22 831 25 21  22 831 42 56  merserwis@merserwis.pl
Megger jest światowym liderem i marką premium w dziedzinie urządzeń pomiarowych oraz diagnostycznych w energetyce. Nazwa Megger funkcjonuje już ponad 120 lat jako pojęcie, a marka została po raz pierwszy zarejestrowana jako znak towarowy w 1903 roku.
W ofercie firmy Megger znajdują się testery parametrów instalacji elektrycznych, wskaźniki napięć, multimetry, omomierze oraz – ważny segment grupy produktów Megger – specjalistyczny sprzęt diagnostyczny dla sieci i urządzeń SN i WN – urządzenia opracowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie w konstrukcji specjalistycznych urządzeń – szwedzkiej marki PROGRAMMA.
Główna siedziba firmy Megger znajduje się w Wielkiej Brytanii, w mieście Dover. Ponadto firma posiada zakłady produkcyjne w Szwecji i USA oraz w Niemczech.
W połowie 2012 roku dochodzi do fuzji dwóch marek z jednej branży Megger i SebaKMT. W ten sposób Megger rozszerza zakres oferowanych urządzeń o sprzęt do diagnostyki kabli oraz podziemnej infrastruktury wodnej i energetycznej. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów firmy MEGGER, których dystrybucję w Polsce prowadzi firma Merserwis. 

MEGGER - Amerykański producent posiadający w swojej ofercie: 

- Mierniki izolacji wysokich napięć[ link ]
- Mierniki uziemienia[ link ]
- Mikroomomierze[ link ]
- Mierniki wyłączników różnicowopradowych[ link ]
- Urządzenia do badania oleju (testery oleju, mierniki zawartości wody w oleju)[ link ]
- Mierniki wielofunkcyjne[ link ]
- Mierniki rezystancji izolacji do 1kV[ link ]
- Testery kabli LAN i przewodów[ link ]
- Testery bezpieczeństwa sprzętu elektrycznego[ link ]

Sprzedaż i dystrybucja
Informacje dotyczące sprzedaży i dystrybucji produktów MEGGER udzielane są przez dział handlowy firmy Merserwis, pod nr tel.: +48 22 531 00 89, +48 22 531 00 90.
dotpay

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze

Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Kimo Instruments, Audio Precision, Circutor, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Keysight.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, Era Gost, RelPol, Tanel, Budenberg, Meatest i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie aparatury kontrolno-pomiarowej i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Salon Sprzedaży: Pon. - Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon. - Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Wzorcujące: Pon. - Pt. 8:00-16:00