22 831 25 21  22 831 42 56  merserwis@merserwis.pl
CZAKI Thermo-Product od ponad 35 lat projektuje i produkuje przemysłowe i laboratoryjne czujniki temperatury, przenośne i tablicowe mierniki temperatury, przetworniki temperatury - głowicowe oraz na szynę DIN, regulatory temperatury, monitory sygnałów standardowych, rejestratory temperatury i wilgotności, a także precyzyjne mierniki wilgotności z chłodzonym lustrem. 
Produkty CZAKI Thermo-Product znajdują nabywców w Polsce i za granicą: w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Japonii, Norwegii, Szwecji, na Litwie, Łotwie, Słowacji i Ukrainie. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów firmy RELPOL, których dystrybucję w Polsce prowadzi firma Merserwis. 

CZAKI - Polski producent posiadający w swojej ofercie: 

- Cyfrowe wskaźniki napięcia i prąduLINK
- Cyfrowe wskaźniki prądowe (Programowalne głowicowe monitory procesu): LINK
- Mierniki temperatury
LINK
- Higrometry powietrza (mierniki wilgotności gazów)
LINK
- Przetworniki temperatury
LINK
- Cyfrowe wskaźniki temperatury (tablicowe mierniki temperatury)
LINK

Sprzedaż i dystrybucja

Informacje dotyczące sprzedaży i dystrybucji produktów CZAKI udzielane są przez dział handlowy firmy Merserwis, pod nr tel.: +48 22 531 25 21 lub +48 22 831 42 56.
dotpay

Szczególnie polecamy

Z naszej oferty szczególnie polecamy aparaturę do pomiaru jakości energii elektrycznej: analizatory jakości energii i zasilania oraz analizatory parametrów sieci

Przyrządy wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach: autotransformatory jednofazowe i trójfazowe, rezystory i oporniki suwakowe, oscyloskopy, zasilacze

Aparaturę dla branży energetycznej: przekładniki prądowe, kondensatory, systemy oceny efektywności energetycznej

Aparaturę do automatyki i kontroli: regulatory temperatury, wskaźniki tablicowe, rejestratory temperatury, termometry ostrzowe i inne...

Dystrybucja

Firma Merserwis jest bezpośrednim dystrybutorem w Polsce firm: Metrel, Kimo Instruments, Audio Precision, Circutor, Graphtec, Hanyoung, Lascar Electronics, Keysight.

Jesteśmy również krajowym dystrybutorem firm: Sonel, Lumel, Czaki Thermoproduct, Era Gost, RelPol, Tanel, Budenberg, Meatest i wielu innych...

Zapewniamy doradztwo, szkolenia, prezentacje oraz wzorcowanie aparatury kontrolno-pomiarowej i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dane kontaktowe

Merserwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k.
ul. Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa, Polska
NIP: 5260058571

Kontakt
Tel: 22 831 25 21, 22 831 42 56
Fax: 22 887 08 52
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy
Salon Sprzedaży: Pon. - Pt. 8:00-16:00
Serwis Aparatury: Pon. - Pt. 8:00-16:00
Laboratorium Wzorcujące: Pon. - Pt. 8:00-16:00