanych specjalnie dla branży farmaceutycznej, w tym m.in. niezwykle proste w użytkowaniu niezależne rejestratory temperatury oraz temperatury i wilgotności USB, a także zdalnie sterowane urządzenia EL-WiFi lub EL-MOTE.
Czytaj dalej...

Monitoring temperatury i wilgotności w transporcie żywności

  • Dział: Blog
Aby odnieść sukces w branży spożywczej należy zwracać uwagę przede wszystkim na jakość, świeżość i bezpieczeństwo sprzedawanych produktów. Towary mrożone, schłodzone lub dojrzewające wymagają odpowiednich warunków środowiska dla utrzymania i przedłużenia ich trwałości.

Stała kontrola temperatury i wilgotności dostarcza kluczowe informacje o warunkach w jakich znajdowały się produkty podczas transportu i magazynowania. Długotrwałe przekroczenie granicznych temperatur może mieć negatywny wpływ na stan, trwałość i jakość żywności.
Czytaj dalej...

Analizatory Spalin taniej o 25% - Sezon grzewczy pod kontrolą!

  • Dział: Blog
Przenośne, wielofunkcyjne analizatory spalin firmy E Instruments (podobnie jak Kimo Instruments, wchodząca w skład grupy Sauermann) pozwalają zmaksymalizować efekty pracy wszelkich kotłów, zarówno tych domowych jak i przemysłowych. Szybkie i dokładne pomiary umożliwiają łatwo kontrolować procesy spalania paliw i dzięki temu zwiększyć sprawność pracy kotłów grzewczych. Teraz kupisz analizator spalin z 25% rabatem!
Czytaj dalej...

Badanie bezpieczeństwa i efektywności instalacji fotowoltaicznych zgodnie z normą PN-EN 62446 cz. 3 - Testy kat. 2

  • Dział: Blog

Testy kategorii 2 – Krok 1: Test charakterystyki prądowo-napięciowej I-VPierwszym krokiem w testach kategorii 2 jest test charakterystyki prądowo-napięciowej stringu. Jest to rozszerzona wersja pomiarów Voc i Isc z kategorii 1 - oprócz wartości tych wartości (które w sposób naturalny z dwóch stron domykają krzywą I-V) wykreślenie całej charakterystyki pozwala uzyskać również informacje o napięciu punktu mocy maksymalnej Vmpp, prądzie punktu mocy maksymalnej Impp oraz maksymalnej mocy uzyskanej właśnie w tym punkcie Pmax (Pmpp). Dodatkowo przy równoległym zastosowaniu miernika irradiancji wykreślona charakterystyka I-V może być przeliczona do warunków STC (Standard Test Conditions) co w konsekwencji umożliwia realną ocenę efektywności pracy danej instalacji w stosunku do danych katalogowych producenta. Oprócz tego sam kształt charakterystyki pozwala zdiagnozować kilka podstawowych nieprawidłowości w pracy instalacji.
Czytaj dalej...

Badanie bezpieczeństwa i efektywności instalacji fotowoltaicznych zgodnie z normą PN-EN 62446 cz. 2 - Testy kat. 1

  • Dział: Blog

Przeprowadzanie testów kategorii 1 przyrządami Metrel MI 3108 Eurotest PV i MI 3109 Eurotest PV LiteJak wspomnieliśmy w pierwszej części artykułu - przed przystąpieniem do samych pomiarów po stronie DC należy zakończyć wszystkie pomiary instalacji odbiorczej po stronie AC wymagane normą PN-HD 60364-6. Pomiary te nie są jednak przedmiotem niniejszej publikacji. Po zakończeniu pomiarów strony AC z wynikiem pozytywnym, możemy rozpocząć pomiary po stronie DC. Dla formalności ze względów BHP przypominamy także, że normy nakazują aby jakiekolwiek sprawdzenia były wykonywane wyłącznie przez osoby mające odpowiednia wiedzę, doświadczenie oraz uprawnienia do wykonywania tego typu badań!
Czytaj dalej...

Analizator widma GW Instek GSP-9330 + zestaw sond GKT-008 za 1 zł!

  • Dział: Blog
Tylko do końca 2019 roku przy zakupie analizatora widma GW INSTEK GSP-9330 dołączamy sondy GKT-008 o wartości 2746 zł za jedyne 1 zł netto.
Cena zestawu wynosi 19 639 zł netto.
Sprawdź szczegóły


Analizator GW Instek GSP-9330 jest wysokowydajnym analizatorem widma zapewniającym prędkość przemiatania na poziomie 204μs. Dzięki szybkiemu czasowi przemiatania, można sprawniej analizować pojawiające się sygnały. Ponadto dzięki funkcji EMC Pretest analizator ułatwia i przyspiesza badania.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
dotpay

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze

Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Kimo/Sauermann, Presys, Audio Precision, GW Instek, Circutor, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Keysight.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, RelPol, Tanel, Budenberg, Meatest i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie mierników i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Dział Handlowy: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon.-Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Badawczo-Wzorcujące: Pon.-Pt. 8:00-16:00